Palatab

Zaburzenia paznokci i Grzyb – większe …

Zaburzenia paznokci i Grzyb - większe ...

Choroby paznokci i zakażenia grzybicze

Tutaj w Laser Center Greater Miami skóry zapewniamy z ostatecznym diagnostyki i leczenia pacjentów z chorobami paznokci i zakażeń grzybiczych. Dr Zaias jest wiodącym organem, który jest uznawany na świecie za swoją wiedzę w warunkach paznokci.

Choroby Common Nail

Skóra wokół naszych paznokci i łożyska paznokcia są podatne na wiele chorób. Jeśli wolno postępu choroby paznokci może być trudne do leczenia, więc wczesne rozpoznanie i odpowiednie leczenie są najlepsze opcje. Szybko zobaczyć dermatolog, jeśli zauważy się:

• Wzrost: Istnieje wiele różnych typów raka skóry, w tym czerniaka i raka płaskonabłonkowego mogą tworzyć w lub wokół paznokci. Jeśli masz wzrostu lub wrzód pod lub wokół paznokcia, szybko zobaczyć dermatolog.

• Brodawki: Gdy brodawki rozwijać pobliżu lub rosną pod paznokciem należy je traktować. Leczenie może zapobiec brodawkę z ograniczeniem zdolności danej osoby do korzystania z palca lub palec.

• Pits, grzbiety lub przebarwienia: Łuszczyca jest chorobą skóry, która może mieć wpływ na paznokcie. Typowe objawy to doły i łożyska paznokcia przebarwienia. Skóra pod łożyska paznokcia może okazać czerwonawo-brązowy, mogą pojawić się linie czerwonawe, gwóźdź może oddzielić się od łożyska paznokcia, kruszą i podzielone. Te zmiany mogą wystąpić u osób z wszystkich rodzajów łuszczycy. Zdarza się, że zmiany w obrębie paznokci są pierwszą oznaką łuszczycowe zapalenie stawów, rodzaj zapalenia stawów, które mogą rozwijać się w niektórych cierpiących na łuszczycę. Łuszczyca paznokci może mieć wpływ na jedną lub kilka gwoździ i być bolesne.

• przezroczysty lub galaretowaty torbiel: Torbiel, który pojawia się na skórze powyżej naskórka nazywa się śluzowy torbiel. Torbiele te mogą być bolesne, a jeśli nie jest leczone, mogą rozwijać uszkodzenie lub czasowo odkształcają gwóźdź. Dermatolog może usunąć tego typu torbieli.

• Zaczerwienienie, obrzęk i / lub ból: Objawy te pojawiają się na skórze wokół paznokcia, często sygnalizują infekcję bakteryjną paznokci. Gwóźdź może rozwijać zielonkawy kolor i ropa może gromadzić się w skórze otaczającej paznokieć. Zakażenie bakteryjne paznokci najczęściej tworzy po gwoździu lub otaczająca skóra jest rannych.

• Linia Czerwono: Drobny czerwonego na czerwonawo-brązowym linii pionowej, która wygląda jak drzazga pod paznokciem jest nazywany Splinter Krwotok i to często oznacza, że ​​rannych naczynie krwionośne pod paznokciem. Niektóre leki i schorzenia powoduje również to, aby mieć pewność, aby zobaczyć swoje dermatologa, jeśli jeden z twoich paznokciach ma czerwonawo linię.

• Białe punkty: Małe białe plamy mogą być oznaką, że nastąpił uraz do paznokci jak manicure. Te białe plamy są bardzo częste i zwykle nie wymagają leczenia. Należy jednak zobaczyć swoje dermatologa jeśli nagle zobaczyć wiele białych plam i nie pamiętam raniąc paznokciem.

Leczenie Nail Grzyby i Nail Grzyby Cure

Wspólna choroba grzyb skóry jest dziedziczna. Ty odziedziczyć skłonność do jej zdobycia, a to nie jest choroba chwytliwe.

RELATED POSTS

 • Grzyb paznokci Laser Treatment Portland …

  Laser Treatments- $ 299 na jednej nodze lub $ 399 dla obu stóp Grzybica paznokci i Grzybica paznokci oznacza grzybicze paznokci, łożyska paznokcia lub płytki paznokcia. Gwóźdź mogą wydawać się…

 • Leczenie Nail grzyb, jak usunąć grzyba paznokci.

  Częste działania niepożądane: podrażnienie skóry wokół paznokcia, takie jak zaczerwienienie, swędzenie, pieczenie, kłucie lub w otaczającej skóry. Brak interakcji lek-żywność, lek-zioło lub…

 • Wrastające paznokcie paznokci Zaburzenia …

  Jeśli masz wrośnięty paznokieć, zadzwoń na spotkanie dziś. Nie dbając problemu może doprowadzić do poważnych infekcji i innych komplikacji. W zależności od tego, jak ciężką wzrostu, możemy…

 • Paznokci i Toe Laser Grzyb protokół …

  Nail’n’Toe jest synergia zaawansowanej technologii laserowej, medycyny i niezawodnego schematu prewencyjnej. Czym jest grzybica paznokci i dlaczego jest to tak trudne do leczenia? Jak paznokieć…

 • Laserowe usuwanie paznokieć grzyb, laserowe usuwanie paznokci.

  Atlanta Laser Treatment paznokieć grzyb Laserowe usuwanie paznokieć grzyb w Atlancie to witryna, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla leczenia paznokieć grzyb. Na wyglądać młodo Atlanty…

 • Grzybica paznokci (Grzybica paznokci), powoduje, że paznokieć grzyb.

  Opis Grzybica paznokci (Grzybica paznokci) jest postępującą chorobą paznokci i paznokcie. Nail grzyb jest najczęstszą przyczyną przebarwionych, gruby, i zdeformowanych paznokci. Nie wszystkie…

Comments are closed.