Palatab

Wszy i świerzb, wszy nie sprayu zabić świerzb.

Wszy i świerzb, wszy nie sprayu zabić świerzb.

Kilka choroby skóry są tak przerażające dla ludzi jak wszy i świerzb inwazji. Choć miliardów mikroskopijnych bakterii, wirusów i grzybów rój nad nami nieustannie, myśl aktualnych widocznych błędów indeksowania na naszą skórę i włosy czyni nas dreszcz. Świerzb i wszy są różne, a każdy atakuje nas w podobny sposób.

Istnieją trzy typy wszy — wszy łonowe, (krab) wszy i wszy ciała. Są one przekazywane w dokładnie ten sam sposób: bliski kontakt ciała z zainfekowanego osoba lub kontaktu ze wspólnych przedmiotów, takich jak odzież, pościel, grzebienie i szczotki, a tak, nawet toalety może przekazać te stworzenia na ciebie. Oni nie skakać od osoby chociaż. Wszy gryźć skórę żerują na krwi, a to jest to, co powoduje charakterystyczne swędzenie.

Łonowe (krab) wszy. Mają wygląd kraba-podobne i są nieco większe niż wszy. Wiele osób uważa, że ​​są specyfikacje brudu — dopóki nie ruszać! Wszy Crab znajdują się w innych obszarach owłosionych też: pach, brwi i rzęs oraz włosów na twarzy.

wszy ciała. Są rzeczywiście wolą żyć w ubraniu, a podróż do powierzchni skóry tylko karmić przed powrotem. Często nie mogę ich znaleźć, dopóki nie spojrzeć na ubrania (zwłaszcza szwy) dla gnid lub wszy. Ci, którzy nie zmienić ubranie (często bezdomne lub niższych grup społecznych, ekonomicznych) są w grupie podwyższonego ryzyka. Choć higiena ma niewiele wspólnego z łonowej lub wszy, wszy ciała rozwijają się w niższych grup społeczno-ekonomicznych, gdzie ubrania arent często zmieniane lub myte.

Jeśli Ty lub Twoje dzieci mają kontakt z kimś, kto ma wszy czy świerzb, czy starannego powiększony inspekcję zwykłych dziedzinach, jak opisano powyżej. Jeżeli znajdziesz wszy czy świerzb, należy skontaktować się z lokalnym wydziałem zdrowia i szkoły od razu! Dont się wstydzić. Pamiętaj ktoś przekazał je do ciebie, więc neednt czujesz brudne lub że youre niedbały rodzicem. Inni będą wdzięczni, jeśli alarm wcześnie.

Istnieją dwa rodzaje produktów dostępnych bez recepty, które są skuteczne dla wszy: permetryny i pyretryny. Permetryna w silniejszej koncentracji jest skuteczny wobec świerzb, jednakże nie jest obecnie dostępny do użytku OTC, więc trzeba by udać się do lekarza, aby dostać receptę. Istnieje kilka bardzo skutecznych świerzb zabiegi, które są dostępne bez recepty. Konkretne zalecenia są poniżej naszych rekomendowanych dziale Produkty.

W leczeniu wszy, dbać o uważne przeczytanie ostrzeżeń i instrukcji umieszczonych na etykietach. Schemat stosowania leku, przemywając ją i usuwania nitów muszą być przestrzegane dokładnie. Potem przychodzi chore prania odzieży i pościeli (jeśli jest czysta, można po prostu umieścić je w suszarce na wysokości przez 20 min.). Czyszczenie gnid z grubego lub długimi włosami ze specjalnym grzebieniem (dołączonego odwszenia szamponem) może być bardzo czasochłonne i trudne. Cięcie krótkie włosy mogą być konieczne, aby zapobiec nawrotom powodu słabej penetracji szamponu w dużych ilościach gęste włosy.

Wszy, tylko te z nitów trzeba leczyć. Ale ponieważ może to trwać kilka dni na świerzb powodować żadnych objawów, całe gospodarstwo domowe oraz bliskie kontakty rodzinne powinny być traktowane nawet jeśli nie wykazują żadnych oznak infekcji.

Świąd może być intensywne i trwają przez kilka dni, nawet po wyeliminowaniu szkodników. Leki przeciwhistaminowe pomagają, zwłaszcza w nocy, kiedy senność działania niepożądane mogą poprawić swój sen. Nawierzchnia działając przeciwko swędzeniu i produkty znieczulające oferują dobre chwilową ulgę, bez zmęczenia i działa niemal natychmiast.

 • Baśnie Wszy Removal Kit Składnik aktywny w tym Szampon zabijania wszy jest uważany za leczenie z wyboru w leczeniu wszy u dorosłych i dzieci 1+ lat, a jej skuteczne także łonowego (krab) wszy. Wyniki powinny być zauważalne i natychmiastowe po jednorazowym zastosowaniu.
 • Naturasil Jest to całkowicie naturalne leczenie świerzbu to jest bardzo skuteczny. W przeciwieństwie do leków na receptę, nie zawiera żadnych pestycydów lub innych potencjalnie szkodliwych składników. Oferują one również krem, który łagodzi swędzenie świerzb przyczyny.
 • Benadryl (Difenhydramina 25 mg). Marka ta anty-histaminy jest szczególnie skuteczne w przypadku niekontrolowanego swędzenie wieczorem i podczas snu, senność, gdy jego skutkiem ubocznym łączy z jego podstawowych właściwości anty-swędzenie, aby dać o wiele bardziej spokojny noce. Pamiętaj, że swędzenie po ukąszeniu wszy może potrwać kilka dni, aby rozwiązać nawet po wszy są eliminowane.
 • Dermoplast sprayu (Benzokaina 20% mentolu 0,5%). Natychmiastowej ulgi od powierzchni świądu i bólu, nic nie bardziej skuteczne, niż składniki czynne w tym produkcie. Butelka do oprysków jest dogodnym sposobem nakładania zbyt.

Jak wspomniano powyżej, w trakcie leczenia, trzeba mieć lekarzy recepty na wyższej potencji permetryny leku na świerzb. Do inwazji wszy, nie są w rzeczywistości kilka powodów, aby skonsultować się z lekarzem, ponieważ produkty receptę miałaś okazały się bardziej skuteczne niż produkty OTC powyżej. W rzeczywistości, niektóre badania pokazują, permetryna być lepsze niż wybory na receptę. Ale jeśli problem nie robi odejść po starannego leczenia domowego, lub jeśli nie masz pewności co do diagnozy, należy skontaktować się z lekarzem.

RELATED POSTS

 • Jak zabić świerzb w domu (z …

  Kroki Edycja Part One of Four: Korzystanie zweryfikowanych Strona główna zadośćuczynienie Edytuj Eksperyment z siarką. Dodaj jedną część proszku siarki do 10 części śmietany aby skutecznie krem…

 • Roztocze – Wszy, czy Listerine zabić świerzb.

  Większość ludzi zna z Roztocza i wspólnym wszy, roztocza kurzu, natomiast nie acutally atakować ludzi, istnieje wiele roztoczy, które mogą „kęs”. Większość wszy zmiatacze, podawanie na skórę i…

 • Jak zabić świerzb z wybielaczem

  Świerzb świerzb Przewodnik: 1) prysznic w zimnej zamiast gorącej wody. Jesteś gorąca prysznice są prawdopodobne, aby Państwa grzybica gorzej. To dlatego, że zbyt gorąca woda szybko wysycha i…

 • Jak zabić wszy Naturalnie …

  Wszy, zwany także wszawicę capitis, to małe pasożytnicze owady, które infekują ludzką skórę głowy i żywią się krwią człowieka. [1] Najbardziej powszechne u dzieci, wszy jest zwykle wynikiem…

 • Jak zabić świerzb szybko i …

  Siarka Siarka został uznany za skuteczny środek świerzb wieków. W dzisiejszych czasach, siarka została włączona w niektórych mydła do kąpieli w celu rozwiązania tego konkretnego problemu. W…

 • Jak zabić świerzb świerzb na …

  Dorosłe samice nor w powierzchownej warstwie skóry i pozostaje tam przez resztę swojego życia. Z jego szczęk i ostrych krawędziach szczelin swych przednich kończyn, roztocza rozszerza nory…

Comments are closed.