Palatab

Złośliwy cystę

Złośliwy cystę

Po wykryciu torbiele jajnika, powszechną praktyką jest monitorowanie pacjenta z badań ultradźwiękowych w ciągu dwóch kolejnych okresów menstruacyjnych. Zdecydowana większość torbieli okazać się funkcjonalne, co oznacza, że ​​rozwiąże się z upływem czasu bez leczenia.

Jeżeli torbiel odchodzi i wraca, lekarz może zalecić tabletki antykoncepcyjne … terapii hormonalnej, aby zapobiec powstawaniu kolejnych torbieli.

Jeżeli torbieli jest wciąż obecny i uprawy (na 2 cale), lekarz może zalecić laparoskopię, aby usunąć torbieli.

Dla wielu torbieli jajnika, leczenie polega pozwolić działać naturze. Ten poczekać, zobaczymy podejście jest zwykle zalecane po lekarz decyduje nie ma bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia pacjenta. Chyba że ból jest bardziej niż kobieta może znieść, to zwykle lepiej obserwować i czekać.

Potrzebują leczenia torbieli jajnika? To może pomóc
Torbiel jajnika naturalny Relief Secrets
…wyeliminować torbiele naturalnie

Zioła dla torbieli jajnika

Ale terapia ziołowa nie jest magiczne lekarstwo. To może trwać do 3 miesięcy regularnego stosowania dla ziołowe Torbiele jajników zabiegi były skuteczne.

Następujące zioła były znane do zarządzania i hamują rozwój torbieli jajnika.

 • Vitex (pełna nazwa Vitex agnus-Casta, znany również jako Chasteberry) – przywraca równowagę i harmonii ciała poprzez regulację hormony.
  Zioło to jest od dawna stosowane w leczeniu chorób spowodowanych brakiem równowagi hormonalnej, w tym te związane z menopauzą.
 • Dziki yam – także dla równowagi hormonalnej
 • czarny cohosh – popularny jako środek regulujący dla cykli menstruacyjnych poprzez równoważenie hormonów
 • Ostropest – ogólnie oczyszczający
 • Dandelion – oczyszcza wątrobę
 • Pyłek pszczeli – dla budowania wytrzymałości i odporności

W przypadkach, gdy policystycznych jajników są źródłem problemu, protokoły leczenia różnią. Ponieważ niepłodność jest częstym efektem policystycznych jajników, kobieta stara się zajść w ciążę, będzie wymagać innego leczenia niż kobiety, która nie jest.

Dla przyszłej matki, wspólne torbieli jajnika leczenie jest Clomid, lek płodność który zachęca owulacji. Jeśli koncepcja nie jest to poważny problem, lekarz może przepisać Provera, który ma wpływ na uregulowanie hormonów, które kontrolują cykl menstruacyjny.

Złożone torbiele jajnika, mogą wymagać usunięcia chirurgicznego. Te złożone typy to Dermoid torbiele, torbiele i Gruczolako-torbielaki endometrium. chirurgiczne torbieli jajnika leczenie dla małych torbieli laparoskopia jest często wykonywane przez pępek, aby zminimalizować straszenia.

Impuls (to pęknięcie) torbieli jajnika mogą wymagać operacji, gdy pacjent jest stabilizowany z samego zerwania. Laparoskopową lub rozpoznawania chirurgiczne mogą być używane albo do diagnozy lub leczenia rozerwanie torbieli jajnika.

Jeśli torbiel jest większa niż 2 cale średnicy, te inne opcje mogą być uznane:

jajnika cystektomii – polega na usunięciu torbieli tylko

częściowe wycięcie jajników – torbiel oraz część jajnika zostanie usunięty

Resekcja jajników – wycięcie torbieli jajnika i jajowodu; zapotrzebowanie na tej procedury zależy od wielkości, zachowania i charakteru torbieli. Duża, skręcona torbiel może stwarzać poważne zagrożenie dla dobrego samopoczucia pacjenta.

Całkowita histerektomia brzuszna z obustronna resekcja jajników – jest to rodnik usunięcie całego układu rozrodczego pacjenta, często wymagane, jeżeli okaże się torbieli złośliwy wzrost.

Potrzebują leczenia torbieli jajnika? Sprawdzić
Torbiel jajnika naturalny Relief Secrets
…wyeliminować ból

Ukryte tajemnice płodności
Mini kurs

Więcej informacji na temat niepłodności i
jak można go pokonać.

Wystarczy podać swoje imię i e-mail poniżej, aby natychmiast otrzymać swój pierwszy problem!

** dwukrotnie sprawdzić pocztę dla dokładnością do zapewnienia otrzymasz darmowy mini kurs.

Zapewniony prywatności:
Twój adres e-mail nigdy nie jest
podzielił się z nikim

RELATED POSTS

 • Złośliwy cystę

  Pobierz leczenia torbieli jajnika książkę tutaj Torbiele jajników Dermoid Kobiety na całym świecie rozwijają wzrosty w ich organizmach, szczególnie dziecku rok łożyska, a nie mamy na myśli tego…

 • Złośliwy cystę

  W niektórych przypadkach stan rozwija się niemal co miesiąc, a pacjent nie jest nawet świadomy. To dlatego, że torbiele jajników często znikają we własnym zakresie i na ogół nie mają…

 • Złośliwy cystę

  Co to jest torbiel jajnika? Wiem, że słowo „torbiel” wydaje się złowieszczo w najlepszym, ale niekoniecznie jest to powód do wielkiego niepokoju. Torbiele tworzą w jajniku w zwykłej funkcji…

 • Złośliwy cystę, złośliwe cystę.

  Niedawno zdiagnozowano złożonych torbieli jajnika. Na lewym boku mam taki, który jest 6,7 cm i dołączone do niego kolejny 2,5 cm. Na prawym boku mam 3 dodatkowe torbieli razem o wymiarach około…

 • Złośliwy cystę

  Nie panikuj. Szanse są to łagodne i właściwa pielęgnacja będzie bezpiecznie rozwiązać ten warunek. Torbiele jajników występują u większości kobiet przed menopauzą, z maksymalnie 15 procent…

 • Encyklopedia Medyczna – Torbiele jajników, żeński cystę.

  Wypełnionych płynem obrzęki, które rozwijają się na lub w jednym lub obu jajników Najbardziej rozpowszechniony w wieku pomiędzy 30 a 45 Genetyka i styl życia nie są istotnymi czynnikami…

Comments are closed.