Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za wysypki – Strona 2 z 3, środki wysypka skórna.

Strona główna zadośćuczynienie za wysypki - Strona 2 z 3, środki wysypka skórna.

7. Rumianek

Rumianek jest inny pożyteczny środek na wysypki. Łagodzi skórę, łagodzi świąd, zmniejsza stan zapalny i ułatwia gojenie ze względu na przeciw podrażnieniom i przeciwzapalne właściwości. Plus, posiada właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe działanie.

  • Zanurzyć czystą ściereczkę w rumianku i umieścić go na obszarze zagrożonym jako kompres. Pozostawić na 10 do 15 minut. Czy to co najmniej dwa lub trzy razy dziennie przez kilka dni.
  • Można również użyć olejku rumianku rozcieńczając parę kropel w dwóch łyżeczek oleju kokosowego lub innego oleju przewoźnika. Stosuje się go kilka razy dziennie, aż wysypka znika.

8. Neem

Ze względu na jego przeciwzapalne, przeciwbólowe, podrażnienia, przeciwwirusowe, właściwości przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne, neem (znany również jako Indian lila lub Margosa) jest bardzo skuteczny w leczeniu wielu schorzeń skóry, w tym egzema, świerzb, wysypki, trądzik, łuszczyca i różne infekcje. Zawiera również antyoksydanty które chronią skórę przed starzeniem i odmłodzić komórki skóry.

  • Dusić garść liści neem w wodzie przez 15 do 20 minut. Szczep roztworu i pozostawić do ostygnięcia. Namoczyć wacik w roztworze i umieścić go na obszarze zagrożonym przez co najmniej 10 minut. Zrób to kilka razy dziennie przez kilka dni.
  • Można również stosować produkty neem, takie jak wyciąg z liści neem, mydła, kremu lub balsamu. Przy stosowaniu oleju neem, należy rozcieńczyć go w wodzie lub oleju przewoźnika, ponieważ jest zbyt silne, aby korzystać w spokoju.

Związane z

14 kwietnia 2016

28 Komentarze

Dipali Purohit

spróbuję tego…….

Michelle

Czy jogurt pomóc z zapaleniem twarzy również.

Josiah
Reviotol Wyprysk Cream

Bądź pozytywny. To pomoże!

Elizabeth

Pieczenie kalcynowanej exellent..in dwa dni moja twarz była jasna i gładka dziękuję dużo

Monica Mojżesz

to prawda, że ​​to pomogło u

nontlahla

Tnx będę spróbować

Virgette

Próbowałem miód i oliwę z oliwek, aby ulżyć pochodni na mojej twarzy i wszystko, co powie to jest najlepszym lekarstwem, jakie kiedykolwiek używane. Nie będę nigdy używając żadnych maści lub kremów. Dlaczego, bo miałem wyprysk całe życie i próbowałem wszystko dzieje wyjątkiem naturalnych środków. Całkowicie gobsmacked i zapłacili fortunę. Remedium kosztuje nie więcej niż piątaka i mniej niż recepty.

Hamida Abubakar

Ohhh … im gonna spróbować

Emily Maliso
Grubbsa Savannah

pobyt pozytywne i spróbować wszystkiego, co masz w domu nigdy się nie poddawaj

RELATED POSTS

Comments are closed.