Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za półpaśca – Urząd …

Strona główna zadośćuczynienie za półpaśca - Urząd ...

Środki odwoławcze Urząd będzie sięgnąć głębiej do najlepszych naturalnych środków domowych na półpasiec w tym artykule, aby pomóc pozbyć się tego problemu łatwo.

Bez platformy wiedzy o półpasiec, będzie trudno dowiedzieć się, jak pozbyć się półpasiec. Teraz zacznijmy od kilku przeglądów około gontów:

Co to jest półpasiec?

Półpasiec lub półpasiec, jest pęcherzy wysypki często tworzy się w pewnych obszarach powierzchni skóry i można go szybko rozprzestrzenia się do innych części ciała.

Co powoduje półpasiec?

Pęcherzy wysypka trwa zwykle 2-4 tygodnie. Chociaż nie ma pełnej gonty ulga, istnieją pewne wspólne środki do domu, aby pomóc złagodzić ból i skraca czas trwania objawów.

Symptomy i objawy

Nawet jeśli wysypka jeszcze się nie rozpoczęła, półpasiec może być wyraźnie pokazane poprzez bóle. Przed wysypka może być postrzegane, pacjent poczuje ból, a jego skóra staje się wrażliwa.

Półpasiec zaczyna się czerwona wysypka i nadal rośnie od 3 do 5 dni. Może pojawić się w niektórych regionach w organizmie, takich jak pleców, klatki piersiowej lub twarzy. Wreszcie, czerwone strupy wysypka i to zniknie w ciągu około 7-10 dni.

Oto top 15 naturalne środki do domu na półpasiec.

1. torebek z herbatą

Umieść czarną torebkę do wrzącej wody. Poczekaj, aż woda oziębłe lub chłodne, użyj tej herbaty umyć obszarów dotkniętych w ciągu 5 minut. Powtórz ten proces 2-3 razy dziennie.

2. Miód

Składniki miodu może zabić bakterie, antywirusowe, więc miód ma dobre efekty przeciwko półpasiec [6] [7].

Miód może być stosowany bezpośrednio na obszarze zagrożonym. Śledź tego środka na kilka razy i będzie można szybko dostać się półpasiec ulgę.

3. Sól Epsom

soli Epsom dobrą półpasiec ulgi w leczeniu świądu i bólu związanego z dachówkami. Nie tylko oczyszczają skórę, ale również działa złagodzić suchość skóry i owrzodzenia [8].

Przygotuj kąpiel i wypełnić go z ciepłą lub zimną wodą. Dodać sól do kąpieli wody i rozpuścić go całkowicie. Zanurzyć swoje ciało w słonej wodzie przez 10-20 minut. Następnie spłukać zimną wodą i dokładnie osuszyć.

Należy wziąć kąpiel z solą Epsom kilka razy, aby zobaczyć jego skutki.

4. Healing Bath

Owsiane, jak również skrobię można stosować do kąpieli leczniczych, które będą wspierać leczenie półpasiec. Są rodzaje proszków, które są bardzo łatwe do znalezienia w wielu sklepach spożywczych.

Przygotuj kąpiel, który został wypełniony ciepłą wodą. Dodaj płatki owsiane lub skrobi do ścieżki i dobrze wymieszać. Zanurz swoje ciało w tego rodzaju wody i zacząć relaks przez kilka minut. Następnie zmyć zimną wodą, aby twoje ciało czyste i wysuszyć dokładnie.

Pamiętaj, że woda nie może być zbyt gorąca lub może zaszkodzić zabrudzoną skórę i potęgować problem.

5. czosnek

Czosnek może być stosowany, gdy pacjent cierpi na półpasiec. Może być używany jako jeden z najlepszych środków gontów domowych w celu leczenia chorób, dzięki swoim właściwościom przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne [9], [10].

Po lekarstwo z czosnkiem, myszy kilka ząbków czosnku i dodać je do codziennych potraw, takich jak makaron lub sałatkę. Składnik ten może zarówno poprawić smak potraw i sprawiają, że gonty szybko znikają.

Alternatywnie, można przyjmować 2 kapsułki wyciągu z czosnku, aby otrzymać takie same wyniki. Powtórzyć to dwa razy dziennie.

6. wziąć chłodny Bath

Aby złagodzić ból półpasiec, należy wziąć prysznic z zimną wodą. Chłodny woda może osłabić poziom bólu w dotkniętych obszarach skóry i doprowadzić do poczucia komfortu i relaksu dla ciała.

Zanurzyć swoje ciało w wodzie przez 10 -15 minut, następnie wysuszyć i przetrzeć go całkowicie z miękkim ręcznikiem bawełny.

Po kąpieli należy umyć gorącą wodą ręcznik, aby zapewnić, że nie istnieje ryzyko przenoszenia wirusa ospy wietrznej i półpaśca.

7. Wet Compress

Środek ten może być stosowany jako alternatywny półpaśca ulgi w łaźnię chłodzącą, ponieważ te dwa sposoby działania w prawie taki sam sposób.

Zanurz bawełniany ręcznik w zimnej wodzie. Po tym, usunięcia wody całkowicie, a następnie umieścić ręcznik bezpośrednio dotkniętych obszarach. Keep it siedzi na kilka minut, a następnie wyjąć go. Należy również pamiętać, aby zagotować ręcznik, aby uniknąć wirusów transmisję. Czytaj więcej: Strona główna zadośćuczynienie za rozstępów.

8. Zimne okłady z lodu

Zimny ​​lód paczka jest zawsze być stosowany w celu zmniejszenia bólu z powodu wysypki i pęcherze ospę. Ten zabieg dla gontów należy stosować wcześnie na obszarach dotkniętych skóry przed wysypką (kiedy zaczynasz mieć wrażenie podrażnienia).

Umieścić kilka lody w bawełnianą szmatką i umieścić pakiet na obszarach dotkniętych. Przechowywać go przez okres nie dłuższy niż 20 minut. Powtarzać aż do uzyskania ulgi swędzenie.

9. Lemon Nalm

Przy wsparciu melisy, można zrozumieć, w jaki sposób pozbyć się półpasiec naturalny. Zawiera polifenole, składniki, które mają właściwości anty-opryszczki. Są bardzo dobre do walki z gontów.

Aby uzyskać cytryny balsam, można strome 2-4 łyżeczki ziela do kubka z wrzątkiem. Za pomocą wacika, aby zastosować to do obszarów dotkniętych katastrofą. Powtórzyć metoda 4 razy dziennie, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Poza melisy, kilka innych gatunków, takich jak hyzop, oregano, rozmaryn, szałwia, tymianek są również bogate związków przeciwwirusowych. Można wybrać jedną z nich, aby zastąpić melisa, jeśli nie jest dostępna.

10. Lukrecja

Lukrecja jest jeden rodzaj ziół, które są powszechnie stosowane w medycynie orientalnej. Zawiera przeciwwirusowe treści, które mogą poprawić leczenie półpaśca. Ponadto, może to zwiększyć i wzmocnić swój układ odpornościowy.

Istnieją głównych sposobów na zastosowanie lukrecji. Można codziennie wypić filiżankę słabej herbaty lukrecji; to jest bardzo dobre dla zdrowia. Jeśli nie, należy przygotować filiżankę mocnej herbaty i stosować go bezpośrednio na półpasiec. Postępuj według metody 3 razy dziennie, aby zobaczyć zmiany.

11. Ocet jabłkowy

Będąc lekko kwaśny, ocet jabłkowy cydr może działać, aby zapobiec wirusów dzięki jego przeciwwirusowych i przeciwbakteryjnych składników [11] [12]. Poza tym, również utrzymuje się wilgoci do pęcherzyków.

Wymieszać pół szklanki octu jabłkowego 2 szklanki wody, aby go rozcieńczyć. Za pomocą wacika, aby zastosować tę mieszaninę bezpośrednio do obszarów dotkniętych katastrofą.

Z powodu swoich właściwości przeciwbakteryjnych, ocet jabłkowy stosowany jest również w Strona główna zadośćuczynienie za nogę Grzyb .

12. Aloe Vera Gel

Żel Aloe Vera zawiera wiele aminokwasów, witamin i wody, które mogą pomóc w utrzymaniu obszarów dotkniętych i utrzymać ją nawilżoną, jak również zmniejszenie poziomu bólu [13] [14].

Zaleca się czystym Aloe Vera żel, który jest wyodrębnić bezpośrednio z roślin. Zmieszaj żel z soku pora dobrze i dodać trochę surowego miodu. Zastosowanie tej mieszaniny na zmienioną chorobowo skórę. Powtarzanie tego środka kilka razy i czekać na dobre wyniki.

13. pieczenia

Pacjent może skorzystać sodę zastosować bezpośrednio do zakażenia skóry, ale przed zastosowaniem tej metody, powinien skonsultować się z lekarzem.

Poza tym, że jedną z domu środków na półpasiec, soda oczyszczona może być uważana za jedną skuteczną Strona główna zadośćuczynienie za ból zęba mądrości .

14. Zastosowanie łagodzący Balsam

Podczas korzystania kojące balsamy, aby przyspieszyć leczenie półpaśca należy zauważyć, aby uniknąć pewnych rodzajów balsamów takich jak pachnących lub perfumowanych nich, ponieważ te rodzaje mogą być irytujące do chorobowo skórę i sprawiają problem poważniejszy. Zamiast tego zaleca się balsam calamine.

Użyj końcówki bawełny lub palcem, aby zastosować balsam bezpośrednio wysypka obszarach. Upewnij się, że obszary te są objęte również. Po tym, należy pamiętać, aby umyć ręce wodą z mydłem, aby uniknąć ryzyka przeniesienia wirusa na inne obszary skóry.

15. Zastosowanie Natural Pain Relief

Aby zastosować ten środek zaradczy, tylko proste kupić jakieś kremy, które zawierają kapsaicynę, są one dostępne w wielu drogeriach. Opierając się na informacjach o produkcie, stosuje się go do bolesnych obszarów. Pamiętaj, że nie należy nadużywać tego środka, ponieważ mogą one spowodować nieoczekiwane rezultaty.

Naturalne gonty ulga nie może pomóc usunąć całkowicie półpasiec, ale mogą być bardzo silne w zmniejszenie poziomu bólu, który występuje.

Proste środki domu półpasiec może pomóc w zapobieganiu progresji choroby. Jednakże, jeśli choroba nie zmniejsza się po 2 dniach, należy skontaktować się z lekarzem, aby uzyskać najlepsze porady w leczeniu półpaśca.

Maris anna mówi:

Maris anna mówi:

David Thomsons mówi:

Jak przypomniał, kiedyś żyć z gontów przez około jeden rok lub dwa. Powrót na dzień, trudno było powiedzieć, jak leczyć półpasiec w domu, jak próbowałem pary sposobów, głównie z rekomendacji przyjaciół, jednak nie będę pracował. Na szczęście, jeden dobrze się stało, kiedy przeczytał artykuł w czasopiśmie z chwytliwym tytułem „jak leczyć półpasiec w 3 dni”. Było soda oczyszczona, jak wspomniano powyżej, bardzo łatwe i poręczne, aby spróbować w domu, więc dałem mu szansę i wiecie co, to działa dobrze. Dzięki Bogu! od teraz wolałbym polecam to wskazówka dla tych, którzy napotykają półpasiec leczenie w domu. Przysięgam, że będzie dobrze, faktycznie.

Gayle Clark mówi:

Czy istnieją jakieś wskazówki korzystania z sody oczyszczonej, w jaki sposób traktować półpasiec w domu, jak wspomina ten składnik, ale wydaje się, że zapomnij wspomnieć, sposoby korzystania z niej. Z góry dziękuję!

Wilma Cooka mówi:

I o ile mi dana, niektórzy ludzie nie zaleca się stosowania oleju lawendy i gorący kompres do leczenia bólu gonty. Sztuczka z tych naturalnych środków dla gontów jest to, że trzeba stosować co najmniej 3 razy w tygodniu, dzięki czemu widać zauważalny efekt dopiero po tygodniu.

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź

RELATED POSTS

Comments are closed.