Palatab

Tłuszczakomięsakami na lewym udzie, uda raka kości.

Tłuszczakomięsakami na lewym udzie, uda raka kości.

25 luty 2005 – 03:38

użytkownik anonimowy (niezweryfikowany)

Wiadomości: 22
Dołączył: marzec 2003

Posty: 2
Dołączył: czerwiec 2005

16 czerwca 2005 – 02:51

Jestem przeżył tłuszczakomięsakami (śluzowatymi) lewego uda, jak również.

Chemioterapii nie jest zalecaną terapię dla tego rodzaju raka – nie wydaje się wpływać na raka. Tak mi przykro, że lekarze nie wiedzą o tym.

I był błędnie zdiagnozowano po raz pierwszy – lekarz powiedział mi, że to nowotwór tkanki tłuszczowej. Po pierwszym zabiegu – miał czelność chodzić do poczekalni i przeprosić moją matkę (miał przeciąć główną nerw biegnący od biodra do kolana – nie mam już żadnych uczuć). Jedyną dobrą rzeczą, jaką zrobił było umieścić w kontakcie ze specjalistą tłuszczakomięsakami. Dr W. Earl Brien. On jest teraz w Cedars Sinai w Los Angeles. Dr Brien jest najlepszy jaki istnieje. On również wysłał mnie do terapeuty promieniowania, który powiedział, że pójdzie do siebie. Dr Brien poinformował mnie, że chemia nie wydaje się pracować z tłuszczakomięsakami, a to bardzo intensywna dawka promieniowania będzie działać – Byłem etap 3 w tym czasie. Miałem drugą operację, a następnie udał się na promieniowanie (tylko po zszywki zostały usunięte i nie mogłem chodzić – usuwa się 60% moich mięśni).

Przeszedłem przez 8 tygodni promieniowania. Promieniowanie nie czuje się źle na początku. To będzie prawdopodobnie po chwili poczuć się jak oparzenia słoneczne. Musisz dbać o skórę, zwłaszcza jeśli są uczciwe. To sprawia, że ​​bardzo zmęczony fizycznie, ale polecam go na moim własnym życiu. Wolę czuć ból oparzenia słoneczne i wyczerpanie niż obawy przed utratą moje życie.

Należy również zwrócić się do lekarza onkologa lub o szansach na uzyskanie obrzęk limfatyczny i na co zwracać uwagę i jak temu zapobiec.

Byłem wolny od raka przez 4 lata i liczenia.

Jeśli mogę pomóc w jakikolwiek sposób, proszę dać mi znać.

Posty: 1
Dołączył: wrzesień 2005

Mój tata został niedawno zdiagnozowano tłuszczakomięsakami śluzowatymi na udzie. Właśnie dowiedziałem się tydzień temu i jak wielu z was, Im próbuje dowiedzieć się jak najwięcej can.From wszystkie badania Przeczytałem, Chemia nie jest zwykle zalecane, ale na 50+ mięsaka sybtyes, śluzowatego to taka, która JEST chemio wrażliwa. Z śluzowatymi typu, jeśli masz czystego myxoid- chemioterapię zazwyczaj nie jest zalecane. Jeśli masz wysoki stopień pośredni lub ze składnikiem komórek rundzie, a następnie chemioterapii może poprawić rokowanie. To, czego nauczyłem się od czytania badań klinicznych oraz innych artykułów na med Pub. Nie dowiedziałem się, jeśli rozprzestrzenił się, a ja wciąż czekam, aby usłyszeć o okrągłej celi, ale powiedziano mi, że jest to klasa 2 lub pośrednia, która myślę, że oznacza on ma 0-5% pastylka. Nie jestem pewien, czy będą one zalecane chemię. Wiem, że robią promieniowanie przed zabiegiem. czy wszystko zrobić chemioterapii po operacji? jeśli tak, to jak długo po?

Cześć. Nie miałem pojęcia, że ​​istnieje grupa omawianie pozostawione tłuszczakomięsak uda, ale może przyczynić się kilka uwag w przypadku gdy jest jakiekolwiek wykorzystanie. Miałem promieniowania przez kilka tygodni tylko regionie guza, ale nie chemioterapii, a następnie chirurgicznego usunięcia guza i związane z nimi tkanki. Męski. Mid-40s w tym czasie. Brak oznak nawrotu. Na pewno nie w miejscu guza, ponieważ można bardzo dużo zobaczyć kości nóg pod moją skórą. Nie wiadomo, jak do śledzenia go jednak. Pamiętam istnienia komentarze w momencie osób posiadających dodatkowe problemy, nawet po 10 latach, choć i szukał tematu pokrewnego kiedy cam całej tej strony. Zabiegi z czasem uległy zmianie, choć i definicja z "stopień" guza wydaje się dość nieprecyzyjne.

Posty: 1
Dołączył: listopad 2005

25 maj, 2006 – 02:12

Miałem High Grade mięsaka na moim prawym obszarze udo / hip prawie 4 lata temu. Po został usunięty, a także z niektórymi mięśniach i kapsułki otaczającej staw biodrowy, i poddano 10 tygodni promieniowania. Czego nie powiedziano mi chodziło o jeden z trwających skutków promieniowania jest głównym uszkodzenie nerwów, które mam teraz. Moja prawa noga jest prawie comepletely odrętwiały i drętwienie powoli przejmując moją prawą nogę. W rezultacie, mój zdolność jazdy jest prawie całkowicie zniknęły. Nie uczucie, to nie jest w stanie powiedzieć, gdzie pedał gazu. I konsultacje z neurologiem powiedział nam tylko, że będzie gorzej, a w końcu w tym samym oddechu powiedziano mi, że nie każdy potrzebuje ich stopy pojechać. Powinienem dostać ręcznych urządzeń sterujących. Ładna mu powiedzieć, ale poza moim zasięgiem do zdobycia. Social disablilty zabezpieczenie dochodów i złych kredytów sprawia, że ​​bardzo ciężko dostać pojazd nie mówiąc już jeden zmodyfikowany. Szukałem wszędzie, o pomoc i nie mogę znaleźć nic. Również mam tak dość słuchania o tym, jak powinnam być wdzięczna bo 20 lat temu moja noga byłaby amputować. Nie wiem, ale co z tego posiadania nogę, jeśli nie można nic z tym zrobić? Chciałbym jeszcze zdobyć promieniowanie, jeśli bym wiedział o uszkodzenie nerwów? Ja po prostu nie wiem.

Posty: 3
Dołączył: May 2006

Właśnie przeczytałem Twój post i zastanawiałem się, jak robisz dzisiaj. Tak mi przykro czytać o raka trzeba było.
Zdiagnozowano u mnie śluzowatymi lipo mięsakiem na moim lewym udzie w lipcu 08.
Kopalnia była niskiej jakości. slow typu uprawy.
Miałem biopsję następnie operację 12 cm długość x 4 cm poprzecznych i ok. 5 cm w wymiarze AP. Guz w Wake szpitala Baptist Leśnej w NC. w sierpniu 08.
Powiedziano mi, że to nie będzie potrzebne żadne zabiegi promieniowania.
Miałem mały lipo guz usunięto z mojej lewej Elbo we wrześniu to był tylko guza tłuszczowego.

I wtedy powiedział, byłbym już na zabiegi radiacyjnych nodze.
Dr Wilson myślał, że już je kupujemy. Musiałem coś przeoczyć tu po drodze ponieważ jestem pateint i są osobiste medyczne rządzi. Cześć.

Zacząłem mój pierwszy z 35 zabiegów pod koniec grudnia 08 po przejściu przez cały ten czas. myśląc, że było ok, a nie jest to potrzebne.
Robię dobre wyjątkiem blizny 12 cali i strachu przed uszkodzeniem w wyniku tych zabiegów promieniowaniem teraz.
Modlę się, jesteś w porządku i dla wszystkich stanowisk czytałem tu o raku.
To straszna choroba inwazyjna, że ​​destrys i zniekształca i trwa życie, jak żadna inna. Musimy lekarstwo na tę chorobę lub znaleźć przyczynę i zapobiegania.

Mam nadzieję, że robisz dobre; i pokonywanie swoich problemów zdrowotnych. Jestem 56-letnia kobieta, która była w bardzo dobrym stanie zdrowia, dopóki nie stanął twarzą w twarz z mięsakiem. Po prostu chcę podzielić się moim doświadczeniem mięsaka z wami i resztę wojowników na tej stronie.

Jeśli mogę pomóc w przypadku jakichkolwiek pytań, lub jeśli Ty lub ktoś po prostu czuje się jak dzielenie uczuć itp krępuj proszę. Życzę wam jak najlepiej i wszyscy czytając moje doświadczenie z tłuszczakomięsakami. Niech Bóg Cię przez podróży i swoje doświadczenia z mniej bez bólu pysically i duchowo.

Tak mi przykro z powodu wszystkich swoich cierpieniach i braku współczucia i opieki medycznej. Miałem ubezpieczenie, ale zapłaciliśmy tylko 80% moich zabiegów radiacyjnych.
Znam to uczucie fustration.
Mój lewy policzek jest prawie dwukrotnie większy od mojego prawa i nikt nie wie, co z tym zrobić. To wpływa na moje oko i wizji również. Miałem tomografii komputerowej i to widać nic. Dlatego mówią, że to nic takiego.
Guz mózgu nie ma nic wspólnego z tego powodu, że znajduje się po prawej stronie.
Oni ignorując obrzęk i utrata czucia w twarz.
Jestem leczony na fibromyelgia a ja też powiedziano mam anklosing sponylitus.
Wystarczy zachować wiarę w Boga, ponieważ lekarze są tylko mięso i krwi ludzkiej istoty i można zrobić tak wiele. Bóg może czynić cuda i widziałem je zrobić. Musimy je teraz. GBY

Mam nadzieję, że robisz dobrze biorąc pod uwagę nasze sytuacje. Mam drętwienie, mrowienie i ciepło odczucia wszystkie przechadzkę moje ciało łącznie z moją twarzą. Zrobili CT mojego mózgu, ale okazało się normalne. Oni także CT mojego brzucha i miednicy obszarze. Masa, który pokazano w poprzednim USG obok śledziony nie ma? To jest wielka rzecz, dzięki Bogu, ale to sprawia, że ​​zastanawiam się, jak źle może te badania można zdiagnozować czasem? Robili znaleźć 2 złamania żeber? I miałaś spadnie lub zranić siebie. tak robią pełne skanowanie kości, aby sprawdzić, osteoporozy i zrozumieć, dlaczego mam tych złamań. Znowu, może to być obrażenia od chemioterapii. Teraz czuję, że silny ból byłem mając którym powiedział mi, że to kamień nerek; to było naprawdę bardziej ze złamaniami żeber. Odkryli również dwie 5mm guzki na dolnym płacie prawego płuca mego. Zaleca się, że mają inną CT wykonane w ciągu 3 miesięcy, aby sprawdzić, czy są one rosną. Powiedziano mi teraz, że były zbyt małe, aby scharakteryzować. Ja mam bardzo złe przewlekły ból w moim ciele; ale jestem żywy i skupiam się na tym, każdego dnia! Mam nadzieję, że czujesz się lepiej 🙂 Ja również, że istnieje coś takiego jak cuda, Bóg ma ostatnie słowo na wszystko! Niech wiszą tam. Bóg nie jest jeszcze gotowy do nas. Zostaniesz Błogosławiony Zawsze, Carmen

wiele operacji na ponad 20 lat.

Pierwsza wielka bryła na moim prawym policzku tyłek mój dr powiedział, że to torbiel

więc czekałem przez miesiące Moja żona powiedział, że to był już ogromny

Poszedłem do ER i tam moje życie zmieniło się na zawsze Zabrali xrays i wysłał je do Mass General w Bostonie

Wynika Lipo mięsaka. Pierwsze zabiegi radation się kurczyć to wtedy wymiennym bez krwi. wzięty

tną prawo thru moje udo dół do mojego podudziem straciłem tyłek do zaników i uda zaników

przejęła 18 godzin

po odzyskaniu miałem chemię byłem w grupie volenteer experment

Zrobiłem pełne odzyskanie Uratowali mi nogę i byłem w stanie chodzić dobrze od ponad 17 lat

Potem wrócił w mojej łydki samej stronie, gdyby usunięto żadnej chemii tylko radation

afew miesięcy później wrócił na udzie samej stronie mam ją usunąć kilka miesięcy później wróciła sama noga dolna strona Tym razem musiał mieć plastikową surery wziął dużą powierzchnię przy lewym udzie

bardzo bolesne odzysku

Kilka miesięcy później był z powrotem w moim udem zdjęli go i musiał udać się głęboko w mojej pachwinie. Jednocześnie miałem jeden rosnące na moim niższe kostki samej nodze.

teraz ja, otrzymuję chemio i radation że guz zmniejszył się i będzie coraz to usunięte w grudniu

Teraz mam trudności ze spaceru i obrzęk jest problem muszę nosić specjalnie wykonanych skarpetek

moja rodzina trzyma mnie przy życiu. nasze bliźniaki oba mają autisum i trzeba BMR

31 są teraz i nadal z nami

Dziękuję wszystkim, którzy tu posty

RELATED POSTS

 • Jak diagnozuje się raka płuc, raka płuca rozprzestrzenił się na kości.

  Jak diagnozuje się raka płuc zaczerpnięty z Życie z rakiem płuc Poradnik dla pacjentów i ich rodzin raka płuc zazwyczaj należy podejrzewać u palacza, który wykazuje zmianę objawów oddechowych,…

 • Jak zdiagnozowano raka kości, raka kości biopsji.

  Oznaki i objawy raka kości Ból Bóle kości dotkniętych jest najczęstszym zarzutem pacjentów z rakiem kości. Na początku bólu nie jest stała. To może być gorszy w nocy, lub gdy stosuje się kości…

 • Jeśli leczenie raka kości zatrzymuje …

  Jeśli nowotwór rośnie i wraca po jednym rodzaju leczenia, możliwe jest, że inny plan leczenia nadal może wyleczyć raka, albo przynajmniej kurczą się wystarczająco, żeby pomóc żyć dłużej i czuć…

 • MUGA, diagnozowania raka kości.

  Gated Acquisition (MUGA) skanowania tworzy obrazy wideo z dolnych komór serca, które posiadają krwi (zwane „komory”), aby sprawdzić, czy są one prawidłowo pompuje krew. To pokazuje żadnych…

 • Niedawno zdiagnozowano raka szyjki macicy …

  Ja niedawno zdiagnozowano raka szyjki macicy i jest to gruczolakorak. Stożek biopsja pokazuje 6,11 mm x 11mm, więc myślę, że IB scenie? Szukam IB, lub podobny, ocalałych mi powiedzieć o swoich…

 • Rak płuc, diagnostyka, płuc i raka kości rokowanie.

  Rozpoznanie raka płuc może wywołać szereg trudnych emocji dla Ciebie i Twoich bliskich. Jej wpływ może być odczuwalne w relacjach z przyjaciółmi i rodziną, jak odpowiedzialność za zapewnienie…

Comments are closed.