Palatab

Tarte Buying Guide, różne rodzaje drewna cedrowego.

Tarte Buying Guide, różne rodzaje drewna cedrowego.

Drewno Podstawy

Istnieją zasadniczo dwa rodzaje drewna, z którego można wybrać: drewno liściaste i iglaste. Terminy mają prawie nic wspólnego z rzeczywistą twardości drewna. Istnieją pewne cechy, które są wspólne dla wszystkich rodzajów drewna.

Drewno iglaste pochodzą z drzew iglastych, powszechnie określanych jako wiecznie zielone drzewa. Tylko 25 procent wszystkich iglastego są wykorzystywane w przemyśle drzewnym. Drewno iglaste mają zamkniętą ziarna (małe pory), który nie jest bardzo widoczne w gotowym produkcie. Najpopularniejsze iglaste są cedr, jodła, świerk i sosna. Drewno iglaste są szybciej rosnące z celniej ziarna; dobre dla ramek, budownictwa i projektów zewnętrznych.

Drzewny jest dostępny w szerokim zakresie wielkości i produktów. Po zakupy do drewna, można zauważyć, wymienione dwa rozmiary – Pospolity i Rzeczywisty. Jest to dobry powód do tego. Obejrzyj film: Dlatego 2 x 4 nie 2 x 4.

tarcicy

Tarcicy produkowany jest wyłącznie do użytku zewnętrznego i ciśnienia leczonych ziemi lub nad stykiem ochronnym. Jest odporny na gnicie i insektami. Deski mogą być malowane lub barwione. Należy wybrać odpowiedni łącznik (stal ocynkowana lub stal) podczas pracy z impregnowanym.

Dobrze wiedzieć

Tarcicy musi być sucha, zanim będzie można go malować.

iglaste stopnie

Iglaste dzielą się na dwie kategorie: tarcicy wymiarowej z oceną na podstawie wytrzymałości i wyglądu płyt, które są zwykle używane do projektów drewna. Stopnie wymienione są tu od najwyższego do najniższego.

C Wybierz = Niemal całkowicie pozbawiony wad. Szeroko stosowane do wykończenia wnętrz i szaf.

D Wybierz = Dzieła wygląd, podobny do C Select. Może mieć Dime wielkości węzłów.

1 Wspólnej = Najlepszy materiał na wysokiej jakości drewna sosnowego z wyrazem sękaty. Węzły będą szczelne, co oznacza, że ​​nie wypadają i są na ogół niewielkie.

2 Common = Tight węzłów, ale większa niż znalezione w 1 Common. Często używane do boazerii i regałów. Bardzo nadaje się do ogólnych projektów drewna.

3 Common = Węzły większy niż 2 Common. Stosowane również do boazerii i regałów, ale szczególnie dobrze nadaje się do uprawy przy ogrodzeniach, pudełek i skrzynek.

Stopień Stamp

Producent. Młyn numer, nazwę lub symbol. (Np. 12)

znak certyfikacji. Symbol Agencja zapewnia nadzór kontroli jakości. (Np. WWP®)

Stopień. Często skracane. 1 Wspólne pokazane. (Np. 1COM)

Wilgotność (MC): Skróty dla MC, gdy zarząd powierzchniowe: MC 15 jest 15 procent lub mniej; KD lub S-DRY wynosi 19 procent lub mniej; S-GRN jest zielony drewna z ponad 19 procent MC. (Np. S-DRY)

znak gatunki. Symbol lub skrót rodzajów drzewa. Przykład pokazany jest Ponderosa sosny. (Prz. PP)

Definicje tarte

Ponadto do drewna twardego i miękkiego, istnieją pewne cechy, które są wspólne dla wszystkich rodzajów drewna.

Tekstura jest właściwość drewna, który określa stan powierzchni i stabilności. Odgrywa ona istotną rolę przy podejmowaniu decyzji, jak drewno jest zakończone.

Kolor wpływa na osobowość drewna. Na przykład, czerwony cedr daje zupełnie inny wygląd i charakter niż białej sosny.

Każde drzewo ma swój własny wzór ziarno, więc dwie płyty z tych samych gatunków może wyglądać zupełnie inaczej. Słojów drewna jest to kierunek, w którym włókna drewna wzrostu komórek. Te odchylenia w kierunku ziarna mogą mieć znaczący wpływ na projekt.

Kierunek włókien jest ważne, aby wziąć pod uwagę przy budowie zarówno projektów strukturalnych lub projektów dekoracyjnych, takich jak meble lub rzemiosła. Na przykład, podczas pracy w aplikacji strukturalnej, prosty drobnoziarnisty pokładzie jest zwykle najsilniejszy. W kilku projektów dekoracyjnych, ziarna o różnej charakterystyce można dodać piękno i osobowość do projektu. gęstość ziarna wzór określa siłę. Jak można się spodziewać, kawałek drewna z ciasnym wzór jest silniejsza niż jeden z luźnym wzór ziarna.

Wady Często tarte

Warp na powierzchni tablicy od końca do końca.

RELATED POSTS

 • Jak pozbyć cedrowego drewna cedrowego zapach, zapach.

  Czy masz szafę, który daje tej cedrowego zapach? Cedr Zapach może być aromatyczna, ale jeśli jest się zbyt wiele, zapach może także marszczą nosy. Materiały Cedar posiada naturalne oleje z…

 • Jak leczyć Cedar Wood, traktując drewna cedrowego.

  Cedr jest wszechstronnym drewna z głębokim kolorze bursztynowym. Ponieważ cedr jest odporna na warunki atmosferyczne, jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu projektów na świeżym powietrzu….

 • Mill Outlet tarte, ceny drewna cedrowego.

  Alaskan Żółty Cedar Okładzina więcej Ostatnio rzeczą w Mill Outlet Drewno jest suszone wybierz wygląd Alaskan Żółty Cedar desek. Mamy pełną ofertę rozmiarów w 5/4, 5/46, x4, 24 i 26 i długości…

 • Jak dbać o drewno ogrodzenia, obróbki drewna cedrowego.

  A drewna ogrodzenia może być świetnym sposobem, aby dać domu ostateczną granicę. Utrzymuje dzieci IN i bezdomnych zwierząt na zewnątrz. Zmienia się również wygląd domu. Ale w miarę upływu…

 • Marine Oil Finish, leczenie olejem do drewna cedrowego.

  Uszczelki PENOFIN za olej żeglugowy Wood wykończenie i chroni młyna jasny piękno naturalnego drewna, nadając mu, że ręcznie przetarł wygląd marynarzy wolisz. Kilku warstw może być szlifowane na…

 • Jak leczyć za Termity, ćmy drewna cedrowego.

  termity Owady te są ekologicznie ważne, ponieważ pomagają one rozkładają martwe drzewa; Jednakże, mogą być bardzo szkodliwe dla konstrukcji drewnianych. Termity zwykle wchodzi drewna, które…

Comments are closed.