Palatab

Swędząca wysypka, która wygląda jak ściągaczami

Swędząca wysypka, która wygląda jak ściągaczami

„Co robiłeś w czasie wojny Grandad?

Nigdy nie zapomnę cenę zapłaconą za swobodami możemy cieszyć.

Zyskuje wgląd w życiu tych, którzy służyli i zginęli w dwóch wojnach światowych, lub tych, którzy przeżyli, to namacalny sposób, aby zapewnić, że nigdy nie zapomni cenę zapłaconą za swobodami możemy cieszyć. Ale w jaki sposób można przejść o takich badań w tym, co może być, gra słów nie przeznaczonych, na polu minowym informacyjnego?

Pierwsze kroki

Wczesny Records Zapytania Jednostka w Commonwealth War Graves Komisji © Bez względu na to jak wiele informacji rozpocząć wyszukiwanie z, dobrym punktem wyjścia jest czytać podstawową historię dwóch wojen światowych, aby zdobyć wiedzę na temat wydarzeń i terminów przyjdziesz całej podczas badań. Liczne książki istnieją w tej sprawie, a także przydatnych zasobów internetowych.

Niestety, jeden z problemów z badania ewidencji wojskowej, szczególnie w Wielkiej Brytanii, jest rozpowszechnione fizyczne lokalizacje materiału. The National Archives (TNA) w Kew, West London jest tak blisko jak można dostać się do „jednego okienka” i doskonałe miejsce, aby rozpocząć. Ich strona informacyjna na www.nationalarchives.gov.uk zawiera szczegółowe informacje na temat oferowanych usług, a także szczegółowych przewodników badawczych oraz rosnącej kolekcji płyt internetowych. Podczas gdy niektóre badania można zrobić online, większość wymaga osobistej wizyty w TNA, lub, jeśli nie jest to możliwe, można zaangażować się niezależny badacz.

Co patrzeć

Następnie udać się do lokalnego muzeum pułkowy, jeden z innych muzeów usług lub muzeów narodowych do budowania dobrego obrazu tego, co życie było jak dla przodka w okresie ich eksploatacji. Pułku muzeum może mieć wizerunki ludzi, którzy służyli lub liter w domu, a prawie na pewno mają eksperta pod ręką, aby przynieść dat i wydarzeń do życia. Przewodnik korpusu pułku i muzeach można znaleźć na stronie internetowej Narodowego Muzeum Armii w: www.armymuseums.org.uk.

Medale za akty galanterii może również pomóc budować obraz jednostki służby wojennej. W tekście cytat wyjaśniając dlaczego nagroda została przyznana można czasem znaleźć w archiwalnych kopii London Gazette – ponownie dostępne w National Archives w www.gazettes-online.co.uk lub internetowych. Broszurach są oficjalna gazeta państwa i zawierają informacje o oficerskich komisji, wyróżnień i nagród.

Smutny fakt, być może, ale informacja o tych, którzy zginęli w czasie obu wojen światowych jest często najłatwiej prześledzić. Po części wynika to z pracą Commonwealth War Graves Komisji, którego zapisy są łatwo dostępne dla publiczności, ale lokalnych pomników wojennych, akta parafialne, archiwa gazet, Honor Rolls i inne publikacje znacznie pomóc naukowiec zaangażowany w tej dziedzinie ,

Szukając ewidencji zmarłych wojennych

War Graves Commonwealth Komisja jest chyba najbardziej znanym na utrzymanie cmentarzy i pomników w swojej opiece, ale dzięki swojej publicznej służby dochodzeniowej także sprawia, że ​​dostępne dane o miejscach pochówku lub upamiętnienia Rzeczypospolitej za 1,7 mln usług poległych. Komisja utrzymuje także rolkę cześć nagrania nazwiska niektórych 66400 cywilów, którzy zginęli w wyniku działania wroga podczas II wojny światowej.

Jakie informacje Komisja mieć?

Rejestry usług

Rolka Komisji of Honor © zapisów Obsługi rzadko posiadać jak najwięcej informacji, jak ludzie myślą. Są zapisy papierowe, które następują kariery jednostki, w większości przypadków nie odnoszą się do zobowiązań lub teatrów pracy. Ważne jest również, aby wiedzieć, że w większości przypadków zapisy usługi dla osób fizycznych, którzy służyli podczas II wojny światowej ukaże się tylko do najbliższego krewnego. Naukowcy osoba trzecia może żądać dostępu, z Ministerstwa Obrony, ale muszą mieć pisemną zgodę, albo świadectwo zgonu i sprawdzony link, najbliższych krewnych i ująć to w ich stosowaniu.

Army rekordy usług dla wojny światowej dostępne są w National Archives, a wiele z nich jest online w www.ancestry.co.uk. Niestety, około 60% zapisów zostały zniszczone podczas bombardowania w 1940 roku, a inni cierpiała przed uszkodzeniem ognia i wody. Dlatego trzeba być przygotowanym na ewentualność, że plik jesteś zainteresowany może nie przeżył.

Rejestry usług rzadko posiadać jak najwięcej informacji, jak ludzie myślą.

Jako obszar badań rekordy, nawet jeśli ogranicza się do historii wojskowości, to ogromna dziedzina, mam ograniczony treść tego artykułu do dwóch wojen światowych. Jednak wiele z archiwów informacyjnych i zalecanych będzie nadal stosuje się do poszukiwań poza tymi okresami.

Dowiedz się więcej

Miejsca do odwiedzenia

The National Archives. Domy bogate zbiory akt wojskowych, z których niektóre są dostępne na stronie internetowej: www.nationalarchives.gov.uk

Royal Air Force Museum WWW. www.rafmuseum.org.uk. Jest to odcinek tej stronie poświęconej Działu Badań i usług informacyjnych.

marynarki Handlowej. Po raz kolejny, pierwszy port zawinięcia do ewidencji floty handlowej jest National Archives, i istnieje kilka doskonałych przewodników badawcze na swojej stronie internetowej pod adresem: www.nationalarchives.gov.uk/catalogue/researchguidesindex.asp#m.

RELATED POSTS

Comments are closed.