Palatab

Swędzące piersi, swędzenie rashy skóry.

Swędzące piersi, swędzenie rashy skóry.

Mam swędzące piersi. Nie powiedziałem tego. Dla kogoś innego niż mój mąż. I myślę, że powinienem być jeszcze dokładniej mówiąc, że tylko rzeczywista powierzchnia otoczki / sutek jest swędzenie. Podobnie jak idiota (człowiek?) Jestem, zarysować je, gdy swędzi. Większość czasu. W pracy? Nie Oczekiwanie na czerwonym świetle i wariuje bo moja boobs grzybica tak źle? Tak. Więc pytanie stawiam wam, oh mądrym znawcą jeśli nawilżacze i inne produkty, jest to, co powinno się używać /, co należy zrobić, aby zatrzymać swędzenie? Jako ktoś, kto kiedykolwiek widział boob wie, że skóra na moim swędzenie obszarze różni się zarówno kolorem i fakturą. Czy to znaczy, że muszę być bardzo ostrożny z tym, co mogę używać / zrobić? Ja też powinien dodać, że ja mieszkam w Arizonie … suchej, suchej pustyni. Jako punkt odniesienia, zwykle używam balsam lub masło do ciała po kąpieli, na całym ciele, i nadzieja w butelce na mojej twarzy po myciu to. Produkty te wydają się wykonywać swoją pracę we wspomnianych dziedzinach.
Oczywiście drapanie musi się zatrzymać, ale jak to zrobić.
Dzięki,
Swędzenie (i Scratchy)

Ty, mój drogi, mają alergię skórną. Tak samo jest z całą pewnością NIE kwestia znalezienia czegoś nowego do slather na swoje piersi, jest to kwestia dowiedzieć się, co jest przyczyną tego objawu w pierwszej kolejności i zakazu go do piekła.
Najbardziej prawdopodobnymi kandydatami są Twoje proszku do prania, mydło, perfumy lub inny swój zapach w jakimś produkcie używasz na swoim ciele, a nawet ewentualnie samą tkaninę w biustonoszy.
Więc … po pierwsze poświęć chwilę pomyśleć powrotem do czasów, gdy sutki NIE swędzenie (mam nadzieję, że nie był taki czas dla ciebie, dobry panie) i myśleć o jakichkolwiek zmian już wprowadzonych do line- powyżej. Czy przełączyć detergentów piorących? Kupiłeś jakieś ultra zapachu czerwonych malin-kwiatowo-tequila sunrise-żel pod prysznic lub balsam do ciała? Albo, na drugim końcu spektrum, nie można wrócić do dobrej staromodny bar mydła?

Jeśli nic nie skacze się na ciebie, to chyba wciąż dobry pomysł, aby wprowadzić pewne zmiany. Idź na zapach / alergenu darmo detergentu (używamy wszystko jasne wolna w naszym domu, aby zapisać nas przed niszczącym działaniem egzemy i innych wysypki) i przełączyć się łagodnym, zapach i / lub mydła płyn do zmywania na prysznic (jak Dove lub Ivory lub Cetaphil). Banish zapach od balsamów po prysznicowych też (Curel! W niebieskiej butelce!), Chociaż ja wciąż pewnie omijać z moich piersi z jakiegokolwiek balsamu dopóki naprawdę dotrzeć do sedna tego.
Inną możliwością jest podrażnienie lub uczulenie z tkaniny biustonosz. Czy jest jakaś znacząca różnica między nimi a tkaniną, która styka się z resztą swojej skórze? Większość z nas już dawno unikał poliestru i włókna nienaturalne od masy naszej garderoby, ale biustonosze są nadal pełne z nich, wraz z tanich barwników i dużą ilością połyskiem i agentów space-age rozciągania.
Gdybym nosił takie rzeczy na resztę dnia ciała w dzień, byłbym czerwony, rashy, nieszczęśliwy bałagan. (Mam na myśli powrót do moich lata spędził pracując w parku rozrywki w mundurze poliestrowo-wymieszanym oh! Groźny tarcia.) Mam kilka jedwabistą elastan typu biustonosze, ale również właścicielem dużo ładnej równinie te 100% bawełna. Oni nic szczególnego – Dostałem je w Target, ale przekształcono bawełny podczas moich dni karmienia piersią, kiedy moje piersi były już tak chafed i podrażniona i thrushy że muszą oddychać i zdałem sobie sprawę, że nienaturalne włókna w cheapo pielęgniarstwa biustonosze nie pomaga.
Mówiąc o pleśniawki, jeśli dokonasz wszystkich powyższych zmian i nadal zauważyć swędzenie, to całkiem możliwe, że masz zakażenie grzybicze. Nawet nie sutki karmiące mogą je zdobyć, co z spocony, zamknięte w środowisku niebędące oddychające biustonosze stworzenia. Zwykle swędzenie miałoby również niejasno gorącego lub pieczenie do niego, więc jeśli nie zauważyć, że wtedy można mieć alergię na szczycie listy. Ale jeśli myślisz, że świąd jest mgliście przypomina grzybica lub coś podobnego, wykonać płukanie wodą, pół pół ocet jabłkowy cydr-i umyć brodawki dwa razy dziennie z nim, za pomocą wacika. Lekarz może również przepisać krem ​​anty-grzybicze.
Umyj biustonosze po każdym ubrana w delikatny, bezzapachowy detergentu. Ustaw podkładkę dać im dodatkowe płukanie, jak również. Zwykle kojarzy swędzenie = potrzebuje więcej nawilżenia, ale chyba sutki mają rzeczywiste, fizyczne objawy egzemy (czerwony, łuszcząca się skóra, być sączące), najlepiej w kontaktach z grzybica jest, aby zachować je jako suche i czyste, jak to możliwe, bardzo małe narażenie na coś innego niż woda i bezzapachowy, mydła produktów.

Brak pokrewnych postów.

o autorze

Amy Corbett Storch

Amalah to pseudonim Amy Corbett Storch. Jest autorem Czy Smackdown i odbijać. Możesz śledzić codzienne przygody macierzyństwa Amy na Ama.

Amalah to pseudonim Amy Corbett Storch. Jest autorem Czy Smackdown i odbijać. Możesz śledzić codzienne przygody macierzyństwa Amy na Amalah. Ponadto jest wymawiane GG-AH-LAH.

Jeśli nie jest to kwestia, co chcielibyście odpowiedziało na mapę Smackdown, prześlij go do amyadvice@gmail.com.

Amy udokumentowane również drugiej ciąży (z Ezra) w naszym szalenie popularny tygodnik Kalendarz ciąży, zero do czterdziestu.

Amy jest matką rośnie pierwsza równiarka Noe, przedszkolak Ezdrasza i malucha Ike.

Week-By-Week

Kalendarz ciąży

Zapisz się do publikacji w Internecie najbardziej rozrywkowych (informacyjny), podczas gdy cotygodniowy newsletter na swojej ciąży!

Zobacz swoje Zero Forty kalendarzu!

wybrane tematy

Komentarze

Nie chcę być paniki, ale nie jest typem raka piersi, gdzie głównym objawem jest swędzenie piersi i sutki, więc po prostu się na bezpiecznej stronie, swędzenie może chcesz iść do lekarza, aby potwierdzić, że jest to po prostu alergia skóry.
I używam wszystkich wolnych i pozostają jasne (stężony wersja), i kocham go.

Fuj, nie miałem tego problemu. W pewnym momencie moje sutki krwawiły. KRWAWIENIE! A skóra pod moje ramiona były podrażnione i to był wielki wielki bałagan. Poszłam do dermatologa, który był stary i zepsuty i zapytał, czy miał faktycznie zobaczyć moje piersi mi zdiagnozować … hrumph. Zrobiłem go, czuł się jak zboczeniec, ale koniec tej historii jest to, że podobno jestem uczulony na lateks, lateks i umieścić w jakimś biustonoszy. Kto wiedział? Ja nie.
Więc przeszedłem biustonosze, a teraz czuję się mucho lepiej.

Erin, to zapalna raka piersi i swędzące piersi i sutki jest objawem. Tam
Są inni, w tym zmian skórnych i zapalenia. Wydaje się różnie w różnych kobiet. Oto strona Mayo na nim: http://www.mayoclinic.com/health/inflammatory-breast-cancer/DS00632/DSECTION=2~~HEAD=pobj i tu jest blogerem, który walczy go: http://toddlerplanet.wordpress.com/ zapalną raka piersi /
Swędzenie, jeśli swędzenie nie odejdzie z tymi zmianami lub w przypadku zauważenia zmian skórnych, powinno się pójść do lekarza.
Moje własne piersi uzyskać swędzenie czasami, mam bardzo wrażliwą skórę. Dowiedziałem się też, że jestem uczulony na elastyczny pasek w bieliźnie, kiedy wybuchł w swędzące, płaczliwy, bolesne czerwone wysypki wzdłuż wewnętrznych kącikach moich ud. Moja OBGYN błędnie go jako zewnętrznego drożdże i dał mi krem ​​steroidowy-co sprawiło, że gorzej! Rozprzestrzeniać, tworząc idealny zarys bieliźnie, to skóra pod moimi piersiami zaczął sympatycznie coraz podrażniona. Dermatolog got me off kremu i kazał mi przejść do nowego rodzaju bielizny i snu bez undies. To całkowicie zniknął. Nie mogę nosić wszystko-bawełnianą bieliznę teraz ze względu na elastyczne w pasie. Skóra jest dziwne.

Dziewczyna dostaje whayt trzeba jechać do da doc szybka girrl iKnow jak być scrating więc idź girrl i FASST

RELATED POSTS

Comments are closed.