Palatab

Szczęśliwcy Rośliny – Bonsai Dobre Feng …

Szczęśliwcy Rośliny - Bonsai Dobre Feng ...

Przynieść szczęście do swojego domu, firmy lub urzędu

Patrząc na trochę szczęścia? Czy chcesz drzewa lub rośliny, aby umieścić wewnątrz lub na zewnątrz, w domu lub w swoim zakładzie gospodarczej, istnieje wiele roślin ozdobnych z dobrym feng shui do wyboru. Rośliny te są zarówno łatwe w pielęgnacji i cenione w chińskiej kulturze ich pomyślnych skojarzeń.

1. Lucky Bamboo Roślin (Bambusa vulgaris)

Umieść Lucky Bamboo roślin w wazonie szkła (lub ceramicznym wazonie z monetą), która jest wypełniona naturalnych kamieni rzecznych o wsparcie oraz co najmniej cala nisko chlorowana woda. Krawat czerwony łuk wokół szklanym wazonie reprezentować ogień. Karmić je za pomocą kropli nawozu, o ile to możliwe, aby utrzymać swoje korzenie zdrowe.

Dla optymalnego feng shui, bambus umieścić w zacienionym miejscu, w którym chcesz zaprosić więcej błogosławieństwa dla szczęścia i harmonii, takich jak na blacie swojego miejsca działalności gospodarczej lub salonie swojego domu. W Azji, ludzie często związać czerwonymi wstążkami wokół łodygi bambusa lucky roślin podczas chińskiego Nowego Roku i umieścić go na specjalnym stole wraz z innymi obiektami pomyślnych, jak złote sztabki.

2. Jade roślin (Grubosz jajowata )

Zakład jade, znany również jako drzewa pieniędzy Azji, jest uważany za ostateczny symbol roślin dla dobrobytu w wielu kulturach azjatyckich. To jest często uprawiane jako bonsai w azjatyckich domach, miejscach biznesowych i ogrodów ze względu na jego zdolność do wzrostu w pięknie bujne drzewa bonsai. Jeśli kiedykolwiek widział dekoracyjną sztuczną roślinę z przewodami ukształtowanymi z jadeitu, roślina ta była najprawdopodobniej model. Zakład wyposażony ovoid- jade lub monety w kształcie liści soczyste barwy jadeitu, czyli jak to zdobył swoją nazwę.

Jako lekarstwo feng shui, to jest zwykle umieszczany w przedpokoju lub południowo-zachodnim rogu pokoju lub zakładu w celu wzmocnienia przepływu energii i pieniędzy. Jade rośliny mogą rosnąć jako wewnątrz lub na zewnątrz zakładu, a najlepiej powinny być umieszczone w takim miejscu, gdzie mogą uzyskać bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Podlewaj je na tyle, aby utrzymać wysoką wilgotność podłoża i regularnie odkurzyć swoje liście. Można również dodać kamyki na szczycie ich ziemi, aby ułatwić odpływ wody.

2. Money Tree (Pachira wodna )

Pachira aquatica jest znany jako chińskiego drzewa pieniędzy z powodu jego pięć klapowane liście dłoniasto. Pięć płaty są uważane za szczęście, w Azji, ponieważ wiążą się z pięciu elementów Feng Shui wody, ziemi, ognia, drewna i metalu. Często wyróżnia macierzystych oplatane kwitnące liści, które są czasami wprowadzone aby utworzyć okrągły kształt czaszy. Jest on powszechnie stosowany jako roślina ozdobna w Azji, gdzie można je znaleźć umieszczane w biurach i centrach handlowych, uprawiane jako bonsai lub rozdawane jako prezenty podczas chińskiego Nowego Roku.

Jako mieszkaniec rośliny do mokradeł i bagien, drzewo pieniędzy rozwija się dobrze w glebach wilgotnych oraz w miejscach, które są słoneczne w półcieniu. Sadząc je w domu, umieścić je w jasno oświetlonym kącie i regularnie włączyć je do utrzymania ich uprawy proste i zaglądać równomiernie.

3. Moth Orchid (PhalaeonopsisOrchidea )

storczyki Phalaeonopsis. lub storczyki ćma, stała się ostatnio popularna w Azji jako dekoracji w dużych placówkach handlowych, jak chińscy przedsiębiorcy je znaleźć zarówno pomyślne i inspirujące. Ćmy są symboliczne na szczęście, ponieważ są one nocnych stworzeń, które nie potknie się w ciemności i nie boją się blisko do nocy; kwiaty orchidei są uważane przypominają ćmy w locie.

Te kwiaty mogą być uprawiane w większości mediów storczyków doniczkowych, takich jak kora drzew lub węgiel. Oni najlepiej powinien znajdować się w zacienionych obszarach o odkrytych słabym świetle i pojone wystarczy, aby utrzymać swoje nośniki Zalewanie wilgotne. Ich kwiaty mogą kwitnąć przez tydzień do dwóch miesięcy i są cenione jako kwiatów ślubnych w krajach tropikalnych Azji.

4. Peace Lily (Spathiphyllum wallisii )

lilie pokojowe są pomyślny Feng Shui dekoracji roślinnych, które jest dość łatwe do często. Są one najlepiej przygotowane na miejscu, gdzie można je nabyć pośredniej ekspozycji na światło słoneczne, a pot of Peace Lily zazwyczaj przynosi kwiaty, które kwitną przez bardzo długi czas.

5. cytrusowe i lipami

Bonsai drzewa cytryny

Citrus i limonki są uważane za symbole dobrego zdrowia, długowieczności, bogactwa i dobrobytu. Wraz z Lucky Bamboo i pieniądze roślin, dekoracji cytrusowych lub wapna w domu podczas chińskiego Nowego Roku mówi się sprzyjać szczęście dla rodziny i biznesu w nadchodzącym roku. Citrus i limonki są często uprawiane jako bonsai lub zakupione jako sztuczne rośliny.

Najlepiej umieścić je w przedpokoju wspierać sukces i pozytywny przepływ pieniędzy.

Feng Shui Zasady: Wytyczne dotyczące wyboru Lucky Chinese Rośliny

Co do zasady, przy wyborze roślin ozdobnych, chcesz wybrać rośliny kwitnące z okrągłymi lub gładkich krawędziach liści lub korony i liści, które są skupione w liczbie pomyślny. Dodatkowo, każda roślina uważana oczyszczają powietrze jest doskonałym wyborem.

Należy unikać umieszczania kolczaste i kolczastych roślin przed swoim domowym czy wewnątrz lub na zewnątrz ogrodzenia. Rośliny te są uważane złamać pozytywny przepływ bogactwa i sukcesu.

Przy aranżacji roślin, mają na celu utrzymanie ich w pary, aby utrzymać równowagę yin i yang w swoim miejscu.

Co najważniejsze, zawsze brać pod uwagę, jakiego rodzaju rośliny / ilu będziesz mógł zarządzać. Będziesz odpowiedzialny za utrzymanie ich zdrowe i czyste zaprosić pozytywny przepływ chi.

Margaryna 4 miesiące temu

Początkowo byłem nieufny o Feng Shui, aż przyjaciel poprzysiągł wszystko się zmieniło po przeczytaniu Living Lillian Too jest z dobrym Feng Shui książki i stosowania go w swoim życiu z dnia na dzień. Google go i znalazł kopię od południa Książki (www.noon-books.com). Bardzo podobał mi się go czytać, stosując ją i czeka na pozytywne rezultaty. Przysięgam, życie wydaje się po prostu "pływ" teraz zamiast po prostu "dyszeć razem" Jeśli wiesz co mam na myśli. Pieniądze pochodzą z nieoczekiwanych źródeł i relacji wydaje się wymagać żadnego wysiłku. Życie po prostu wydaje się szczęśliwsza. Nie mogę tego wyjaśnić, ale to działa. Chyba pod koniec dnia, to co to wszystko sprowadza się do. Super wdzięczny, natknąłem się na to i dał mu szansę.

Jak dobry jest ten artykuł?

RELATED POSTS

 • Jak korzystać z Feng Shui Z Rośliny domowe …

  Jon VanZile. Rośliny domowe Expert Feng shui to starożytna chińska sztuka kierowania energii, a przy użyciu feng shui z roślin doniczkowych jest ważnym elementem praktyki. Samo słowo dosłownie…

 • Wnętrza Rośliny Feng Shui Found …

  Niektórzy uważają, drzewo roślin pieniądze przyniesie bogactwo. Feng Shui to starożytna chińska filozofia praktykowana od dynastii Tang. Praktycy uważają, że orientacja i położenie elementów -…

 • Indoor bonsai, kryte gatunki drzew bonsai.

  Indoor bonsai Są bonsai, które są uprawiane dla środowiska wewnętrznego. Tradycyjnie, bonsai drzewa jest umiarkowany klimat uprawianą w pojemnikach. [1] Przechowywane w sztucznym środowisku…

 • Rośliny domowe Rosnące porady, dobre roślin doniczkowych.

  Oto kilka kluczowych Rosnące wskazówki dotyczące roślin doniczkowych . Proszę dodać własne wskazówki na końcu tej strony! Lekki Większość roślin kwiatowych muszą być w ciągu trzech stóp…

 • Jak sadzić rośliny wiszące, dobre kryte roślin powieszenie.

  Zapis wideo Cześć, to jest Yolanda Vanveen iw tym segmencie mamy zamiar rozmawiać o tym, jak sadzić kosz wiszący. Teraz jest tak wiele różnych roślin, które mogą rosnąć w koszu wiszącym. I nie…

 • Jade Jade Bonsai Rośliny, rośliny …

  Witam Jade Lovers, To było 2 lata i to jest czas, aby zmienić gleby. Czy wiesz, kiedy jest czas na zmianę gleby i / lub wymienić garnek? Zapach zapach zapach i dotyk. Zapach gleby, jeśli nie…

Comments are closed.