Palatab

Zidentyfikuj pustelnik brunatny pająki …

Zidentyfikuj pustelnik brunatny pająki ...

Ladyb695 / Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0

Aby zidentyfikować pustelnik brunatny trzeba bardzo silnego mikroskopu i eksperta pająka.

I rzeczywiste brązowy samotnikiem, co może być trudniejsze do znalezienia niż myślisz.

Jeśli już, identyfikujący pustelnik brunatny jest więcej o wykluczeniu, co go nie zamiast dowiedzieć się, co go jest. Nie mogę pomóc amatorem arachnologist zidentyfikować pustelnik brunatny, ale stosując kroki mogę pomóc zorientować się w inny 99% czasu, gdy tak nie jest.

Znalazłeś swój pajęczy w znany pustelnik brunatny terytorium?

Znane siedlisk gatunków Loxosceles. (C) Rick Vetter

Pustelnik brunatny żyją w dobrze określonym obszarze w południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. W ramach ich siedliska są one trudne do znalezienia. Nazywane są odludkiem bez powodu: nie lubią grać z innymi. Te pająki lubią ciemnych, brudnych miejscach. Oni ukryć pod rzeczy i wolą życia, gdzie słońce nie świecą.

Wewnątrz ich siedliska, pustelnik brunatny przyczyną poważnych inwazji. Tam, gdzie jest jeden, istnieje najprawdopodobniej dziesiątki lub nawet setki. Jednak nawet w domach z takimi groźnymi epidemiami, ukąszenia są bardzo rzadkie.

Nazwa naukowa na pustelnik brunatny jest Loxosceles reclusa. We wszystkich tych innych kolorowych obszarów mapie są inne gatunki Loxosceles (Texan odludkiem, pustynny recluse, etc). Są one związane z brązowym odludek i wszystkie mają podobną jad. Rzeczywiście, niektóre z gatunków innych loxesceles mają gorszy niż jad pustelnik brunatny.

Tak więc, jeśli pająk został znaleziony poza znanym środowisku brązowego pustelnika, to prawie na pewno nie jest brązowy samotnikiem. Poza innych dziedzinach oznacza, że ​​nie jest nawet związane z brązowego pustelnika. Jeśli masz próbki z wnętrza brązowy strefie pustelnik (lub jeśli uważasz, że eksperci nie mają racji o danym pająka, nawet jeśli nie są w pustelnik brunatny terytorium), a następnie spróbujmy dowiedzieć się, czy to nie jest brązowy samotnikiem.

Rzućmy okiem na jej nogach.

Loxosceles rymuje się z jakiegoś powodu równoramiennego

Nogi Loxosceles są pochyłe – to, co sama nazwa oznacza. Zdjęcie dzięki uprzejmości CDC

Loxosceles rymy zz równoramienny, co może pamiętacie z geometrii to rodzaj trójkąta. Te słowa są podobne bez powodu.

Loxosceles faktycznie oznacza ukośne nogi. Jeśli spojrzeć na brązowym odludek z boku, można zobaczyć, jak ciało siedzi nisko i kąt nogi aż do pewnego momentu. To takie kanciaste, nachylony kształt jej nóg, które dają pustelnik brunatny swoją nazwę naukową.

Jeszcze dwa odrębne cechy brązowymi nogami odludkiem:

 • Brak kolce: W przeciwieństwie do wielu innych gatunków pająków. Loxosceles nie ma kolców lub kolce na nogach. Są gładkie.
 • Jeden kolor: Niektóre pająki mają wielobarwne nogi, ale Loxosceles utrzymuje ją stałej – bez żadnych paski i wzory.

Jeśli pająk nie ma tych nóg to na pewno nie jest brązowy samotnikiem. Jeśli znajdziesz te nogi cechy podobne do pająka to nie patrzeć mu w oczy. Wszystkie sześć z nich.

Jest Watching You: Oczy pustelnik brunatny

Najważniejszą cechą identyfikacji pustelnik brunatny jest ich oczy. Najlepsze zdjęcia (c) flickr użytkownika aviplot. Na dole obrazu dzięki uprzejmości z CDC

Zakładając, że jesteś w pustelnik brunatny kraju i masz pająka z nisko zawieszona ciała na kątowe, gładkich, twardych nogach kolorystycznych. Następną rzeczą jest, aby spojrzeć swój pajęczy w oku.

Pustelnik brunatny mają 6 oczy. Są one połączone w tak zwanych diads i umieszczone z przodu i po bokach głowy pustelnik brunatny (patrz zdjęcie lewy górny i dolny). Inne gatunki pająków może mieć 8 oczy lub mogą mieć 6 oczu ułożonych w dwóch triad (grup trzy).

Ci faceci są bardzo małe, więc widząc oczy bez mikroskopu będzie trudne. Jeśli masz kłopoty z drobnym drukiem, jak ja, prawdopodobnie przynajmniej chcą lupę.

Nie możesz być pewien, czy jest to brązowy samotnikiem oparte tylko na oczy, ale wtedy, gdy oczy nie są w odpowiedni wzór to na pewno nie brązowy samotnikiem.

Masz tu, ponieważ pająk miał gładkie, kątowe nogi wszystkich w jednym kolorze i znalazł go w pustelnik brunatny terytorium. Czy Twój pająk mają również odpowiednie Peeperów? Jeśli nie, to skończysz tutaj. Jeśli tak, należy przejść do pozostałej części organizmu.

Jeśli nóg i oczu wygląda dobrze, jak z resztą ciała?

Grosz pokazuje, jak mała brązowa jest samotnikiem. (C) Kurt Nordstrom

Istnieją jeszcze dwie cechy, które trzeba zobaczyć w tym celu być Loxosceles:

 • Korpus (bez nóg) musi być mała, nie więcej niż 3/8 cala.
 • Brzuch (duża okrągła część z tyłu) musi być trochę rozmyty z bardzo drobnymi włoskami i kolorem.

Brown pustelnicy są nudne, jeśli chodzi o modę. Lubią stałych. Nie są one do wzorów lub paski i to jest oczywiste, na nogach i brzuchach. Jest jeden wspólny rachunek odludkiem brązowy moda, że ​​każdy wydaje się wiedzieć: na skrzypce na plecach.

To nie nazywa się Fiddleback z jakiegoś powodu?

Klasyczny skrzypce znak nie jest oczywiste dla wszystkich gatunków Loxosceles jak odludek tej pustyni, ale jad jest tak źle. (C) Marszałek Hedin

Jedyną cechą najczęściej mówi się w brązowych opisów samotnikiem jest skrzypce kształcie znaku na jego plecach. Widziałem, co ludzie mówią o i nigdy nie myślałem, że to dużo kształcie skrzypiec. Wygląda bardziej jak szpatułki do mnie, ale może to dlatego, że gotować i nie gram na skrzypcach.

Nie wszystkie Loxosceles są brązowe pustelnicy, ale wszystkie mają podobną jad. Nie wszystkie brązowe pustelnicy mają klasyczny znak skrzypcach. Nawet jeśli to nie może nie być w stanie wyraźnie zobaczyć.

Licząc na skrzypcach do identyfikacji pustelnik brunatny jest złym pomysłem.

RELATED POSTS

 • Jak zidentyfikować pustelnik brunatny …

  Pustelnik brunatny, znany również jako pająk skrzypiec, jest jadowity stwór, którego ukąszenie może spowodować dzieci i dorosłych do zachoruje. Pustelnik brunatny jest niezwykła, ponieważ ma…

 • Jak utrzymać pająki z mojego łóżka, jak yo zabić pluskwy.

  Gail Noble. Doświadczenie ogród od ponad 30 lat Cześć, Pająki rzadko gryzą cię chyba przewrócić się na nich. Jest to głównie miejski mit, że obijać w łóżkach gryźć ludzi. Może być wiele innych…

 • Zidentyfikuj zdjęcia ugryzienia

  Jeśli zostałeś ukąszony i chciałbyś pomóc w wyłonieniu owady, należy zrobić zdjęcia i przesłać je tutaj; dołożymy wszelkich starań, zidentyfikowanie błędu, który Cię nieco. Bez zdjęć ukąszenia…

 • Zidentyfikuj zdjęcia ugryzienia

  Czy wiesz, że na Florydzie, istnieją cztery rodzaje Widow pająki? Są pająk Northern Black Widow, Southern Widow Spider czerwona Widow Spider i Brown Widow Spider które zostaną omówione bardziej…

 • Zidentyfikuj zdjęcia ugryzienia, identyfikować ugryzieniami zdjęć.

  Lato to sezon grilla podwórku, leniwe dni na plaży i nocy przy ognisku. Ale za każdym razem jesteś na zewnątrz, istnieje ryzyko kontaktu z owadów i pajęczaków, które mogą zostawić pokryte…

 • Zidentyfikuj Trujące Rośliny domowe …

  Jak rozpoznać, czy roślin Dom jest trujący . lub po prostu drażniąco Trujące rośliny domowe powinny być traktowane z ostrożnością. Niektóre mogą powodować choroby, jeśli spożywane, a inne mogą…

Comments are closed.