Palatab

Uwielbiam długie rzęsy, długotrwały rzęs.

Uwielbiam długie rzęsy, długotrwały rzęs.

Natasha SINGER

13 stycznia 2009

Najpierw został zamrożony czoła. Teraz nadszedł rzęsy Betty Boop.

Allergan. firma, która okazało się niejasne Paralyzer mięśni do skurczów powiek, botoks. w przeboju zmarszczek gładsza, ma nadzieję, że po raz kolejny przeprowadzić alchemię kosmetycznych. Pod koniec miesiąca, firma planuje wprowadzenie Latisse, pierwszy federalnym zatwierdzony lek na receptę dla coraz dłuższe, Lusher rzęsy.

Produkt ma taką samą formułę jak krople do oczu Allergan jaskry. nazywa Lumigan. Jest to jedno z wielu leków w kategorii znanych analogów prostaglandyn, które są przeznaczone do zmniejszenia niebezpiecznego ciśnienia w gałce ocznej. A jako efekt uboczny, leczenie ma tendencję do rzęs wielu pacjentów dłużej i pełniejsze.

Niektórzy lekarze mówią, że obawiają się, że klienci kosmetycznych mogą czasami wystąpić niektóre z innych działań niepożądanych jaskry narkotyku, które mogą obejmować czerwone, swędzące oczy i zmiany w pigmentacji powiek. Niektórzy analitycy finansowi, w międzyczasie, zastanawiam się, jak wiele osób będzie chciało wydać 120 $ za miesięczną dawkę rzęs-wydłużenie Latisse.

„Myślę, że jest to dość duży problem”, powiedział Ronny Gal, starszy analityk w specjalistycznych farmaceutyków w Sanford C. Bernstein, firmy badawczej kapitałowych. „Jest to nowy pomysł na rynku, który kocha nowych pomysłów i, szczerze mówiąc, to działa.”

David E. I. Pyott, prezes Allergan, przewiduje się, że w dłuższej perspektywie, światowa sprzedaż Latisse przekroczy $ 5o0 mln. I zasugerował, że wiele kobiet nie będzie migać na spędzeniu 120 $ za jednomiesięcznym, dostawę trzech mililitr leku. Porównał koszt dłuższych rzęs do codziennej filiżance kawy.

„Jeśli myślisz o nim w kategoriach luksusu, to cztery dolary dziennie,” powiedział. „Uważamy, że jest to całkiem do przyjęcia dla dużej części ludzi, nawet w dzisiejszych czasach.”

Cindy Ross udział w badaniu klinicznym Latisse.

Alex Quesada dla The New York Times

Ale jeden z analityków, Gary Nachman, dyrektor leków specjalistycznych w banku inwestycyjnym Leerink Swann powiedział, że koszt Latisse i niedogodności związane z uzyskaniem recepty może zniechęcić wielu kobietom próbować. Ubezpieczenie zdrowotne nie obejmują zwykle takie zabiegi kosmetyczne.

Rzeczywiście, Jennifer Nobriga, jeden z pary stay-at-home matek tył beautyinreallife.blogspot.com witryny sieci Web. powiedziała, że ​​zamierza trzymać się starego zwykłego tuszu do rzęs, a nie popisywać się na leku rzęs.

„To nie będzie na szczycie mojej listy,” powiedziała pani Nobriga z Woodbridge, Va. „Wolałbym wydać pieniądze na dobry kremu pod oczy.”

Niektórzy lekarze powiedział, że podczas Lumigan miał na swoim koncie jako bezpiecznego jaskry leku, były one jednak zaniepokojenie, że wersja kosmetyczne mogą mieć niektóre z tych samych drobnych efektów ubocznych.

Dr Harry A. Quigley, profesor okulistyki z Johns Hopkins School of Medicine, powiedział, że częste skargi pacjentów z jaskrą włączone tymczasowo czerwone oczy. swędzenie skóry powiek i ciemniejsze. Ale w ciągu kilku pacjentów z jaskrą, którzy używali eyedrops zawierających prostaglandyny, powiedział, zielone lub piwne tęczówki stałe okazało ciemniejszy po 6 do 12 miesiącach leczenia.

„To jest jak piosenka country-western” Nie to zrobić mój Brown niebieskie oczy „, ale w tym przypadku jest to” Nie to, aby Twoje niebieskie oczy brązowe „,” Dr Quigley powiedział.

Cindy Ross udział w badaniu klinicznym Latisse.

Alex Quesada dla The New York Times

Jednak dane Latisse dr Quigley powiedział, było krótkotrwałe i zaangażowanych zbyt mało pacjentów, aby wyciągnąć wnioski na temat skutków ubocznych. „Chciałbym łuk do danych, które mówi:” mamy 100.000 pacjentów w F.D.A. Badania i nikt za kolor oczu zmienił „.

Pan Pyott firmy Allergan mówi, że ciemniejszy kolor tęczówki jest bardzo mało prawdopodobne, ponieważ każdy z Latisse codziennie aplikacja rzęs obejmuje 5 procent kwoty przewidzianej dla pacjentów z jaskrą. „Możemy przypuszczać, że tego rodzaju skali może prowadzić do znacznie niższego ryzyka” Pan Pyott powiedział.

We wniosku o F.D.A. zatwierdzenie Latisse, Allergan ustanowił podstawowe bezpieczeństwo leku z danymi pochodzącymi z różnych badań Lumigan. Allergan sprzedał 65 milionów butelek Lumigan od jego zatwierdzenia w 2002 roku, pan Pyott powiedział, ze sprzedażą na całym świecie w ubiegłym roku około $ 430 mln.

Latisse będzie kosztować nieco więcej niż Lumigan, czyli 73 $ do $ 84 za butelkę 2,5 mililitra dla pacjentów, którzy płacą za to sami. Ale analitycy nie oczekują wielu lekarzy oko pisać recept dla osób do korzystania LUMIGAN tylko kosmetycznie.

Allergan planuje wprowadzenie Latisse tym miesiącu, przede wszystkim do lekarzy kosmetycznych jak dermatologów. Niektóre kobiety, którzy już próbowali Latisse są wentylatory.

„Ludzie mówią do mnie:” Czy masz na sobie sztuczne rzęsy? – Nawet moja własna matka zapytała, „powiedziała Cindy Ross, wiceprezes ds sprzedaży w młodym Pharmaceuticals w Wethersfield, Connecticut, którzy wzięli udział w badaniu klinicznym. Latisse.

Pani Ross powiedział, że lubi efekt tyle że miała lekarz przepisze lek jaskry do używania na rzęsy aż Latisse będzie dostępny w sprzedaży. „Nie chciałbym zatrzymać” Pani Ross powiedział. „Znalazłem sposób je zdobyć.”

Niektórzy lekarze, w międzyczasie, zastanawiają się, czy Latisse może być stosowany na włosy gdzie indziej.

„Ktoś zadzwoni powiedzieć” Jestem dr Jones gdziekolwiek, i chciałbym, aby przeprowadzić badanie na brwiach, „” Mr. Pyott powiedział. „Dla wielu kobiet, brwi jest tak samo ważne jak rzęsy.”

Jesteśmy zainteresowani Twoją opinię na tej stronie. Powiedz nam co myślisz.

Podobne Coverage

RELATED POSTS

 • Biczowanie Out Nakręć rzęsy rosną, serum wzrost rzęs.

  Okazuje się leki jaskry może sprawić rzęsy rosną dłużej. Ale trzeba naprawdę go używać ze względów kosmetycznych? Joanne Chen czyni honory. Z archiwum WebMD Kiedy zaczął używać osoby cierpiące…

 • Długie rzęsy bez recepty …

  Catherine Saint Louis 01 maja 2010 Jeśli kobiety chcą rosnąć dłużej, pełniejsze, ciemne rzęsy, Brooke Shields wskazują na wszechobecnej reklamie telewizyjnej, która Pytają ich lekarzy, jeśli…

 • Długie rzęsy, na długich rzęs.

  Wysoko wysklepione i krzaczaste brwi są często postrzegane. Rzęsy są długie i gęste i szczelin pokrywa zazwyczaj nachylenia w dół. Fenotyp oczny nie został w pełni opisany żadnych wątpliwości,…

 • Dłuższe rzęsy bez tuszu do rzęs …

  Od czasów faraonów, mascara utworzyła ważną częścią codziennego reżimu piękności wielu kobiet. Ale teraz naukowcy opracowali żel, który rozciąga się na długość czasu dla poszczególnych rzęsy…

 • Jak rozwijać długie rzęsy Z …

  Betsy Hello My Beautiful People, „Na jej pierwszym dniu kręcenia, ale spojrzał na nią i powiedział:”. Get tę dziewczynę wyłączyć zestaw – ona ma zbyt wiele makijaż oczu na zbyt dużo tuszu do…

 • Jak rosną grube długie rzęsy …

  Alternatywna Latisse i Best wzrostu rzęs produktu na rynek Jednym z najgorętszych rzeczy na rynku jest wzrost rzęs produkty, że gdy stosowany codziennie faktycznie pracują. Jednym z takich…

Comments are closed.