Palatab

Zabij Fire Ants, nie zabije Clorox pluskwy.

Zabij Fire Ants, nie zabije Clorox pluskwy.

The War on Fire Ants

Kontrola Fireant może być czasochłonne i kosztowne. Ale, hej, to jest wojna!

Istnieje kilka sposobów na zabicie mrówki przeciwpożarowych, niektóre potrwać kilka godzin, inni kilka tygodni lub miesięcy. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania w kontaktach z fireants ma być cierpliwy. I upewnij się leczyć lub usuwać wszystkie kopce, ponieważ jeśli pominąć jeszcze jednego młodego kopiec, będą mogły wygrać. Ponownie zarażenia nastąpi w czasie krótszym niż rok.

Jeśli masz jeden kopiec, istnieje duża szansa, że ​​istnieją inne w okolicy. Mają tunel pod ziemią, a pojawiło się gdzie można je zobaczyć. To sprawia, że ​​trudno jest się ich pozbyć, ponieważ trzeba zabić królową. Pierwsze królowej może być trudne.

Chociaż chcemy jak najszybciej zabić mrówki ogniste, to lepiej być cierpliwym i używać produktu bez dużo trucizny w nim. Pamiętaj, że musisz zabić królową. mrówki pożaru przejść bitów przeżutej do żywności do siebie, aż do osiągnięcia królowej. Jeśli wykryje coś niezwykłego w żywności, nie minie go razem i nigdy nie dostanie się do królowej. Jeśli spróbujesz szybko zatruwają im będzie wyglądać jakbyś był udany, ale umieściliśmy tymczasowy dent tylko w populacji, chyba że królowa nie ma.

Zapoznaj się z informacjami mamy do pożaru mrówki zabójcy.

Jeden Nieudany Story

Mireks był bardzo skuteczny w zmniejszaniu mrówkę ognistą populacji i był łatwy do stosowania na dużych obszarach. Niestety, jego stosowanie może rzeczywiście pomógł populacji mrówek pożaru w ostatecznym rozrachunku. Zagadnienie to było Mirex zabity szeroką gamę konkurencyjnych gatunków obcych, które były spowolnienie rozprzestrzeniania się mrówek ogniowych. Ponadto Mirex produkowane produktów ubocznych, dioksyny, który jest wysoce toksyczny dla ludzi.

Po pierwsze, słowo na rzecz środowiska

Chociaż powszechnie mówi, że wszystko jest fair w miłości i na wojnie, chcemy promować proekologiczne działania. Na przykład w sprawach, które go wraz z ogniem mrówek kontroli, należy zapoznać się z marginesie po prawej stronie.

Atak Tylko mrówki ogniste

Unikać handlowych przynęt, gdy to możliwe

Wiele ogień ant produkty przynęty wpływać na inne mrówki, a także ptaki i inne stworzenia. Należy zdawać sobie sprawę z tego ograniczenia i używać tylko przynęty, gdy nie istnieją inne rozwiązania. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją, lub wkrótce będzie kilka nowych przynęt na rynku, które dotyczą tylko fireants a nie inne gatunki.

Jeśli mrówki ogień inwazji domu, to jest łatwe do paniki. Co robisz. Mieliśmy pewne wejście od naszych czytelników z sugestii dotyczących tego, co zrobić, gdy mrówki ogień przyszedłem do domu, pod drzwiami lub parapetach lub przez szczeliny w ścianie lub fundamencie.

Alkohol i mydelniczka

To pracował dla mnie w Północnej Karolinie w moim domu:

 • 4 szklanki wody
 • 4 szklanki alkoholu
 • 2 szklanki płynu do mycia naczyń

Napełnij sprayem. Spray na mrówki. To zabija mrówki natychmiast. Przecierać czystą wilgotną szmatką, gdy mrówki są martwe. Czasami musi być powtarzany, ale jest nietoksyczny i łatwy.

Alkohol

Pewnego razu dostali się do mojego klawiaturze laptopa, więc nasączone kilka papierowych ręczników, ale nie ociekające całkowicie przemoczony, i umieścił go nad kluczami do stworzenia całkowicie uszczelnienie wokół niego. Po około 5-10 minut, niewiele miał wymyślić i zginął próbując wydostać się spod ręcznika papierowego. Pomyślałem, że starali się uciec od spalin, ale tak naprawdę nie wiemy, co dokładnie zwrócił je; wiem tylko, że kilka zmarło wzdłuż krawędzi uszczelki. Z jakiegoś powodu kochają rój pod moją elektronikę, zwłaszcza te, które są przez cały czas, więc myślę, że jest ciepło. Nigdy nie próbowałem alkoholem na kopcu, ale mam nadzieję, że to pomoże innym ludziom. Dzięki jeszcze raz!

Cleaner Clorox wanna z wybielaczem

Tylko spróbować tej metody, jeśli masz z twardego drewna lub linoleum. Użyj Clorox Bath czyszczenia z wybielaczem w butelce ze sprayem. Spray go bezpośrednio na nich i wokół których pochodzą wewnątrz domu. Poinformowano, że zatrzymują się w ruchu w ciągu kilku sekund i są martwe w ciągu kilku minut. Gdy wszyscy są pod opieką, należy użyć mokrego mopa, aby uzyskać wybielaczy i martwe mrówki z podłogi.

Kwas borowy

Po mrówki w domu ginie, chcesz zachować żadnych nowych out lub przynajmniej, zabić tych, którzy starają się dostać. Kwas borowy działa dobrze do tego. Pobierz najczystszej można znaleźć. Zapytaj swojego lokalnego farmaceutę. To nie jest drogie.

Przynęty naturalne

Umieścić przynętę w narożnikach, pod szafki i szafy. Niektóre przykłady przynęt może być:

 • masło z orzeszków ziemnych i kwas borowy (15%) w pokrywie słoik
 • Równe części boraksu i cukru granulowanego
 • Mieszanina boraksu i syrop kukurydziany

Koniecznie często napełniać mieszaniny i trzymać go z dala od wysokich temperatur, dużej wilgotności i intensywne działanie promieni słonecznych. Przynęty mogą być nieskuteczne w tych warunkach.

Przynęta może być rozłożone na całym gnieździe w kole. Rozprowadzić w okrąg 1-3 stopy, począwszy od podstawy kopca. Rozłóż go słabo. Jeśli jest zbyt skoncentrowany, to faktycznie odpychają mrówki.

Mydelniczka lub do prania

Aby utrzymać mrówki do wnętrza na pierwszym miejscu, wymieszać danie mydła lub detergentów do prania w wiadrze i wlać około fundament, na parapetach i na wszelkie pęknięcia w fundamencie lub ścianach. Jeśli pada deszcz, czy to ma być ponownie stosowane. Roztwór ten może również działać w przypadku rozpyla się bezpośrednio na nich w domu.

Daj nam znać swoje doświadczenia. Wyślij do nas e-mail

Jeśli nie chcesz iść w naturalny sposób, zobaczyć nasze informacje na temat produktów handlowych mrówek pożaru.

Poniżej znajdziecie kilka mrówek nietoksyczne metody kontroli ognia. Nie możemy wypowiedzieć się, jak skuteczne każda z nich, ale nasi czytelnicy wysłany w niektórych z tych propozycji, które znalazły pracę. To nie boli, aby dać im szansę, jeśli chcesz korzystać z naturalnego pożaru ant zabójcę i unikać używania środków chemicznych.

Zawsze jesteśmy zainteresowani inne metody zwalczania mrówek pożaru. Jeśli masz sposób chciałbyś się podzielić, prosimy o kontakt z nami.

Splenda

Struktura molekularna Splenda jest podobny do DDT. Posypać go wokół kopca. Mrówki kocham. Kiedy jeść, Sayonara! Cały Kopiec zniknie. Czytaj doświadczenia dwóch osób korzystających Splenda jako mrówki zabójcy. Jeden używali go wraz z cynamonem kontrolować mrówki.

Klub Soda

Korzystanie z klubu soda jest kontrowersyjna. Słyszeliśmy od ludzi, którzy mówią, że działa, ale badania naukowe mówi, że nie. Zobacz: Zabij mrówki przeciwpożarowych z klubu sody.

Jeśli spróbujesz go, wlać 1-2 filiżanek na kopiec. Klub sody mówi emitować gaz, który zabija królową. To trwa około tygodnia.

nicienie

Maleńki owad zwany nicień mieszka w ziemi. Oni żądło i jeść mrówki. Można kupić je, wymieszać je z wodą i rozprowadzić je po miejscach zaatakowanych przez szkodniki. Umieścić je tuż po ostatnim zamrożeniu. Podłoże powinno być mokra lub wilgotna. Pamiętaj, aby nie używać wody z miasta, aby mieszać je, ponieważ chlor w nim będzie ich zabić. Biorą około tygodnia do pracy. Będą też zabić cokolwiek innego, który żyje w ziemi, że jest wolne lub w stanie hibernacji. Kliknij, aby kupić nicieni w Internecie.

Mydelniczka lub do prania

Dodać dużo mydlin płynem do mycia naczyń lub prania i wlać go lub przelewać je na mrówki. Poinformowano ich zabić w ich utworów. To działa na wszystkich mrówek. Jak wspomniano powyżej, jeżeli masz problem z mrówkami wprowadzając swój dom, można wlać go wokół fundamentu i na parapetach.

Phorid muchy, pożar Ant Natural Predator

Jeden pozytywny aspekt phorid linii jest to, że obecnie wydają się dość szczególności w odniesieniu do którego mrówka gatunki będą atakować, a nawet wielkości mrówki będą atakować. Jednakże, ponieważ jest symbiotyczny związek, zastosowanie phorids kontroli populacji wydaje się nieco ograniczona. Niezależnie od tego, w tym czasie, nie ma wielu phorid populacje wokół i proces importu jest odpowiednio powolne.

Okrzemkowe

Okrzemkowe (DE) składa się z silikatowych skorup mikroskopijnych stworzeń morskich zwanych okrzemki. Fragmenty powłoki zawierają miliony brzytwa ostre krawędzie, które od tego, co zebraliśmy, zakłócają powłokę woskową, która zatrzymuje wilgoć. Co mamy niewiele informacji sugeruje, że Ziemia okrzemkowa może prowadzić do odwodnienia w 12 do 24 godzin i będą bardziej skuteczne, gdy jest cieplejsze i mniej wilgotne.

Prosimy o kontakt z jakąkolwiek zwrotnej chcesz podzielić się na temat skuteczności ziemi okrzemkowej.

Okrzemkowe pozbyć pluskwy

Słyszeliśmy z Teksasu, który Okrzemkowe (DE) mogą również pracować dla pluskwy. Wyobrażamy sobie, że pluskwy mają ten sam problem z ostrymi jak brzytwa krawędzie kiedy pełzać nad nim jak mrówki ogień robić. Posypując go całego załatwiło sprawę.

czosnek

Czosnek Bariera jest skoncentrowana ciecz czosnek. Wlej go bezpośrednio na kopce i są zgłaszane natychmiast wyjść i nie wracać. Przeczytaj o czosnku bariery.

Przynęty naturalne

Ten ogień ant lekarstwem wspomniano powyżej, gdzie mówimy o tym, co zrobić, gdy mrówki ogień zalęgły domu. Naturalne Przynęta może być również stosowany po kopca.

Niektóre przykłady przynęty to:

 • masło z orzeszków ziemnych i kwas borowy (15%) w pokrywie słoik
 • Równe części boraksu i cukru granulowanego
 • Mieszanina boraksu i syrop kukurydziany

Spread przynęty wokół gniazda w kole. Rozprowadzić w okrąg 1-3 stopy, począwszy od podstawy kopca. Rozłóż go słabo. Jeśli jest zbyt skoncentrowany, to faktycznie odpychają mrówki.

Suchy lód

Pobierz fragment 3 ‚5/8" zbrojenie. Użyj go, aby zrobić dziurę w dolnej części kopca. Włóż kawałek suchego lodu do otworu i pchnąć go do dołu z re-bar. Suchy lód jest około -110° F. Królowa będzie zabity, a także większość mrówek. Kiedy umiera królowa, mrówki umrzeć.

Należy uważać, aby nosić ciężkie rękawice robocze, aby chronić ręce przed zamarzaniem.

Gotująca się woda

Wylewanie wrzącej wody na kolonii został rekomendowany jako rozwiązanie niechemiczną pozbyć się fireants. Ale jeśli nie zabić królową, nie wyeliminuje kolonię.

Aby korzystać z wrzątkiem jako metoda, zacznij słoneczny, chłodny dzień, najlepiej wiosną lub jesienią, gdy mrówki są najbardziej aktywne. Wlać około 3 litrów naprawdę wrzątkiem powoli kopca. Niektóre mrówki mogą przetrwać do 14 dni pod wodą, więc Słowem kluczowym jest tu wrzenie. Mrówki umrzeć przed wypalone, nie utonął. Należy jednak uważać, aby nie poparzyć się! Spróbuj zwinąć tyle kopca, jak to możliwe podczas nalewania. Mrówki, ich larwy oraz ich przechowywać żywności są parzone i martwe w ciągu kilku sekund.

Mocz

Wiemy, że brzmi to brutto, ale to jest zgłaszane do pracy. Mocz ludzki został znany odpychać mrówki, prawdopodobnie wszystkie rodzaje mrówek. Spróbuj wlewając go na lub wokół kopców i sprawdzić, czy nie uciekają. (Zostaw otwór dla nich przebiegać przez!) Nie będzie ich zabić, ale powinny one przejść. Jeśli używamy go w pobliżu warzyw, należy uważać, aby nie dostać się na roślinach.

Drowning Them

Chociaż nie jest w pełni skuteczna, może pomóc, gdy znajdują się tylko jeden lub dwa kopce. Wystarczy wykopać kolonię i zrzucić je do wiadra pięć galonów wypełnionej ciepłą wodą z mydłem i pozostaw na 24 godziny. Temperaturę wody i mydła, miejmy nadzieję, ich zabić. Uwaga: Zakłócanie gniazdo spowoduje mrówki roić ich najeźdźcą. Należy zachować ostrożność, aby zapobiec jest ukąszony.

To było z powodzeniem stosowane na czarnych mrówek, Nie Testowane na Fire Ants

Czytałam o kontrolę mrówek pożaru na swojej stronie i ten kontakt, jeśli mamy jakieś inne środki kontrolne. Mieszkam w Michigan, więc nie widzimy mrówki przeciwpożarowych tu jeszcze! Mamy problemy mrówek chociaż i stwierdziliśmy, że spirytus skażony działa świetnie iw ciągu kilku sekund mrówki są martwe. Mieliśmy ogromny zarażenia między pęknięć podjazd i ogród kwiatowy z dość dużymi otworami do kilku gniazd. Pewnego dnia zobaczyłem, że kilka kolonii roi i walczących i nalałem denaturatu na wszystkich rojów i liberalnej ilości do każdego otworu. Mrówki zmarł w ciągu kilku sekund i nigdy nie widzieliśmy żadnych mrówek na resztę lata.

Było to ciekawe, co się stało kilka tygodni później jednak, nieagresywne pszczoły samotne zajął się dom we wszystkich starych otworów mrówek i pozostał tam do końca sezonu. Nie wiesz, jakie są one jednak.

Denaturowany alkohol jest bezpieczne i odparowuje w ciągu kilku minut i trujący metanol w tym utlenia się w ciągu kilku dni, dlatego też nie zanieczyszcza ziemi. To działało dla naszych czarnych mrówek i być może będzie pracować dla mrówek ogniowych, jak również. To może być trochę droższe niż innych środków, choć może to być znacznie szybciej skuteczne. Pomyślałem, że mogę wysłać moje 2 centy wart informacji.

UWAGA. Jeśli spróbujesz tej metody, aby zabić mrówki przeciwpożarowych, napisz nam swoje wyniki.

Usunąć ich Trails Scent

Kasza lub Cornmeal

Istnieje teoria, że ​​mrówki ogień jeść kaszę, kasza będzie puchnąć w ich żołądku, a potem mrówki umrze. Mieliśmy użytkowników, którzy mówią to działa.

Jedna osoba wykorzystuje tanią mąkę kukurydzianą kupił w miejscowym sklepie spożywczym zniżki. Ona rozprzestrzenia się wokół i na ogniu mrówek łóżkach. Pracownicy będą nosić go do kopca do królowej. Kiedy ona zjada go, będzie puchnąć i ją zabić.

Inna osoba powiedziała: "Spróbuj kaszę. Osoba w Zoo w San Antonio powiedział mi, że to, co oni używać. Jest bezpieczny dla wszystkich innych zwierząt, ale kiedy mrówki spożywają go, pęcznieje wewnątrz i nie można się go pozbyć. Oni również nie mogą jeść niczego innego, więc w zasadzie ich na śmierć głodową. Próbowaliśmy go w Dallas Fort Worth Airport i to naprawdę działa."

Jednak, Nie wszyscy zgadzają się, że posiłek cor lub kaszę prac. Oto, co znalazł jeden Florida zamieszkania:

„Mieszkam na Florydzie i właśnie zaczęła się poważnie o próbują zwalczać mrówki ognia podbiły naszą własnością. Nigdy nie miałem szczęścia z granulek chemicznych; one tylko mrówki poruszać – i nie bardzo daleko, dodam.

Ponadto, w ciągu ostatnich kilku lat, stałem się bardziej świadomy ekologicznie, więc byłem badania kilka naturalnych środków. Mój pierwszy wybór był kukurydziana. Czytałem, że rozszerza się wewnątrz żołądków mrówki ‚a oni w zasadzie eksplodować. nie prawda. Wybrałem mrówkę kopiec i przysunął sobie krzesło i patrzył przez trzydzieści minut. Mrówki prostu przeniósł cornmeal granulki z dala od i poza ich kopca. Oni nigdy nie jadł w ogóle, ani nie noszą jeden kawałek z powrotem do kolonii. Próbowałem tę samą metodę z dwoma innymi kopców o tych samych dokładnych wyników. Nic.”

Rozpraszanie metodą, choć efektywna Zimą

W zimie, czekać na słoneczny dzień, kiedy front chłodny właśnie przeszedł przez. Po południu temperatura powinna być w latach 50., ale spadnie poniżej zera w nocy.

Może warto, aby oczyścić i zastosować jakiś talk lub talku z łopatą, aby trudniej mrówki wspiąć się uchwyt.

Otrzymuj taczki pełne gleby i długo obsługiwane łopatę. Wykopać kopiec w dół do około dwóch stóp lub tam, gdzie zabraknie mrówek. Fling każdy dół wiatr łopata pełne tak daleko, jak to tylko możliwe, w zacienionym obszarze, jeśli to możliwe. (Należy pamiętać o nie rzucać je pod wiatr!) Kopce będzie łatwo wykopać, bo mrówki poluzować gleby. Przy temperaturze w latach 50-tych, mrówki będzie powolny i mniej narażone na ukąszenie ciebie.

Użyj gleby z beczki koła wypełnić dziurę gdzie kopiec. Zapakuj dół glebę jak go wypełnić.

Mrówki w cieniu jest tak słaby, że ledwo może się poruszać. Jakiekolwiek inne, które są w stanie wykonać go z powrotem do kopca nie będzie mógł dostać się dlatego, że napełnił ją zapakowany dół gleby. Gdy temperatura spada poniżej zera, że ​​noc, wszystkie mrówki pozostawione nad ziemią będzie zamrażać.

Pewnego popołudnia ciężkiej pracy powinny wyeliminować większość kolonii mrówek. Wszelkie osłabione te, które pozostaną mogą być traktowane w taki sam sposób, w innym dniu zimowego. To może potrwać kilka cykli rozrzucając je całkowicie je wyeliminować.

Albo można połączyć tę metodę metodą suchego lodu opisanego powyżej. Przed wypełnieniem dołka ziemią z beczki koła, położyć kawałek suchego lodu w nim. Wszelkie mrówki, które są pozostawione zostaną zamrożone.

Niech walczą sami

Korzystanie z długim obsługiwane łopatę, weź łopatę całości z jednego kopca i ustawić ją na bok. Weź łopatę pełną od kopca dwa i umieścić go gdzie usunięto mrówki z jednego kopca. Następnie podejmuje mrówki można umieścić na bok i umieścić je w kopcu dwa. Jeśli masz trzy kolonie, można zrobić trójdrożnym mieszankę. Obserwować co się dzieje. Powinieneś zobaczyć stosy martwych mrówek w ciągu kilku dni.

Odmianą tej metody korzysta z faktu, że mrówki ogień zaryzykować tylko od 50 do 100 stóp od ich kolonii. Jeśli masz silną kolonię, weź łopatę pełną od niego i wymieszać mrówki ze słabszym kolonii, która jest 150 stóp lub więcej od hotelu. Jeśli dodano równą lub większą liczbę inwazją mrówek, zabiją się mrówki siedzibę. Inwazją mrówek nie będzie w stanie znaleźć drogę do domu i wymrą.

Lęgów mrówek baby białe

Trzeba będzie to zrobić mieszanie koloniach i rozrzut lęgów kilka razy, aby całkowicie się ich pozbyć. Mogą one, w pewnym momencie decydują się spakować i przenieść się gdzie indziej.

To, co robisz jest balansowanie, gdzie jesteś mieszanie kolonie w celu osłabienia ich wszystkich. Możesz zostawić jedną silną kolonię. Potem, gdy reszta z nich zostały osłabione, wziąć shovelfulls z silnym jednej i wymieszać je z osłabionym nich całkowicie je wyeliminować. Oczywiście, wtedy masz jedną kolonię pozostały. Można traktować ją z jednej z pozostałych metod.

Nie chcesz, aby poparzeni podczas mieszania tych kolonii. Uważaj na rozszerzającym pierścieniu zaburzonych mrówek i nie nie wyróżnia. Ponadto, nie chodzić po ścieżce shovelfulls mrówek masz transportowanych. Niektórzy mogą odpadły łopatą. Ale gdy kolonie zostały osłabione, nie są tak agresywne i nie rób Mszy piekące ataki, które mrówki przeciwpożarowe są znane.

PO ich nie ma

Kiedy już pozbyć mrówek na nieruchomości, to wszystko co musisz zrobić, to obserwować nowych, młodych kolonii, które pojawiają się późnym latem lub wczesną jesienią. Wyglądają jak coś kupie dżdżownic odlewów. Ale jeśli zakłócają stos, pojawi się kilka mrówek.

W tym wczesnym etapie, można dosłownie wykopać ich istnienia.

Jeśli okaże się dużą kolonię, która została przeniesiona z sąsiedniej nieruchomości, można rozproszyć jest taki jak opisano powyżej. Jeśli tak nie jest zima, będą co najmniej osłabieniu i można przeprowadzić w mniej agresywnym środowisku.

Niektóre rządy stanowe mają programy do kontroli mrówek pożaru.

RELATED POSTS

 • Jak zabić Bed Bugs, czy pluskwy zabije.

  Wiem, że zalęgły swój dom, ale nie myśl, że jesteś sam. Ukąszenie pluskwy znacznie wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat i teraz, co świat myśli poszła w połowie 20 wieku właśnie wrócił do ataku….

 • Jak pozbyć się pluskwy, pluskwy na kanapie.

  Po kilku dekadach bycia na przerwie, pluskwy dokonały comeback, a oni dyskretnie ukryte w domach, kompleksy mieszkalne, biurowce, domy towarowe, motele, pokoje w akademikach uczelni, transportu…

 • Jak się pozbyć pluskwy szybko …

  Pluskwa jest jedną z najczęstszych pasożytów domowego. To żywi się krwią człowieka lub zwierzęcia. Ukąszenia tych owadów może spowodować wiele kłopotów. Więc jeśli nie stać się ofiarą tych…

 • Zabij Bed Bugs z ciepłem, zabijając pluskwy z ciepłem.

  Wiesz coś na temat obróbki cieplnej? Co to jest wskaźnik sukcesu? Mieszkam w stosunkowo chłodnym klimacie. Wolałbym nie wykorzystane pozostałości pestycydów. Oto kilka z moich problemów z…

 • Jak pozbyć się pluskwy The …

  Jak pozbyć się pluskwy Pierwszym krokiem do zastanawianie się, że najlepszym sposobem, aby pozbyć się pluskiew jest aby dowiedzieć się więcej o sobie pluskwy. Pluskwy są pasożytnicze owady,…

 • Jak uzyskać Bed Bugs, co się dzieje, gdy pojawi się pluskwy.

  Jak uzyskać Bed Bugs Każdy pewnie słyszał powiedzenie, spać napięty, don t niech pluskwy gryzie , Cóż, na pewno nie powinien pozwolić pluskwy gryzie. Ukąszenia mogą być bardzo swędzące i…

Comments are closed.