Palatab

Żółtaczka, wątroba problemy

Żółtaczka, wątroba problemy

Wątroba jest jednym z najbardziej istotnych organów w organizmie. Pełni wiele ważnych funkcji. Bez wątroby, nie można strawić i wchłonąć składniki odżywcze żywności i pozbyć się toksycznych substancji z organizmu. Pełni funkcje, takie jak filtrowanie krwi, zmniejszając produkcję toksyn i czynników, które pomagają skrzep krwi.

Podobnie jak w przypadku wszystkich organów ciała, wątroba jest także przedmiotem różnych zaburzeń i chorób. Ciężkie powikłania może się zdarzyć, jeśli wystąpią jakiekolwiek problem wątroby. Może to być żółtaczka, marskość wątroby, zapalenie wątroby i powiększenie wątroby, z których wszystkie są warunki zagrażające życiu. Dlatego też bardzo ważne jest, aby właściwie zadbać o wątrobę.

Ogólne objawy, które mogą wskazywać na problem wątroby są utrata apetytu, bóle brzucha i obrzęk, trudności w oddychaniu i kaszlu, odbarwienie skóry i oczu, które pojawiają się żółtawe, problemy skórne, swędzenia skóry, nieświeży oddech, ciemny kolor moczu, blady kolor stolca , problemy trawienne, biegunkę, wzdęcia, zmęczenie, nudności, częste bóle głowy, alergie i nietolerancje do żywności i trudności w utracie wagi.

Strona główna zadośćuczynienie za problemy z wątrobą

1. cykoria (kasni) jest użytecznym zioło w leczeniu problemów z wątrobą. Sok z cykorii promuje wydzielanie żółci i jest stosowany w leczeniu dróg żółciowych, zastój żółci przeszkody, spowolnienie wątroby, żółtaczka i powiększenie śledziony.

3. Dandelion (kanphul) stymuluje wątrobę i pęcherzyk żółciowy za prawidłowe wykorzystanie tłuszczów w organizmie. Sok z mniszka lekarskiego stosuje się w leczeniu problemy z wątrobą. Pomaga w detoksykacji wątroby. Jego herbaty jest korzystne w zapaleniu wątroby.

4. Wytnij cytrynę na dwie części i usunąć pestki. Teraz cięte to na cztery części w taki sposób, że części nie są rozdzielone. W jednej części umieścić czarnego pieprzu (Kaali mirch), w jednym z czarnej soli, w jednym suchego imbiru (saunth), aw jednym cukierki cukru. Pokrycie w nocy z talerzem a rano, na godzinę przed podjęciem żywności ogrzać tę cytrynę w rondlu i ssać go. Czy to leczenie przez 2-3 tygodni. To pomaga w marskości wątroby.

5. Berberys (żółtaczka jagodowe) ma korzystny wpływ w leczeniu żółtaczki. Bądź gorzki tonik z kory berberysu. Weź ćwierć łyżeczki tego toniku, gdy strajki żółtaczka.

6. odtruwającej wątroby jest bardzo ważne w przypadku zaburzeń czynności wątroby. Do tego trzeba zachować szybko na jeden dzień. Po tym, nie jeść żywności, które są trudne do strawienia. Jedz dużo roślin strączkowych (fasola i groch) i nasiona, które zawierają argininę, aminokwas pomocne w detoksykacji.

7. Henna jest również użytecznym zioło w leczeniu problemy z wątrobą. Kory jest skuteczny w leczeniu żółtaczki i powiększenie wątroby.

8. Dołącz czosnek w diecie. Gorzkie warzywa, takie jak gorzkiej tykwy i podudzie są dobre.

9. Indian aloes (ghee kanvar) pobudza wątrobę do wykonywania swych funkcji normalnie. Jest to korzystne w leczeniu żółtaczki i powiększenie wątroby.

10. picia chińskiego czarnej herbaty jest korzystne dla stłuszczenia wątroby. Idź do chińskiego sklepu ziołowych i uzyskać czarną herbatę. Pić tej herbaty dwa razy dziennie.

11. spływu Eclipta (Bhangra) jest pomocne w leczeniu niebieskiego języka żółtaczki i powiększenie wątroby. Przygotować wywar z soku z ziela i dodać esencji kardamonu i cynamonu. Należy przyjmować jedną łyżeczkę dwa razy dziennie.

12. Osoby z problemy z wątrobą często nie wystarcza K. Stąd zawiera dużo surowych owoców i warzyw, zwłaszcza zielonych liściastych, które są bogate w witaminy K.

13. Turpeth (nisoth) jest korzystne w leczeniu żółtaczki. Weźmy jeden do dwóch łyżeczek turpeth proszku w ciepłej wody dwa razy dziennie.

14. Weź szklankę maślanki i dodać trochę soli i kilka prażonych nasion kminku (Jeera). Pij ją wcześnie rano. To utrzymuje wątrobę zdrowy i chroni przed zaburzeniami.

15. ostropestu plamistego (Silybum marianum) jest przydatny w leczeniu przewlekłych chorób wątroby i ochrony przed toksyn. Przejdź do lokalnego sklepu ze zdrową żywnością i dostać tabletki ostropestu. Weź ostropestu dobę zgodnie z zaleceniami na etykiecie.

16. Indian szczaw (amboti ki patti) jest używana w leczeniu żółtaczki. Wyciąg ze świeżego soku z Indian szczaw i wymieszać maślankę z mleka krowiego i zabrać ją codziennie podczas żółtaczki.

17. miętowy jest użyteczny w leczeniu powiększenia wątroby. Zabierz swoje soki słodzone cukrem przez dziesięć dni.

18. Jedz chia nasion (Salvia hispanica) na codzień. Jest pełna omega-3 i przeciwutleniaczy, a także inne składniki odżywcze. jest stosowany w celu zmniejszenia stłuszczenie wątroby, cholesterolu, cukru we krwi i tłuszczu.

19. Weź sok z dwóch pomarańczy surowych raz dziennie przez maksymalnie tydzień. Pomoże to w umacnianiu i odmładzać swój narząd. Mieszanka marchwi i soku ze szpinaku jest również korzystna.

20. Unikaj wszelkich smażone, pikantne i słone potrawy. Weź mleka krowiego lub mleko kozie zamiast mleka bawolego. Użyj maślankę zamiast twarogu.

21. Wyciąg sok z około dziesięciu nasion papai. Wymieszać z łyżeczkę limejuice. Pij ten sok raz dziennie. Można również spożywać co najmniej pół papaja codziennie.

22. Weź regularną dietę oberżyny (Brinjal). Pomaga to zmniejszyć powiększenie wątroby i doprowadzić go z powrotem do jego pierwotnego rozmiaru.

23. Wyciąg sok pół szklanki gorzkiej Gurda (Karela). Dodać trochę soli w nim. Wypić rano na czczo. Jest to skuteczny środek domu powiększenia wątroby i innych związanych z tym problemów.

24. Jedz pokarmy bogate w błonnik, aby uniknąć zaparć. Gdy jelita grubego nie eliminuje prawidłowo, toksyny gromadzą się w organizmie, dzięki czemu wątroba pracy w godzinach nadliczbowych. Surowe owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, orzechy, nasiona, fasola, słodkie ziemniaki i śliwki są dobrym źródłem błonnika.

25. Środki przeciwbólowe oraz niektóre inne leki mogą wpływać na wątrobę, jeśli są przyjmowane przez długi czas. Unikaj leków i środków przeciwbólowych i używać naturalnych środków do bólu.

26. Weź 25 mg świeżej Indyjski agrest (Amla) lub 4 g suchego Indyjski agrest wodą trzy razy dziennie przez 15-20 dni, aby wyleczyć wszystkie problemy z wątrobą .

27. Dołącz pokarmy, które są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, ponieważ pomagają w ochronie wątroby i może zapobiegać rakowi wątroby. Oliwa z oliwek, orzechy włoskie, siemię lniane i zimnej wody ryby są dobrym źródłem omega-3 kwasów tłuszczowych.

RELATED POSTS

 • Żółtaczka, wątroba problemy

  Witam, jestem 29, a ostatnio byłem mając objawy wierd i kiedy google im to powiedział problemy z wątrobą może żółtaczka. Mam jasny pomarańczowy mocz, a nie cały czas, a czasami mam siwe stolca….

 • Żółtaczka u dorosłych – Wątroba i …

  Toksyczną reakcją na lek lub terapeutyczne Picie dużych ilości alkoholu przez długi okres czasu uszkodzenia wątroby. Ilość alkoholu i czasu potrzebnego do wyrządzenia szkody jest różna, ale…

 • Żółtaczka, wątroba problemy

  Suplementy diety i zioła Większość chorób wątroby może być skutecznie traktować z zastosowaniem związków, takie jak koenzym Q10 i zasadniczego aminokwasu cysteiny stałym i długi podstawie…

 • Żółtaczka, wątroba problemy

  Wątroba jest organem gruczołowe brzusznej w układzie pokarmowym. Znajduje się w prawym górnym kwadrancie brzucha pod membraną. Wątroba jest ważnym organem, który obsługuje prawie każdy inny…

 • Żółtaczką i wątroby, żółtaczka i problemy wątrobowe problemy.

  Azytromycyna jest antybiotykiem makrolidowym, półsyntetyczny, który jest powszechnie stosowany do wielu różnych łagodnych do umiarkowanych zakażeń bakteryjnych. Azytromycyna została połączona…

 • Wątroba Kochać ziół i Superfoods …

  W poprzednich artykułach na zdrowie skóry. Pisałem o znaczeniu uzdrowienia jelit, optymalizując trawienie i prawidłowego ujęcia niektórych upiększania skóry witamin i minerałów, aby leczyć…

Comments are closed.