Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za suchy pęknięty …

Strona główna zadośćuczynienie za suchy pęknięty ...

Suche popękane dłonie może być wynikiem stosowania żrących chemikaliów czyszczących gołymi rękami. Krakingu skóry może być również wynikiem skóry suchej lub niektórych bardziej poważnych chorób skóry, takich jak egzema lub łuszczyca lub mycia rąk zbyt ciągu dnia bez uzupełniania wilgoci, przy wykorzystaniu nawilżające. Jak to się mówi, lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Jeśli okaże się, masz suche ręce i zadbać o swoje dłonie, zanim zostanie on pęknięty, a jeśli okaże się, masz popękaną skórę, zapobiec dalszym szkodom przed pęknięcia stają się pęknięcia. Szczeliny mogą być bardzo bolesne, aw niektórych przypadkach trzeba pójść i zobaczyć się z lekarzem.

Tam są środki domu popękanych rąk które są skuteczne, jeśli są stosowane konsekwentnie aż popękane leczy skóry. Istnieją pewne zapobiegania, które muszą być przestrzegane, tak że suche popękane dłonie nie stają się gorzej. Jeżeli skóra jest pęknięta, istnieje tendencja, że ​​na zakażenie. Jeśli masz do mycia naczyń do zrobienia, należy rękawiczki przed włożeniem rąk w umywalce z brudnymi naczyniami. Przed użyciem rękawic włożyć trochę proszku i nosić inną parę bawełnianych rękawiczek na suche popękane dłonie. Zapobiegnie to ręce z coraz spocony i tworzyć gorszym stanie.

Suche popękane dłonie mają skórę, która jest bardzo sucha i odwodniona. Umieść suche popękane dłonie w ciepłej wodzie z mydłem delikatnie przez około 20 minut dziennie. Jeśli są również cierpi na świąd skóry, włożyć trochę sody wodorowęglan w ciepłej wodzie przed moczenia suche popękane dłonie. Pozwoli to złagodzić suchość skóry, a to w ciepłej wodzie. Gdy skóra staje się miękka, należy użyć pumeksu lub skrobaczki papierem ściernym pięty do zeskrobać suchą skórę łagodnie. Nie zeskrobać nadmiaru skóry, ale bądź cierpliwy, a nie trochę w czasie, codziennie.

Gdy ręka z wodą, musi być szybko wysuszyć. Następnie nałożyć grubą warstwę wazeliny lub obfite ilości oliwy z oliwek, tak że suche popękane dłonie nie tracą wilgoci. Wazelina chroni dłonie przed utratą wilgoci. Oliwa z oliwek ma właściwości lecznicze i kojące.

Nocą masować trochę oliwy z oliwek lub wazeliny na suche popękane dłonie i nosić kilka bawełniane rękawiczki, dzięki czemu olej lub wazelina nie odkleja się za ręce i na pościel.

Nie wystarczy użyć środki domu suchą popękaną skórę. i nawilżają skórę od zewnątrz. Oglądaj swoją dietę i nawilżają ją od wewnątrz, jak również. Witaminy A jest ważny dla skóry. Można go znaleźć w jogurcie, zielonych warzywach liściastych i marchew. Można wziąć około 2 łyżkę oliwy z sałatkami, aby utrzymać suche popękane dłonie nawilżona. Ostatnie badania wykazały, że selen mineralnych jest bardzo ważne dla zdrowia skóry. Selen jest bogata w produkty pełnoziarniste i niektórych orzechów takich jak Brazylia nakrętki.

RELATED POSTS

Comments are closed.