Palatab

Zabijanie karaluchy naturalne panaceum domu …

Zabijanie karaluchy naturalne panaceum domu ...

Mówi się, że karaluchy może przetrwać wybuch jądrowy.

Większość ludzi nie wie, że karaluchy kocham wyżyny. Mogą wyjść do jedzenia, ale ich gniazdo będzie najbardziej wysokie miejsce mogą znaleźć.

kwas borowy, „stepowanie” pułapki, spreje, motele. istnieje sposób, aby zabić karaluchy i pozbyć się ich na zawsze bez użycia trucizny, które są toksyczne dla Ciebie i środowiska.

Strona główna zadośćuczynienie za zabijanie karaluchów:

Kwas borowy:

Jeśli umieścisz kwas borowy na wierzchu szafek kuchennych, a nie wewnątrz nich, będą nosić kwasu borowego do swoich gniazd, zabijając wszystkich z nich.

Zostało ono zalecane, że kwas borowy działa lepiej, gdy jest zmieszany z cukrem, ponieważ ustawa o cukrze jako przynęty, karaluchy przyjść i zjeść, a następnie przeprowadzić z powrotem kwas borowy na ich ciała, ich odchodów i karaluchów, jest wszystkożerny, będzie jeść martwych i ich odchodów, a umrze.

Kocimiętka:

Kocimiętka jest naturalnym repelent do karaluchów. Składnik aktywny w kocimiętki jest nepetalakton, który jest nietoksyczny dla ludzi i zwierząt.

Kocimiętka może być pozostawione w miejscach lęgowych obszarów i je zobaczyć, a to może być gotowana w wodzie, aby skoncentrowany „herbata”, by użyć jako spray do miejsc, które nie mogą łatwo zobaczyć. Środek ten nie powinien być stosowany w gospodarstwach domowych, którzy mają koty.

Woda mydlana:

Przechowywać butelki sprayu wody z mydłem pod ręką, aby je sprayu. Użyj stałe ustawienie strumienia raczej niż rozpylonej mgły i upewnij się zmoczyć głowę karaluchy i dolnej części ciała.

Bo oni oddychają przez powłokę, wypełnianie porów wodą je dusić. Pozbądź się ich szybko w przypadku, gdy nie zostały wykorzystane wystarczającej ilości wody, a niektóre z nich ożywić. Nie jest to rozwiązanie długoterminowe chyba zachować czujność i są zdolne do rozpylania wszystkich z nich.

Liście laurowe:

Listerine:

Listerine spala usta i karaluchy nie podoba albo. Użyj mieszankę 50/50 Listerine i wodę wraz ze spadkiem lub dwa ciekłego płynu do mycia naczyń (z tego samego powodu, o którym mowa w mydlanej wodzie środka domu).

Umieścić go w butelce ze sprayem i ustawić dyszę na stały strumień Ustawienia- zaparowania przyzwyczajenie praca, trzeba mieć stały strumień. Blast Roach ze stałym strumieniem Listerine, wody i mieszaniny mydła. Problem rozwiązany.

Karma Przynęta:

Jest też bardzo obiecujące produkt na rynku do zabijania karaluchów. Karma przynęty, który wykorzystuje połączenie jedzenie i wabiącego feromonów, które karaluchy przynęta do metra z dala, aby przyjść i zjeść.

Co inni czytają

RELATED POSTS

 • Przechowywać Karaluchy dala od domu …

  Można by pomyśleć, że każdy zakątek domu jest bezpieczny od karaluchów, bo widziałem żadnego jak dotąd. Ale nie wierzę, oczy w przypadku inwazji karalucha. Karaluchy są bardzo elastyczne i…

 • Leki naturalne Healing domu …

  Podejmując tę ​​odżywczy tonik będzie, przynajmniej, być pomaga zmniejszyć niedobory składników odżywczych, które wynikają z typowej zachodniej diecie zawierającej wiele przetworzone,…

 • Jak zabijać karaluchy, zabić karaluchy w domu.

  Przyczyny karaluchy Infestation: Można nie zależy tylko od samego czystych obszarów przechowywania żywności, ponieważ to nie znaczy, że jesteś z tych problemów. Będzie to zdumiewać, że…

 • Naturalne sposoby, aby pozbyć domu …

  Naturalne sposoby, aby pozbyć domu uparta Mold Myśl formy jest niemiłe. W rzeczywistości jest to kłopotliwe dla tych z nas, którzy uważają, że w naszych domach. Jak to się stało? Ja nie…

 • Naturalne Roach Killer pozbycie karaluchy w kuchni.

  Natural killer Roach Nikt nie lubi, aby zobaczyć wszelkiego rodzaju owadów w ich domu. Czy jest to mrówki, muchy, pchły lub karaluchy, wszystkie one są nieprzyjemne mieć wokół. Ponadto wpadają…

 • Naturalne leczenie do domu powiek …

  I. Część Naturalny Zioła, że ​​wszystkie osoby dorosłe trzeba dodać w Dom Leczenie powiek Dorośli wykupić skórę aloesu, uzyskać żel i umieścić ten żel na swoich powiekach. Muszą delikatnie…

Comments are closed.