Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za Pimples, leczeniu wyprysków.

Strona główna zadośćuczynienie za Pimples, leczeniu wyprysków.

Jakie są Pryszcze?

Zakażenie bakteryjne w nadczynność gruczołów łojowych znajdujące się u podstawy skóry zazwyczaj prowadzi do powstawania wyprysków. Zazwyczaj są one wypełnione ropą podniesiona nierówności na skórze. Pryszcze są brzydkie patrzeć, a tym samym uznać źródłem wstydu społecznego. Twarzy, szyi, klatki piersiowej, pleców, a nawet ramiona są jednymi z najczęstszych miejsc tego zakażenia.

Często wyprysków wyprysków są określone jak trądzik. Zainfekowane wągry i zaskórniki zwykle prowadzą do powstawania wyprysków. Wbrew powszechnemu przekonaniu, Pryszcze nie są spowodowane z powodu brudu, potu lub konsumpcji tłuste pokarmy, czekoladki itp

Choć popularna koncepcja, że ​​Pryszcze nie powinny być ściśnięte prawdą. Akt zbieranie lub wyciskanie Pryszcze nie jest zalecane, ponieważ może to prowadzić do dalszego zapalnego i bliznowacenia. Choć wielu na leki dostępne bez recepty i kremy są często sugeruje się leczyć Pryszcze, jeszcze ludzie są bardziej pociągał naturalnych kuracji w postaci naturalnych środków domu Pimples ponieważ są one bezpieczniejsze i tańsze niż konwencje metod leczenia.

Leki zawierające lit, jodki, bromki, steroidy itp były związane z pogorszeniem wyprysków. Wielokrotne mycie Obszar dotknięty Pryszcz może również pogorszyć problem, ponieważ skóra ma tendencję do wytwarzania większej ilości oleju w odpowiedzi na wielokrotne pranie i szorowanie surowym. Stres związany również, choć pośrednio, z częstymi wyprysków wyprysków.

Naturalne środki zaradcze Strona dla Pimples

• Dodać sok z cytryny i wody różanej w równych ilościach i zastosować tę mieszaninę na obszarze zagrożonym przez około pół godziny. Regularnie stosowaniu tej procedury remdial przez około trzy do czterech tygodni, jest jednym z najbardziej popularnych środków naturalnym domem dla Pimples.

• Sok cytrynowy może być stosowany w połączeniu z taką samą ilością oleju z orzeszków ziemnych, do zapobiegania, jak i utwardzania tej kłopotliwy problem. Podobnie, sok cytrynowy może również być dodany do proszku sandałowego i przyłożenia wypadkowej paście może zmniejszyć Pryszcze w znacznym stopniu. Połączenie soku z cytryny i cynamonem władzy jest również korzystna w leczeniu pryszcz.

• Miód jest również uważane za dobre dla skóry. Stosując mieszankę sporządzoną z trzema łyżkami miodu i jedną łyżeczkę cynamonu w proszku w ciągu nocy jest kolejnym popularnym naturalne lekarstwo na tym irytującym problemem. Ten naturalny środek pewnością dają obiecujące wyniki, jeśli religijnie obserwacją przez co najmniej dwa tygodnie.

• Maska twarzy składająca się z tartym jabłkiem i miodem służy jako skutecznego leczenia domowego do wyprysków i trądziku.

• Tarcie czosnek na obszarze zagrożonym kilka razy w ciągu dnia, jest jednym z najbardziej skutecznych choć śmierdzące naturalnych środków domu Pimples. Dla szybszych wyników, czosnek powinien być również stosowany wewnętrznie.

• Regularnie stosując miąższ dojrzałych pomidorów na twarzy przez około godzinę lub tak pomaga w skutecznym leczeniu wyprysków. pulpy ogórka może być używana w ten sam sposób, z tymi samymi wynikami.

• surowego soku z papai można stosować na pryszcze leczyć Pryszcze naturalny.

• Wystarczy stosując świeżo ekstrakcji soku z mięty służy jako jeden z najprostszych możliwych środków zaradczych naturalnym domem dla Pimples.

• Stosując mieszaninę soku kolendry i niektóre kurkuma jest skuteczny środek domu na leczenie pryszcz. Alternatywnie, jeśli sok kolendry nie są dostępne, z mięty sok może być stosowany w miejscu.

• Dodaj dwa lub trzy łyżeczki suszonych liści bazylii jednej szklanki wody i gotować mieszaninę przez około 15-20 minut. Mieszaninę ochłodzić, a następnie zastosować go na obszarze zagrożonym. Ten terapeutyczny środek domu powinny być stosowane w sposób regularny, aby pozbyć się wyprysków naturalny.

• Wymieszać trochę wody w mieszaninie kruszone Margosa (neem) liści i kurkumy dokonać drobnej pasty. Wreszcie, natrzeć powstałej mieszaniny na pryszcze i pozostawić go na skórze przez około pół godziny, aby uzdrawiać Pryszcze powodzeniem i usunąć blizny też nad lewą.

• Wykonaj kilka prażonych i sproszkowane łupiny z owoców granatu. Następnie dodaj trochę soku z limonki do tego proszku, aby ciasto jak mieszaniny. Stosowanie tej mieszanki jest jednym z najcenniejszych naturalnych środków domowych do Pimples.

• Weź kilka liści kozieradki, zgnieść je i dodać odpowiednią ilość wody, tylko tyle, aby ciasto. Zastosuj tę pastę na twarzy na noc i zmyj ciepłą wodą w godzinach porannych jako skuteczny naturalny środek na naturalnego usuwania pryszcz. Środek ten jest szczególnie przydatny do jednostek ze skóry suchej.

• Poświęć trochę mielony gałka muszkatołowa i dodać trochę mleka surowego do niego. Nałożyć mieszankę i pozostawić go na około jedną lub dwie godziny. Ten naturalny środek domu jest nie tylko korzystne pryszcze pielęgnacji, ale jest przydatny w pozbyciu się swoich blizn, jak również.

• Olejek z drzewa herbacianego oraz Aloe vera żel mają Antybakteryjne i przeciwzapalne właściwości przeciwzapalne, które pomagają w radzeniu sobie z pimples. Nagietka i olej z kiełków pszenicy są również skuteczne wobec Pimples.

• Stosując mieszankę sporządzoną z ziemi Fullera i niewielką ilością wody lub wody różanej jest sprawdzony Pryszcz lekarstwa. ziemia Fullera pochłaniają nadmiaru oleju ze skóry.

Dieta dla Pimples

Legalne mieszanka różnych świeżych owoców, warzyw, ziaren, nasion itp stanowi zdrową i zbilansowaną dietę. Dieta bogata w witaminy A i cynku jest wysoce zalecane, aby poradzić sobie z tym problemem. Ponadto spożywanie soku z trawy pszenicznej pomaga w kontrolowaniu Pryszcze skutecznie.

Oleje pozyskiwane z odciskami, słoneczniki i safflowers były związane z właściwościami terapeutycznymi do leczenia, jak również zapobiegania Pryszcze. Dodatkowo, regularne i wystarczające spożycie soków owocowych i wody jest korzystny dla skóry.

RELATED POSTS

Comments are closed.