Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za Pozbyć …

Strona główna zadośćuczynienie za Pozbyć ...

Ten przewodnik opisuje kilka domu środków do pozbycia się pluskwy. Choć możliwe jest w leczeniu małych przypadków zarażenia się, że lepiej jest użyć specjalistę, który może potwierdzić obecność pluskiew, określić wielkość porażenia i właściwych metod leczenia. Jeśli mieszkasz w kamienicy, zawsze poprosić o przeprowadzenie inspekcji, ponieważ wymagane jest, aby wszystkie sąsiednie apartamenty być kontrolowane raz w inwazji jest potwierdzone.

Jeśli chcesz, aby potwierdzić obecność pluskiew siebie, uchwycić i wziąć owada do identyfikacji miejscowym uniwersytecie lub spółdzielni rozszerzenia (najpierw zadzwonić) lub wysłać owada do Cornell Laboratorium Diagnostycznego.

Podczas wczesnych etapach inwazji pluskiew one
są łatwiejsze do wykrycia i zabić Vs. później, gdy mieli okazję do ukrycia w ścianach, pęknięć i szczelin.

Strona główna zadośćuczynienie za pluskwy obejmują insektycydy i pułapek pluskiew w sposób opisany poniżej. Im lepiej zrób to sam rozwiązaniem jest zakup zestawu Bed Bug, który zawiera instrukcje i wiele produktów, aby wykonać zadanie poprawnie.

Ogólnie rzecz biorąc, do-it-yourself leczenie pluskwa i środki domu coraz laskę pluskiew zazwyczaj nie wystarczy, by zabić rosnącą ukąszenie pluskwy. Każde podejście (nawet profesjonaliści) wymaga 2 lub więcej zabiegów.

Homemade spraye pluskwa

W zależności od technologii zwalczania szkodników (11/04), istnieje kilka łatwo dostępne ciekłe, które mogą być stosowane do zabijania
jak pluskwy domowej pluskiew owadobójczym.

Alkohol izopropylowy

Najniższy koszt metodą jest użycie 91% alkoholu izopropylowego. To zabije pluskwy na kontakt i można niedrogo kupić w dowolnej aptece na podstawie 5 $ do 16 uncji. Kup tani sprayem do zastosowania. Pamiętaj, aby przewietrzyć obszary po oprysku i umożliwiają wszystkie powierzchnie do wyschnięcia przed umieszczać żadnych koce lub inne pościel na łóżku lub w polu wiosną. pozwalają także przed wyschnięcia
spanie w obrabianej powierzchni. Alkohol jest substancją łatwopalną i wydziela toksyczne opary (ludzie spalili ich dom w dół z tej metody! ), Więc należy używać z dużą ostrożnością.

Alkohol jest zabójcą kontakt oznacza to zabić pluskwy, które wchodzą w bezpośredni kontakt ze sprayem. Minusem jest to, że jeśli pominąć żadnych pluskiew w trakcie leczenia, lub gdy jaja luk, które nie zostały usunięte lub zabity, trzeba będzie zastosować inną rundę leczenia. Trzeba będzie ponownie traktować obszary, w 10 do 14 dniowych odstępach (czas potrzebny dla jaj wylęgają Bed Bug) kilka razy.

Również, zraszanie alkohol nie zabije jaj pluskiew, dzięki czemu jest prawie niemożliwe, aby wyeliminować zakażenia.

Lepszym rozwiązaniem jest zakup zestawu z zabójcy kontaktów, które mogą również zabić jajka oraz sprej, że zabije żadnych pluskiew, które przecinają się opryskiwanych obszarów jest najlepszym rozwiązaniem.

Zastosuj spray alkoholu do pęknięcia w ramie łóżka i innych miejscach, gdzie pluskwy ukryć. Podczas leczenia meble, zrób to na zewnątrz, a następnie applyto wszystkich szwów i pęknięć. W przypadku używania alkoholu na meble, należy sprawdzić, aby określić, czy produkt będzie bejca.

Wymieszać miękkie mydło i tabaki

Zamiast domu środków na pozbycie się pluskwy, można kupić skuteczną niskie koszty materace i meble bezpieczne łóżko spray na robaki, takie jak Sterifab na mocy 20 $. To jest zawsze preferowanym podejściem dla tych, którzy ze względów finansowych trzeba traktować pluskwę porażenie siebie.

Eksperci kontroli szkodników bed bug

Zabijanie pluskwy jest trudne, nawet dla eksperta, dlatego zalecamy idzie tą drogą. Aby zaoszczędzić pieniądze i znaleźć doświadczonego Exterminator proponujemy wzywającą do sieci krajowej, takich jak Home Advisor (1.877.233.1145). Przed przyjęciem do przedsiębiorstw sieciowych są pre-ekranowany, licencjonowane i ubezpieczone. Porównaj koszty i proponowanych metod leczenia do lokalnych Exterminators, który można znaleźć na naszej liście doświadczonych lokalnych ekspertów Bed Bug.

Aerozole łóżko bug i pokrowce na materace

Poniższe wskazówki udziela informacji na temat środków domu do pozbycia się pluskwy. Istnieje również kilka dobrych produktów na rynku, które mogą być stosunkowo niedrogie. Na przykład, najlepiej w sprayu materac pluskwa, Sterifab, jest pod 10 $. Najlepszym pęknięć i szczelinowa sprayu, Phantom. Jest również stosunkowo tani.

Kluczem do korzystania z domowych środków zaradczych pluskiew lub zakupionych produktów ma być dokładna. Sprawdzić każdy cal pokoju, umyć każdy element można, umieścić dowolny element można w suszarce i wyrzucić żadnego bałaganu i masz zmianę walki.

Istnieją dwa podstawowe rodzaje zestawów łóżko Bug, przy zakupie na podstawie indywidualnych preferencji vs skuteczności.

Również należy zakupić i używać pluskwy pokrowce na materace i pole pluskwę wiosna obejmuje po zakończeniu leczenia. Będzie to pułapka jakieś pluskwy i jajka bed bug można pominąć.

gdzie pluskwy ukrycia?

Ważne jest, aby zidentyfikować wszystkie obszary, w których pluskwy mogą się ukrywać. W ciągu dnia chowają się we wszelkich dostępnych szczelinach, zaczynając szwach materac, pod etykietą materaca, skrzyniowe i ramy łóżka. Ukrywają także wewnątrz wydrążonych nogach łóżka.

Ponieważ obszary te wypełniają się pluskwy, skórek, które molted i pluskwa kału i pluskwa skorupek jaj, pluskwy będzie szukać innych obszarów do ukrycia. Będą one następnie przejść do sąsiedniego mebli i pęknięcia między podłogą a ścianami.

chemicznego bezpłatne leczenie

2. Jeśli mieszkasz mieszkanie, pluskwy może rozprzestrzenić się do jednostek powyżej, poniżej i obok Ciebie. Zobacz nasz przewodnik pluskwy mieszkanie na łóżko i apartament poradę prawną leczenia błędów. Może trzeba będzie powiadomić sąsiadów problemu, zwłaszcza jeśli pluskwy idą przez ściany w swoim mieszkaniu.

4. Dowartościować odkurzacza. Narzędzie szczelinowa w szczególności mogą być wykorzystywane do podlizywać żadnych nimfy pluskiew (bugs dziecko małżeńskie) i dorosłych. Za pomocą pędzelka, by odwieść ich z pokładów materac i crack i odkurzyć je. Można również użyć szpachelki lub grając w karty, by odwieść pluskwy w obszar, w którym można je odkurzyć. Można też po prostu zmiażdżyć każdą wróciłam pogryziona papierowym ręcznikiem lub złapać je taśmą klejącą.

Próżnia wokół i pod meblami. Puste szuflady, które są obok łóżka i należy odkurzyć wnętrze, pod i wokół wszystkich ścieżek. Usuwać workiem próżniowym w sali będącej leczenia w plastikowej torbie, że krawat i rozporządzania zewnątrz domu lub mieszkaniu.

5. Wykorzystanie ciepła jako jeden z domu środków na pozbycie się pluskwy. Najlepszym sposobem na to jest z parowca stronie. Preferowane jest jednym z wieloma parowy posiada. pluskwy i jajka bed bug giną w 113 ° F.

Jako alternatywę, należy najgorętszych ustawienie w otoczeniu niskiej powietrza na suszarki. Zgodnie z NYC Przewodnik dla Właścicieli Nieruchomości, zarządca i najemców (PDF do pobrania za darmo), należy trzymać suszarki na pęknięcie Bed Bug przez 30 sekund w celu osiągnięcia wymaganej temperatury.

6. W przypadku wykrycia skupiska Bed Bug jaj, które są małe białawe owalne specyfikacje, rozmiar pin głowy użyć przezroczystą taśmę do opakowania, aby je podnieść. Umieścić taśmę na górze każdego klastra i skórką do góry. Usuwać w plastikowej torebce, najlepiej można uszczelnić, takich jak torby Ziploc.

7. Uszczelka żadnych pęknięć i szczelin z uszczelniać. Wszelkie pęknięcia w ścianie, lub wzdłuż których podłoga spełnia ściany są gotowi do pluskwy, aby ukryć lub rozprzestrzeniać się z sąsiedniego mieszkania. Również dokręcić wszystkie włącznikiem świateł i płyta osłony kabla. Burzenie żadnego zgrywanie tapety. Im więcej kryjówek usunąć, tym lepiej.

8. Usunąć jakiegokolwiek bałaganu. Gazety i czasopisma są wszystkie kryjówek dla pluskwy. Jeśli zdecyduje się na leczenie, bałagan blokujące ściany itp może program bed bug mniej skuteczne leczenie.

9. Przesuń łóżku co najmniej 6 cali od ściany i dowolnym pobliskim mebli. Upewnij się, że nie ma koce są dotykając podłogi. Umieść domowe pułapek pluskiew pod każdą nogę łóżka lub kupić tanie wspiąć przechwytujących. (Patrz zdjęcie na dole). Te przechwytujących pomoże utrzymać pluskwy z łóżka (nie w 100%, ale będą one pomóc). Dodać cienką warstwą talku z zewnętrzną dobrze na kule dodatkowej ochrony.

Strona główna zadośćuczynienie za pozbycie się pluskwy, które nie działają

Na owady przynęty, natomiast skuteczny w zabijaniu innych owadów, takich jak mrówki i karaluchy nie są skuteczne w zabijaniu pluskwy. To dlatego, że "przynęta" nie jest interesująca pluskwy ponieważ żywią się krwią, a jedynie są przyciągane do dwutlenku węgla podczas oddychania. Bug bomby również nie działa, ponieważ nie wnikają w głąb tyle pęknięć się zasadniczo skuteczne.

Kwas borowy (Boraks) nie jest skutecznym sposobem, aby zabić pluskwy więc przejechać ją listę środków domu do pozbycia się pluskwy.

Strona główna zadośćuczynienie za pozbycie się pluskwy, które również nie działają obejmuje bomby pluskiew, olejek cedrowy i inne oleje naturalne – produkty te twierdzą zabić pluskwy, ale tylko powodować błędy rozsypać poza zasięgiem wzroku i ukryć w szczelinach w ścianach i podłóg.

arkusze do włosów są również nieskuteczne.

domowe bed bug pułapki

Nie pułapka złapie wszystkie pluskwy w pokoju. Są one pomocne w zmniejszeniu liczby pluskiew, a jeśli to pułapka pluskwę darmo po 3 tygodniach, istnieje duża zmiana, że ​​Twój dom lub mieszkanie jest pluskwa darmo.

Możesz przeczytać o dwa rodzaje pułapek domowych Bed Bug tutaj. Opcja tanie jest kupić wspiąć przechwytujących dla każdej nogi łóżko (pochodzą one w opakowaniach po 4). Są to małe miseczki, że błędy pułapka łóżko, zanim będą mogli wspiąć się na nogi łóżka i dostać się na łóżku i ty.

Obraz Strona główna zadośćuczynienie za Pozbyć pluskwy
Zmontowany łóżku, ale Pułapka To Zastosowanie dwutlenku węgla

ciepła i pluskwy

Ciepło może być skutecznym sposobem, aby zabić pluskwy. Wadą jest to, że ciepło to nie ma resztkowego efekt. Jeśli przeoczysz żadnego obszaru, będą potrzebne dodatkowe zabiegi. Pluskwy umrze, jeśli narażone na wysokie temperatury przy 118f przez 20 minut (jaja wymagają 118f przez 90 minut).

Istnieją trzy sposoby osiągnięcia tego poziomu ciepła w domu.

2. Przenośne grzałki: Podgrzewacz PackTite jest podobny do torbie, który ma element grzejny przeznaczony do wytwarzania wystarczającej ilości ciepła do zabijania pluskwy. Jest pomysł na ogrzanie całą walizkę po podróży lub do przechowywania przedmiotów gospodarstwa domowego.

3. Statek: Ręczna parowiec wygeneruje wymaganą ciepło. Minusem jest niemożność uzyskania pary głąb pęknięć lub ewentualne uszkodzenia powierzchni, które nie mogą wytrzymać ciepło parowa z powodu wilgoci.

Exterminators profesjonalne efektywnie wykorzystać przenośne grzejniki w szczelnym pomieszczeniu. Wentylatory są wykorzystywane do rozprzestrzeniania ciepło równomiernie w całym pomieszczeniu. Ciepło jest stosowane przez 4 lub więcej godzin.

broszury

Każda z tych bezpłatnych broszur są wypełnione dodatkowym obrazem przykładów ugryzień pluskiew, takich jak zdjęcia wysypki, reakcje skórne, znaków materacy i informacji.

Bed Bug Obróbka cieplna

Metody domu lub mieszkaniu pluskwy leczenia wykorzystującego ciepło.

Napisane przez:. Dini Millera, Ph D

Dostępny w wolnym

  • ebook
  • RELATED POSTS

    Comments are closed.