Palatab

Swędzące guzki na nogach, swędzące nogi wysypka stłuczki.

Swędzące guzki na nogach, swędzące nogi wysypka stłuczki.

Wiem, że późno w odpowiedzi do tego wątku, ale po prostu stało się natknąć to więc pomyślałem, że podzielę. Miałem swędzącą wysypkę na moich ramionach i nogach (jak naprawdę swędzenie – wyglądał jak mały owad gryzie całego tyłu moich nóg i ramion), tuż zanim zaszłam w ciążę i okazuje się, jestem uczulony na DHA w niektórych prenatalnych witamin ,

Moja doc próbował mnie na różnych typach DHA i chciałbym być dobrze przez około 3 tygodnie, a następnie raz on zbudowany w moim systemie, chciałbym uzyskać tę straszną wysypkę. Gdybym zatrzymał DHA, wysypka odejdzie w około tydzień.

I teraz podjąć prenatalnych witaminy bez DHA (a ja jestem 32 tygodni ciąży), a ja nie miałem wysypkę międzyczasie. Ja po prostu staram się jeść pokarmy wzbogacone DHA i że nie spowodowało problem.

Wciąż myślę – jak straszne byłoby, gdybym zaczął DHA w tym samym czasie dowiedziałem się, że jestem w ciąży, bo jestem pewien, że lekarze byłby oddalił jako wysypka "tylko typowe ciąży." Tymczasem to było taaaaak swędzenie i straszne.

Jeśli właśnie zaczął brać DHA niedawno, bo okazało się, że jesteś w ciąży i łamiesz w wysypka, spróbuj biorąc witaminę bez niego. I jak już wspomniałem, zajęło co najmniej 3 tygodnie dla DHA budować w moim systemie zanim zacząłem uzyskanie tych nierówności.

jest to stary wątek, ale zastanawiałem się, czy ktoś miał podobne doświadczenia?

Byłem mającą swędzącą wysypkę na plecach nogach, że przychodzi i odchodzi pozornie bez powodu. Na początku myślałem, że były ukąszenia owadów, ale teraz sobie sprawę, że to musi być coś innego, tak jak to zawsze w obu nogach i w tym samym miejscu (głównie z tyłu kolana), a także myślę, pojawiają się guzki po i zarysowania.

Zacząłem się zastanawiać, czy to może być nawet zastój?

I zaczęła się wysypka wokół 5 do 6 tygodni ciąży. Po 8 tygodniach miałem spotkanie z moim OB i pokazał im wysypka. Mówili, że to rzadkie, ale niektóre kobiety się PUPPS co jest wysypka ciąży we wczesnym okresie ciąży. Zazwyczaj to zaczyna się około 30 do 35 tygodni razem. To wszystko na moim brzuchu i ramionach i nogach i swędzenie strasznie. Mówili oni byliby w stanie przepisać Benedryl raz jestem 14 tygodni, ale do tego czasu muszę czekać go z kremów itp To doprowadza mnie do bunkrów! Nie mogę przestać zarysowania. Ale to może być to, co jest z tobą również.

RELATED POSTS

Comments are closed.