Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za pochwy swędzenie, powoduje dla kobiecej swędzenie.

Strona główna zadośćuczynienie za pochwy swędzenie, powoduje dla kobiecej swędzenie.

Strona główna zadośćuczynienie za pochwy Itch

1. Utrzymanie optymalnej higieny

Utrzymanie właściwej higieny może złagodzić większość twoich zmartwień. Dla utrzymania higieny pochwy:

 • Kąpać się codziennie i zmienić swoje szaty często niedostatecznie (nawet dwa razy na dobę w przypadku aktywnej infekcji).
 • Zamiast używać niedrażniący bielizna bawełniana obcisłe rajstopy.
 • Wysoka zapach mydła może rozpocząć lub zintensyfikować istniejący swędzenie z powodu substancji chemicznych obecnych więc przy użyciu mydła o łagodnym zapachu jest lepszy pomysł.
 • Świąd może wzrosnąć od nadmiernego mycia pochwy, jak czyni skórę suchą.
 • Świąd może być czasowo zwolniony przez zastosowanie myjkę, która jest zimna nad pochwy.
 • mycie rąk przed i po toaletowych
 • Wycieranie z pochwy całą drogę z powrotem do odbytu może zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji bakteryjnej.

2. Zastosowanie Jogurt

Zastosowanie probiotycznych produktów spożywczych może pomóc we wczesnym przywrócenia prawidłowej flory pochwy. Jogurt dostarczać żywe kultury bakterii Lactobacillus acidophilus (co jest ludzkie przyjazne bakterie) i utrzymuje prawidłową florę pochwy. Ponad perfuzji bakterii i drożdży w wyniku eskalacji swędzenie to gdzie jogurt ratuje dzień i równoważy istniejący stosunek. Można też zjeść jogurt promowania równowagi pH w organizmie lub można zastosować jogurt w okolicy wejścia do pochwy.

3. zapobiec podrażnieniu

Objawy mogą pogorszyć chemiczne substancje drażniące, jeśli nie unika się całkowicie i może zainicjować świądu w niektórych przypadkach. I żeby zrobić rzeczy najgorszy pot i ciepło może podnieść swędzenie. Bądź ostrożny przy zakupie produktów o zapachu (jak papier toaletowy lub detergentów), ponieważ może to spowodować więcej swędzenie. Produkty dodatkowo zapachowe, takie jak spreje do higieny i Bicze mogą powodować swędzenie.

4. brać leki

Można odpocząć trochę, jeśli masz bardzo suche tkanki pochwy, ponieważ stosowanie OTC (over-the-counter) kortykosteroidów kremu dopochwowego tylko może pomóc. Merck Instrukcje mówią, że stosowanie doustnego anty-histaminy pomogą kobietom cierpiącym poprzez nadmierne swędzenie pochwy.

5. Za pomocą octu jabłkowego

Ocet jabłkowy pomaga uspokoić pieczenie i swędzenie. Działa alkalizujące tkanek organizmu i wykazuje działanie anty-septyczne. Aby szukać pełnych korzyści oto co trzeba zrobić: w płytkiej kąpieli wodnej dodać dwie szklanki octu prawie jeden i pół godziny. Teraz pozwolę pochwy, aby zanurzyć się w płytkiej kąpieli wodnej. To nie tylko pocałować na pożegnanie swojej swędzenie, ale także odeprzeć żadnego drożdże czy to jest przyczyną twojej swędzenia.

6. Pozdrów żeń-szeń

To pomaga w regulacji żeńskich hormonów w okresie menopauzy. Posiada aktywność estrogenów u kobiet, jak ze zmniejszeniem wydzielania estrogenów. Więc jeśli jesteś w okołomenopauzalnym grupie wiekowej, żeń-szeń może pomóc w łagodzeniu suchości, pieczenie i świąd pochwy.

7. Zwiększenie dopływu

„Woda, lekarstwem domu?” To, co wszyscy pytają. A odpowiedź na to jest „Tak”; czasem najprostsze rzeczy można leczyć skomplikowane problemy. Braku poboru wody mogą doprowadzić do odwodnienia, które mogą prowadzić do kłopotliwego skutków takich jak suchość pochwy. Minimalizując spożycie wody jest do uniknięcia przyczyną swędzenie i podrażnienia tkanek pochwy, które mogą prowadzić do bolesnego seksu. Więc pić co najmniej 8 szklanek wody każdego dnia pomoże Ci utrzymać zdrowie swojego układu płciowego.

8. Inne wskazówki, które mogą pomóc

 • Powiedz nie do kąpieli, żele plemnikobójcze, podpaski higieniczne, które są pachnące i każdy rodzaj drażniące chemicznej.
 • Unikać douching i soaping pochwy. Stanowi on platformę dla złych bakterii powoduje swędzenie, jak dobrzy są zabijane, spróbuj użyć ciepłej wody do mycia zamiast.
 • Unikaj noszenia bielizny podczas snu, a jeśli to nie jest wielka sprawa unikać noszenia go w ogóle, aż świąd chwyta. Jednak jeśli trzeba, a następnie przejść do czystej bielizny bawełnianej.
 • Spróbuj uniknąć seksu aż świąd chwyta. Stosowanie prezerwatyw zawsze może okazać się najlepszym i może pomóc w zapobieganiu ryzykować zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową z.
 • Skonsultować się z lekarzem, jeżeli swędzenie trwa, ponieważ ważne jest, aby dokładnie określić przyczyny, a czasem przyczyna jest poważniejsza, niż myślisz. Jeżeli pozostaje nieleczone, mogą wystąpić powikłania związane z płodnością.

Kiedy udać się do lekarza

natychmiast skontaktować się z lekarzem w następujących warunkach:

 • Jeśli apetytu czy pragnienia wzrasta.
 • Jeśli schudnąć niespodziewanie.
 • Jeśli czujesz się jak oddawanie moczu częściej.
 • Jeśli czujesz zmęczenie.
 • Jeśli masz wrzody i pęcherze na swojej sromu lub pochwy.
 • Jeśli czujesz pieczenie przy oddawaniu moczu lub innych powikłań przy oddawaniu moczu.
 • Jeśli twój partner jest również przeżywa objawy i podejrzewasz, że masz zakażenie chorobami przenoszonymi drogą płciową.
 • Jeśli objawy nasilą, należy pojawiające się nawet po samodzielnej opieki lub przedłużyć okres dłuższy niż tydzień.

RELATED POSTS

Comments are closed.