Palatab

Swędząca wysypka na szyi i klatce piersiowej …

Swędząca wysypka na szyi i klatce piersiowej ...

wysypka

Jestem 68-letnia kobieta, która została swędzenie całego przez około tydzień, myśląc, że jest sucha skóra, które miałem od mojego menepaus jednak jest inna, ma wysypkę gryf trochę z powrotem na bok mojego Kneese , Zacząłem brać Benadryl a także na wizytę u lekarza, który nie można się od razu. jaki byłby Twój sugestia? ile witaminy są zaniepokojeni biorę wit cq10 C1000 wapnia również wziąć Actonel 150 raz w miesiącu.

Jednak nie wiem, co zrobić z moją twarzą. westchnienie. ive przeczytać tutaj większość ludzi wysypkę na karku / klatki piersiowej. Czy ktoś się plam na ich twarzy. wysypka przychodzi na mojej klatce piersiowej, kiedy im nerwowy, ale jeśli coś jest naprawdę żenujące jak talk szkolnego * Dreszcz * lub coś w tym cała moja twarz robi się naprawdę bardzo czerwony i poplamiona, a ludzie zawsze skomentować. więc po prostu zastanawiasz się, jeśli ktoś dostaje go na swojej twarzy? W każdym razie, chciałbym usłyszeć od nikogo.

To może wstępnie wyrzucać do cukrzycy. Tak więc w zależności od nasilenia cukrzycy. należy skonsultować się z lekarzem, który zna całą historię i leków, masy ciała, a także czynników związanych, że przyczyną cukrzycy i zobaczyć, czy on / ona może dać prawdopodobną przyczynę.

Mam też inne objawy, takie jak gorączka, ból gardła, zmęczenie, niektóre bóle (kolana, stopy, plecy), swędząca wysypka (czerwone plamy głównie na klatce piersiowej, szyi i żołądka), który pojawił się na początku, ale teraz nie ma, choć wciąż niektórzy pojedyncze swędzące plamy jakiś czas. A większość niedawno i niepokojąco niektóre białe plamy na języku i czasem wygląda zwiędły. Jest to najbardziej widoczne w godzinach porannych, kiedy moje usta czuje się suche. Przez cały dzień jednak piję wodę i język wygląda nieco lepiej.

Mam swędzącą wysypkę, która rozpoczęła się pod ramiona i rozprzestrzenił się na plecach, szyi. ramiona i brzuch. Poszedłem do doktora, a on dał mi prednizon ale dziś jest 10. dzień na nim i wysypka nie drgnęły. Nie używałem innego szamponu mydła lub mydła w proszku. Używam kości słoniowej, mydło, proszek boraks mydła (czysty) i szampon scoriasis używałem przez jakiś czas bez żadnych problemów. Zrobiłem kupić kołdrę i następnego ranka obudziłam się swędzenie, ale to się działo przez 2 tyg teraz.

Byłem niedawno zdiagnozowano też z niewydolnością nadnerczy i tarczycy też. Mam ten wysypka na szyi, jak również i to staje się dość bolesne. Jestem na dawce dobowej hydrokortyzonu i DHEA. Czy ktoś ma jakieś sugestie co mogę umieścić na ten przykry wysypka. Mój lekarz uważa, że ​​może to być leki, ale ostrzega, że ​​należy kontynuować je wziąć. Fuj.

Miałem to na moim karku niedaleko mojego obojczyka (oryginalna stronie) Osiem lat temu, na obu nogach, a na moich ramionach. W tej chwili mam wysypkę na moim lewym ramieniu, zgodnie z boku i na mojej szybie po okolicy żeber. Tak, oni nie odpowiadają w okolicy. Wysypka wygląda jak dermititis kontakt będzie wyglądać. Używam Benadryl i steriodal krem ​​z umiarkowanym sukcesem. I zostały perscribed steriods w przeszłości, ale to prawie rzucił mnie na cukrzycę, więc chciałbym, aby nie brać je ponownie.

Pomagają one z bólem, ale opracowali swędzącą wysypkę, nieustanną na moim prawym ramieniu i prawdopodobnie powinien przerwać przyjmowanie lekarstw, aby sprawdzić, czy któryś z nich go powoduje? Próbowałem glukozaminę ale ból pozostał i pękanie, a czasem boli mnie głowa po prawej stronie też. Mam także (przeciwciała TPO ponad 1000) Hashimoto biorą 75mcg Levoxyl dziennie. Jest 1.2cm guza po prawej stronie tarczycy było wykluczyć łagodne po biopsji.

Chyba Moim głównym problemem i wiem, że przypadek jest moja żona ma teraz infekcję gardła, wysypka na szyi. poszła do lekarza i powiedziano jej, że nie ma nic Strep. ona jest nosicielem czy coś that..I jestem przekonany do tej pory to wszystko jest testem dla mnie jest taka *** i strzela sobie w tej sytuacji. * Tygodni neg jest dobrym znakiem im pewien, że mój 11 tygodni wziąłem dzisiaj będzie negatywna. modlę się. Ale czy jesteś świadomy, ani nikogo innego, jeśli jest cukrzycowa powoduje fałszywie ujemnych.

Ja również mam bardzo złe swędzenie wokół mojego pachami, szyi, nóg, stóp i rąk. Brak wysypki. ale zauważyłem małe guzki w kolorze skóry na palcach rąk i nóg od czasu do czasu (Widziałem około 5 uderzeń łącznie). Miałem testowane moja wątroba, ale to jest zdrowe. Użyłem różne kremy przeciw swędzeniu, w tym produkty oparte na hydrokortyzon i Benadryl, ale oni nie mają żadnego wpływu.

W ubiegłym tygodniu zostały wystąpienia objawów wskazujących HIV i jestem szaleją z niepokoju. Po pierwsze, miałem wysypkę na mojej klatce piersiowej, górnej części szyi i brzuchu. Tiny czerwone swędzące plamy, które początkowo były podniesione, ale zniknął w ciągu jednego lub dwóch dni. Dobrze, że są płaskie obecnie harldy widoczne ale czasami swędzenie gdybym je zarysować.

Jest to najbardziej istotne pytanie, czy jest to ciemne miejsce, które każdy uważa się brud i nie schodzą bez względu na to, jak trudno umyć go mam to na moim karku i wewnątrz nogach. istnieje kilka czynników, które mogą spowodować, że wzrost jest bycie na wadze nie jeść prawo lub pracuje normalnie mam to również i miał gestanonal diabeties i poszło sposób, ale działa w mojej rodzinie po obu stronach, więc jestem bardziej likly dostać to nie jest prowadzony w rodzinie większości diabeties ma podłoże genetyczne.

to przede wszystkim na moich ancles i goleniach i udach, ale raz na jakiś czas atakują moje ręce z tyłu szyi. proszę o pomoc to doprowadza mnie do szaleństwa.

Ciotka była DM1 cukrzycę od wielu lat, ma wysypka / małe wrzody, że grzybica i odpowietrzyć, która obejmuje jej ciało z wyjątkiem jej głowy i szyi są one szczególnie na ramionach i nogach. Wydaje się, że zawsze je ma. Czy może być związek między tym problemem skóry i jej cukrzycy? Ona jest zdesperowany, aby dowiedzieć się, czym są i tam etiologii.

Miałem też moja krew wyciągnąć, bo mój lekarz powiedział, że nie jest wysypka, która znajduje się pod ramieniem (PIT) oraz wysypka jest związane z cukrzycą. Moja praca krwi wrócił, a ja nie jestem cukrzycę, więc granice tego, co jest jeszcze bardziej wysypka. To czerwony i bardzo miękkie, prawie jak aksamit. Okazało prawie brązowawy kolor, ale wciąż nie poszła całkowicie od hotelu. Mam nadzieję, że mnie reakcja pozwala dowiedzieć się więcej o wysypka pod pachami, że masz.

Przez około 2 – 2 1/2 roku teraz miałem to brązowawe przebarwienia skóry pod moimi piersiami, wewnętrzne ud obok okolicach miednicy, mała plamka pod ramieniem i małych plamek na moim karku. Wewnętrzna ud i piersi, gdzie to się zaczęło. Zaczęło się jako małe plamki, takie jak rozmiar bilon następnie wypełniony na dużych obszarach. Pozostaje jasnobrązowy kolor i ma słaby zapach pod moimi piersiami. Jeśli dostanę gorąca i spocona, czasami będzie się jasnoczerwony, palić, swędzenie i mrowienie.

Jest Geno 1b, Meksykańska Amerykanin i jego Cukrzyca i dość spora naczyniak Pająk (na twarzy i szyi, która była tam odkąd go znany), obie wyjaśnione w trakcie leczenia. Musiał Procrit Neupogenem i kilka innych lekarstw dość wcześnie i jego płytek krwi i enzymów wątrobowych wahały się przez cały okres leczenia. Jest to niepotwierdzone konto kogoś, kto poczuł kursy zostały ułożone przeciwko nim i wzięła obliczone ryzyko.

Mike wiesz, że nie ma wierzchołka ale także dostał RIBA wysypka na linii bielizny. wszędzie moja skóra naprawdę przetarł na tkaninie. Boki dla mnie były najgorsze z jakiegoś powodu (i moich biodrach) I jeszcze te cholerne blizny. Tak mi przykro, że masz jakiś rodzaj wysypki w ogóle. To jest tak źle, a ludzie po prostu nie „dostać”. Mam nadzieję, że jeden nasi Vertexers przyjdzie dookoła.

My najbardziej palącym problemem mam pokryte od szyi do kostek z wysypką, która ma ule i postules że grzybica jak nic nie mogę nawet wyjaśnić. Ta wysypka trwa już od około 15 tygodni. Byłem w 3 różnych dermatologów i bez ulgi. I zostały poddane obróbce począwszy od predizon do dapson (2,5 tygodni bez ulgi). Powinienem był być coraz sprawdzone i co mogę zrobić, żeby tej ulgi swędzenie. Jeśli nie dostanę jakąś ulgę wkrótce może tracę umysł.

Byłem chory przez pewien czas (2yrs) ze skrajnego zmęczenia, obrzęk stawów, drżenia samoistnego sprzyjający moje lewe ramię, okazjonalnych nocne poty, ogólne złe samopoczucie, uczucie złych bóle głowy, trudności z koncentracją, mgła mózgu, osłabienie mięśni, zawroty głowy i komorowych tachykardia, przeważnie subkliniczną niedoczynnością tarczycy nadana, ale moje objawy nie zniknęły pomimo tarczycy leczenia hormonalnego i normalnego poziomu TSH, więc myślę, że coś innego się dzieje. Po prostu nie wiem, co.

Ile selenu ludzie podejmują się relievve pełnię w szyi z powodu Hashimotos.

Byłem traktowany z 2 antybiotykami ciężkich obciążeniach, którzy pracowali przez jakiś czas, a potem wysypka wystartował ponownie, jestem teraz w IV antybiotyków i dobrze. To oczyszczenie szybko, jestem w dniu 3 10. znalazłem ulgę od swędzenia. Znajomy miał wysypkę z okropnym swędzeniem i przeszedł na jej odpowiedź na ten problem. Kiedyś Arnica montana żel, który został zakupiony od mojego lokalnego sklepu naturalnego zdrowia.

Od lat miałem wysypkę typu rzeczy na mojej szyi. Wysypka w zasadzie idzie od ucha do ucha i jest tuż poniżej brody, gdzie golenie. To nigdy nie swędziały chyba nie golić, a następnie robi swędzenie. Próbowałem przy użyciu różnych rodzajów kremu do golenia i po goleniu płyny z aloesem i to nie pomogło każda. Zastanawiam się, czy istnieje konkretny krem, który mógł pozbyć się tego? Mogę zrobić zdjęcie, czy to pomoże. Dzięki!

Ból w szyi, który czuje się jak sztywność karku (lewa strona) Ból w klatce piersiowej i plecach po lewej stronie, tuż pod obojczykiem aż do tuż pod łopatką. Ściągnięty nerwów, jak czuje się po lewej stronie, tuż nad moim kręgosłupie mięśnia trapezowego. Skrajne zmęczenie zawroty / Problemy Vertigo Mdłości ból w dole pleców pokarmowego. Trudności w połykaniu, (uczucie żywności utkwił mi w górnej części klatki piersiowej) Samoistne wymioty / nagłe mdłości.

RELATED POSTS

Comments are closed.