Palatab

Vein Leczenie laserowe, laserowe leczenie żylaków.

Vein Leczenie laserowe, laserowe leczenie żylaków.

Laser na żyłach nóg

Laserowa terapia żyła oferuje pacjentom bardziej precyzyjnych wyników przez minimalnie inwazyjnej procedury, która ogrzewa się do żyły i powoduje go zamknąć, a nie usuwając go chirurgicznie.

Kandydaci na Terapii Laserowej Vein

Zabieg ten jest idealny dla wszystkich pacjentów z żyłami na nogach, niezależnie od tego, czy mają one jasne lub ciemne skóry. Laserowa terapia żyła jest uważane za bezpieczne dla wszystkich rodzajów skóry. Pacjenci przyjmujący leki przeciwzakrzepowe powinny powiadomić o tym lekarza przed poddaniem tej procedury.

Korzyści z Terapii Laserowej Vein

Laserowa terapia żyła jest szybsze i mniej inwazyjne niż w przypadku innych form leczenia zakrzepicy, powodując jedynie niewielki dyskomfort podobny do poczucia gumką czym rzucił się na skórze. Po przejściu tej procedury, pacjenci mogą korzystać z gładkich, piękne nogi, że są dumni, aby pokazać.

Vein Laser Therapy Treatment

Wyniki Po odzysku i Terapii Laserowej Vein

Większość żyły zostaną w pełni zmniejszone po dwóch do trzech zabiegów rozłożonych trzech lub czterech tygodni. Dodatkowe zabiegi mogą być potrzebne w niektórych żyłach, a także w celu utrzymania rezultatów tej procedury. Lekarz ustali odpowiednią liczbę zabiegów do indywidualnego stanu pacjenta.

Nie ma przestojów po leczeniu. Pacjenci mogą wznowić swoje codzienne czynności od razu, ale należy unikać forsownych ćwiczeń przez kilka dni.

Ryzyka związanego z Terapii Laserowej Vein

Laserowa terapia żyła jest uważane za bezpieczne dla wszystkich pacjentów z bardzo niskim ryzykiem powikłań, które mogą obejmować zasinienie, zaczerwienienie i dyskomfort. Te działania niepożądane są zwykle łagodne i odejść na własną rękę.

Laserowe odmładzanie skóry

odmładzanie skóry Laser jest popularną opcją leczenia dla przywrócenia starzenia skóry gładszą i bardziej młodzieńczy wygląd. Termin ten obejmuje kilka różnych technik nieinwazyjnych stosowane do leczenia zmarszczek, zwiotczenie skóry, przebarwienia, powiększone pory i inne.

Różne rodzaje zabiegów laserowych są stosowane w leczeniu różnych chorób skóry. Niektóre z najczęściej stosowanych procedur należą:

  • Intensywne światło impulsowe (IPL) (XL AFT Harmony® leczenia laserem) – zaawansowany, wszechstronny system, który jest bardzo skuteczny w poprawie kolor, fakturę i odcień skóry za pomocą prostych, nieinwazyjnych procedur.
  • Accent® XL – Unikalny zabieg laserowy, który wykorzystuje technologię fal radiowych (RF), aby odmłodzić i dokręcić skórę i poprawić wygląd zmarszczek i drobnych linii.
  • Pixel laserowy (Harmony® High Power Laser Treatment Pixel ) – stanowi część układu lasera Harmony® XL, używane do nieablacyjne nawierzchni starzenia skóry, uszkodzenia lub bliznami skóry. Zabieg ten może być stosowany w celu poprawy wyglądu zmarszczek, zmniejszenie porów wygląd, wypełnić blizny potrądzikowe i poprawić ogólną pigmentację skóry.

Wyniki zabiegów laserowych zazwyczaj nie są natychmiastowe i może trwać kilka miesięcy do stawienia się. Kilka sesji mogą być potrzebne w celu dotarcia do pacjenta pożądanych rezultatów, ale techniki laserowe są często skuteczne w całkowitego wyeliminowania plamy starcze i inne obawy.

Chociaż bezpieczniejsze niż tradycyjne procedury resurfacing, istnieją pewne zagrożenia związane z odmładzania skóry, takie jak laser niechcianego rozjaśniania lub zaciemniania leczonego obszaru lub blizn. Wybór doświadczonego lekarza może pomóc w zmniejszeniu ryzyka.

Ultherapy: Winda, Tone, & Dokręcić skórę bez chirurgii

Ultherapy to nowy rodzaj niechirurgiczne, nieinwazyjną procedurą, która wykorzystuje ultradźwięki i własny proces naturalnego uzdrawiania organizmu do windy, tonu i dokręcić luźnej skóry na czole, szyi i pod brodą.

Jedyna procedura FDA wyczyszczone podnieść skórę na tych twardych-to-treat obszarach Ultherapy wykorzystuje bezpieczne, sprawdzone energię ultradźwięków do stymulacji głębokich warstw wsparcie strukturalne skóry, w tym zwykle skierowana w chirurgicznego liftingu-bez zakłócanie powierzchni skóry. Ponadto, jeden z najważniejszych zalet Ultherapy brzmi: Nie przestojów.

Laserowe leczenie blizn

Podobnego do leczenia, leczenie laserowe blizn delikatnie wyjąć uszkodzonych warstw skóry ujawniają nowe, przywrócony skóry pod spodem, a jednocześnie stymulacji produkcji kolagenu dalsze stopniowe ulepszenia powierzchni. Precyzyjna technologia stosowana podczas zabiegów laserowych zapewnia, że ​​tylko uszkodzonej tkanki poddaje się obróbce, podczas gdy zdrowe otoczenie tkanka pozostaje nienaruszona. Nasi lekarze stosują najbardziej zaawansowane, state-of-the-art technologii laserowej dostępne, aby zapewnić bezpieczne i skuteczne leczenie blizn nawet w najbardziej znanych i wrażliwych obszarach.

RELATED POSTS

Comments are closed.