Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za obrzęk pszczoła żądło

Strona główna zadośćuczynienie za obrzęk pszczoła żądło

Prześlij swój środek domu Bee, użądlenia osy i szerszenie

Proste ciepła.

Żyję w kraju. Dlatego też, od użądlenia osy, szerszenie i pszczoły są bardzo częste. Nic pozbywa ból od razu. Jednak gorący okład będzie "łatwość" ból. Postępuj zgodnie z alkoholem, non pachnącą dezynfekcji rąk i pasty do zębów. Ocet jabłkowy działa dobrze także. Po zastosowaniu gorący kompres, aby zwrócić uwagę na ciepło, położyć trochę octu na wacikiem i zimnica na i wokół użądlenia.

Działa dobrze

Co mogę użyć, który działa bardzo dobrze jest pasta do zębów. Upewnij się, że korzystasz z białą część nie żel. To nie jest natychmiastowe, ale to pomaga.

Jaydn Belenia z Denver, Colorado, USA

Wasp Sting – natychmiastową ulgę

I został ukąszony jeden dzień, kiedy chowałem powietrza w moich opon na stacji benzynowej. Jedyną rzeczą, jaką miał ze mną był dezynfekcji rąk. (Alkohol etylowy Gel) zastosowałem obfitą ilość i wcierać go w Sting zniknął od razu. – Obrzęk i zaczerwienienie odszedł.

Penny z Ont. Kanada

Stingsssssss hurttttttttttttt!

Everytime I ugryziona, moja mama zawsze umieścić trochę tytoniu (z jamy ustnej) i chciałbym umieścić go na ukąszony przez około 30 minut. I został zwolniony. Jeśli tego nie zrobisz tabacco niż można użyć tego inny trik: dostać bandaid i ani grosza, i siedzieć go na ranie przez 30 minut i będzie zwolnić ból. (Jeśli go dotknąć, to będzie bolesne.)

Lolypopgirl z USA

Hornets

Dobrze mój młodszy brat był na ganku i bosy, że nie ogląda, dokąd idzie, a on wszedł na szerszenia. Szybko pobiegł płacze więc moja nana próbował wsunąć grosz, ale to nie działa ani nie tytoń.
Więc moja rada jest, aby oglądać, gdzie idzie, a jeśli tak się stało, aby wejść do środka urażony ustanawiają Put lodu na nim oglądać telewizję relaks oddychać powoli i czekać.

Meagan Jacks z Heflin Alabama

Reklama

tumeric pasty

1tablesoon kurkumy, tylko tyle wody, aby ciasto zastosowanie tam, gdzie jesteś urażony wyjechać. Tumeric naturalne przeciwzapalne. Upewnij się, że nie jesteś uczulony na tej przyprawy. Ten do użytku zewnętrznego. Ja osobiście używał go dwa razy w tym tygodniu przez dwa oddzielne użądlenia osy. Najpierw pod pachą, a teraz przed moim dolnej prawej nodze.

Tumeric ma niezliczone inne zastosowania nie tylko do przyprawiania potraw. Nie jestem osobą medycznego, więc upewnij się, że badania nie tylko spróbować wszystko, co czytasz lub dlatego to zrobiłem.

Betty z Gruzji

Natychmiastowa ulga osa żądło

grosze miedzi, te stare, (użyłem 1940’s-1950) jest stosowany w wielu użądlenia osy na moim palcem, owinięte gazą i taśmą, przyniósł natychmiastową ulgę od początkowego intensywnego bólu. Było ból resztkowy (nie zostawił groszy na piętnaście minut, jak się później okazało się, że najlepiej) więc spróbowałem soku z cytryny, a następnie musztarda, zarówno pomógł trochę.

balsam Calamine i aloe vera żel / lidokaina ulgę również dyskomfort. Jest tylko jedno małe miejsce, które nadal żądło, ale jest o wiele lepiej niż wcześniej. Mam zamiar iść do lodu opakowanie na kilka minut, a potem mam zamiar ponownie użyć grosze na co najmniej piętnaście minut.

Kayla z Stany Zjednoczone

Pszczoły, żółte kurtki. użądlenia osy

Mam biegać boso w moim podwórku, a czasem stawać na osa lub żółtej kurtce, biegnę w domu, olewa ząbek czosnku, nałożyć wilgotny kawałek do użądlenia z taśmą lub plaster, szpikulec wyskakuje zaraz po wyjęciu i robi nie pozostawiaj ból!

Dru z Arlington, TX

Alergia dr zaleca

Jestem bardzo uczulony na pszczoły (przeprowadzić EpiPen). Poniżej znajduje się "Przepis" od alergologa w MI:

Adolph za Mięso Tenderizer & Soda oczyszczona: zmieszać równe części obu składników razem. (Trzymam butelkę gotowych w mojej apteczce cały czas! I ponownie użyć pojemnika Adolph dla kopalni). Dodaj ciepłej wody, aby się gruba "pasta" konsystencja.

Najpierw spróbuj usunąć wszystkie żądła, jeśli to możliwe. Zastosuj mieszaniny pasty żądło obszar i przykryć ciepłą / mokro (ale nie moczenia) myjki. Gdy obszar rozpoczyna chłodzenie & "pasta" dostaje chrupiące, spłukać & Zacznij jeszcze raz.

Będzie to wyciągnąć truciznę z obszaru.

maltesergr8 z Zachodniej NC

Odwal się do pszczół i owadów ukąszenia.

Amoniak w moczu rozpuszcza ensimes w ukąszenia owadów. To czyni go neutral..when w lesie nieprzygotowanych, dotarcie do zbudowanej w medycynie przechowywania sterylizowanego leków, YES moczu.

Ben od Skokie w stanie Illinois, USA

Słona woda

Umieść ciepłą wodę na użądlenia pszczół
następnie umieścić szczyptę soli na nim nadal jest mokry.

Courtney z WA

wybielacza

Anonymous z USA

RELATED POSTS

Comments are closed.