Palatab

Szpitalna rehabilitacja, szpitalnych ośrodków leczenia uzależnień.

Szpitalna rehabilitacja, szpitalnych ośrodków leczenia uzależnień.

Q: Jak długo trwa hospitalizacja rehabilitacja potrwa?

A: szpitalne programy rehabilitacji alkoholu może trwać od 28 dni do 12 miesięcy.

Rehabs może zaoferować środowisko, w którym znajduje się osobliwy nacisk na odzysku. Jednak szpitalna rehabilitacja nie jest łatwy i szybki proces. Leczenie nie jest skończona, gdy substancja jest poza systemem. Praca na temat przyczyn i psychologicznych aspektów uzależnienia ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia długotrwałej trzeźwości. Dłuższe programy rehabilitacji umożliwić pacjentom wziąć swój czas, codziennie pracują ze specjalistami i zatrudniać najbardziej skutecznych sposobów radzenia sobie z uzależnieniem. Jednak czas trwania pobytu odwykowej powinien zawsze odpowiadają Twoich indywidualnych potrzeb.

P: Co się dzieje w trakcie pobytu w warunkach szpitalnych centrum leczenia uzależnień?

A: Oczywiście większości mieszkalnych programów rehabilitacyjnych są prawie takie same.

Kiedy po raz pierwszy odwiedzić rehabilitacji szpitalnej, będzie oceniana klinicznie i stopień uzależnienia od substancji i użytkowania zostaną zdiagnozowane. Następnie postępuj zgodnie z metod leczenia, z ciągłą ocenę pomóc dostosować swój program leczenia, jak to konieczne. Poniżej przedstawiono ogólne kroki i etapy szpitalnej rehabilitacji alkoholu.

KROK 1. Ocena

KROK 2. detox medyczny, jeśli to konieczne

Etap 3. Phamacotherapy (leków) w połączeniu z psychoterapii i leczenia psychologicznego

KROK 4. Edukacja w naturze uzależnienia

Krok 5. Usługi wspomagające

KROK 6. Opieka i salon przejściowy

Głównym celem każdej szpitalnej rehabilitacji jest pomóc ludziom przestać używać ich lek z wyboru i pozostanie zatrzymany. W rzeczywistości, odzyskiwanie uzależnienie jest najważniejszym elementem warunkach szpitalnych programu rehabilitacji. Jest to zazwyczaj konieczne dla osoby, która jest uzależniony zachowywania abstynencji po detoksykacji, ponieważ stara się kontrolować użycie alkoholu lub narkotyków nie jest wykonalne.

P: Ile szpitalne rehabs kosztować?

A: szpitalne rehabs kosztować średnio około 20K $ za leczenie epizodu.

Szpitalne programy rehabilitacji mieszkalnych zwykle obejmują jedzenie, pokój i wyżywienie wydatki, ale również wymagać, aby zapłacić za leczenie i inne usługi otrzymasz na odwyku. Zaleca się, aby bezpośrednio przed zgadzasz się wprowadzić odwyk skontaktować się z dostawcą leczenia. Będąc w stanie przewidzieć koszty będą również pomóc w znalezieniu sposobów, aby złagodzić swoją sytuację ekonomiczną.

Przed podjęciem decyzji należy skontaktować się z firmą ubezpieczeniową, czy plan ubezpieczeń pokrywa odwyk leczenia uzależnień. Być może kwalifikować się do Medicare, a niektóre koszty mogą być odliczone od podatku. Nie zapomnij poprosić centrum rehabilitacji, czy oferują one przesuwane opcji płatności skalę i czy biorą rodzaj ubezpieczenia zdrowotnego masz. Nadal można znaleźć niskich kosztów szpitalnych rehabs przez Departament swojego państwa Zdrowia i Usług Społecznych. istnieje bony federalnych, aby pomóc uzupełnić koszty finansowe, a nawet niektóre programy są finansowane przez państwo.

P: Co należy zabrać ze sobą na odwyk?

A: pozytywne nastawienie, zbiór fotografii lub przedmioty mogły inspirować i wygodne i stonowane ubrania są niezbędne do każdego pobytu na odwyku.

Jest bardzo prawdopodobne, że będziesz musiał przejść przez proces odprawy, więc sprawdź z odwyku, co jest a co nie jest dozwolone w trakcie pobytu.

  • Szpitalne ośrodki rehabilitacyjne alkohol: Co zabrać ze sobą?

Znalezienie najlepszego szpitalnej rehabilitacji

Prawo rehabilitacji będą różne dla różnych osób. Szpitalnych ośrodków rehabilitacji zapewniają intensywną rehabilitację narkotyków lub alkoholu, różne modele i narzędzia terapii, które pomogą Ci odzyskać od uzależnienia. Jednak Twój zindywidualizowane leczenie powinno być wyjątkowy, tak jak twoje stosunki z lekiem z wyboru jest wyjątkowy. Więc skąd wiesz, co jest dla ciebie?

Lekarz może skierować pacjenta do centrum rehabilitacji w swojej okolicy, czy można zbadać swoje możliwości lokalnie. Można spojrzeć na referencje od psychoterapeutów, pracowników socjalnych, liderów społecznych, a nawet zaufanych przyjaciół. Można też szukać szpitalnych rehabs Internecie – następnie skontaktować się z urządzeń rehabilitacyjnych, które są zainteresowane bezpośrednio.

Na co zwrócić uwagę w szpitalnej rehabilitacji

3. osobistych potrzeb – Następnie sprawdzić, czy rehabilitacja zaprojektowane dla konkretnej społeczności (kobiety, specjalistów, osób LGBT, młodzież, osoby starsze, itp) stworzy bardziej komfortowe warunki dla ciebie. Sprawdź zakwaterowanie, zobaczyć, jakie leczenie jest włączone, a plan na pokrycie kosztów lub sposobów, aby obniżyć koszty szpitalnej rehabilitacji uzależnień.

Pierwsze kroki w szpitalnej rehabilitacji

Wykonywanie pracy szpitalnej rehabilitacji dla Ciebie

Jednym z pierwszych warunków do podejmowania pracy rehabilitacji jest wybór odpowiedniej rehabilitacji program, który zapewni Ci fizycznego, psychicznego i emocjonalnego wsparcia i pomocy. Jest zmotywowany i zdeterminowany do pracy na zmianę nawyków, zmieniając w ten sposób swoje życie jest również pomocne. lekarz i uzależnień medyczne specjalistów będzie tam, aby pomóc wyeliminować lub monitora i pomóc poprzez szereg kwestii, takich jak:

  • przeżywa etapie odstawienia
  • radzenie sobie z głodu
  • opór chęć do nawrotu
  • przejście do abstynencji
  • uczenia się nowych i pozytywnych zachowań
  • uczucie bezpieczeństwa emocjonalnego
  • łagodzeniu poziom stresu
  • koncentrując się wyłącznie na odwyku
  • dokonać znaczących zmian dożywotnie

Szpitalna rehabilitacja może być skutecznym sposobem, aby uzyskać czysty i trzeźwy. Ale, trzeba założyć realistyczne oczekiwania siebie i placówki przed wyjazdem. Jakie są końcowe rozważania?

Wiele ośrodków rehabilitacyjnych używać zarówno indywidualne i grupowe terapie jak ich podstawowych metod terapeutycznych. Terapia grupowa może zapewnić wzmocnienie społecznej, które promują abstynencję i stylu życia bez narkotyków użyciu. Niektóre z bardziej uznanych metod leczenia behawioralnych, takich jak zarządzanie nieprzewidziane i terapii poznawczo-behawioralnej, zostały dostosowane do grup. Jednak wiele pracy ma charakter wewnętrzny. Wreszcie, należy pamiętać, że kombinacje terapii behawioralnej i leków (jeśli są dostępne) na ogół wydają się być bardziej skuteczne niż stosowanie jednego podejścia stosowanego w spokoju.

Wszystkie artykuły na szpitalnych Rehab

RELATED POSTS

Comments are closed.