Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za objawów lękowych …

Strona główna zadośćuczynienie za objawów lękowych ...

Lęk jest czymś, co wszyscy doświadczamy czasem. Każdy z nas doświadczyć szeroką gamę emocji, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Negatywne emocje, takie jak gniew, strach i lęk są normalne ludzkie reakcje na sytuacje nieprzyjemnych lub niebezpiecznych, a w rzeczywistości są niezbędne do przetrwania. Czasami jednak te emocje wymykają się spod kontroli i występują bez żadnego bodźca, nawet do tego stopnia, zakłócając nasze codzienne czynności i szkodzą naszemu zdrowiu.

Objawy lęku

Podobnie jak wiele innych problemów psychologicznych, zaburzenie lękowe jest trochę trudne do wykrycia, szczególnie jak wiele objawów są normalne reakcje człowieka. jednak Kluczową różnicą jest to, że reakcje te występują bez bodźca. Niekiedy jednostka jest niemal stale w stanie niepokoju, podczas gdy inni mogą wystąpić nagłe, sprowokowana ?? ataki lękowe ??.

Niektóre z objawów zaburzeń lękowych należą:

 • Stała stan lęku
 • Drażliwość
 • Niepokój
 • Zmęczenie i wyczerpanie
 • Niemożność koncentracji /
 • Ból w klatce piersiowej
 • bóle głowy
 • duszność
 • Nudności
 • Niestrawność
 • Bezsenność
 • Niezdolność do uspokoić i zrelaksować

Przyczyny lęku

W przeciwieństwie do choroby fizycznej lub stanu chorobowego, nie istnieją szczególne przyczyny niepokoju. Różnorodność przyczyn może łączyć się mieć negatywny wpływ na osoby, ostatecznie prowadząc do zaburzeń lękowych. Procesy korpus ?? y chemiczne, jeden ?? s doświadczenia życiowe, a także wiele innych czynników odgrywa rolę. Nie może być specyficzne elementy swojego życia i środowiska, które sprawiają, że niespokojny i przyczyniają się do problemu niepokój, takie jak ciśnienie pracy, oczekiwań akademickich lub poważnej choroby, lub nie może być ogólny kryzys egzystencjalny. Stała zmartwieniem może powodować ataki paniki.

Środki zaradcze do niepokoju

aromaterapia

Aromaterapia jest dobrym sposobem leczenia lęku, a można to zrobić na własną rękę. Olejek lawendowy jest szczególnie skuteczny, ale można też użyć jaśminu lub drzewo sandałowe.

witaminy

Niedobory witamin: Witamina B szczególnie często może powodować niepokój. Spróbuj biorąc codziennie suplement tabletki B-kompleks.

Medytacja

Nauczyć się medytacji i jogi technik, aby uspokoić. Jeśli nic innego, zamykając oczy i oddychał głęboko zrobi. Techniki te mogą być stosowane przy każdym uruchomieniu dostać ataku lęku, a także jako część swojej codziennej rutyny.

Ćwiczenie

Dzienny trening pomoże uspokoić. Sam wysiłek fizyczny pomaga zwalczyć lęk, plus to skłania organizm do produkcji niektórych substancji chemicznych, które uspokaja i sprawiają, że czujesz się dobrze.

Kąpielowy

Kiedy czujesz lęk atak nadchodzi, można mieć zimny prysznic lub kąpiel w ciepłej kąpieli, cokolwiek pracuje dla Ciebie.

Pij wodę lub herbatę

Kiedy zaczynasz czuć się zestresowani, wypić całą szklankę wody, albo usiąść i wypić herbatę.

Dieta dla Lęk

Wytyczne Relief General Anxiety

Nie ma szczególnej diety do niepokoju, ale niektóre pokarmy i nawyki żywieniowe z pewnością może zrobić różnicę. Można eksperymentować na własną rękę, ale upewnij się, że rozróżnienie między niezdrowym ?? komfort jedzenie ?? i zdrowa żywność, która jest faktycznie czyni różnicę do swojego stanu. może być całkiem zadowolony jeść tłustego hamburgera, ale owoce przekąska może zamiast czujesz się lepiej w dłuższej perspektywie.

Pewne ogólne wytyczne dotyczące ulgi lękowych należą:

 • Pić odpowiednie ilości wody dziennie.
 • Upewnij się, że masz wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Jeśli to konieczne, należy poprosić lekarza o suplementy.
 • Obniżyć alkoholu, tytoniu i kofeiny.
 • Jeść więcej węglowodanów złożonych.

Propozycje do niepokoju

Propozycje lękowe

Dla poważnego zaburzenia lękowe, nie ma opcji, inne niż uzyskanie profesjonalnej pomocy. Istnieją dwa główne podejścia do leczenia zaburzeń lękowych:

poradnictwo

Ta metoda leczenia w zasadzie polega na pobraniu z pomocy psychiatry lub doradcy zawodowego w celu określenia zachowań lub psychologiczne przyczyny zaburzeń lękowych. Psychiatra lub doradca będzie wtedy pomóc zmienić te wzorce zachowań i myślenia, i pomóc reagować na sytuacje, w bardziej pozytywny sposób.

leki

Istnieje wiele leków, które są stosowane w leczeniu zaburzeń lękowych, w tym środków uspokajających i przeciwdepresyjnych. Leki te działają, ale mają swoje skutki uboczne, w tym możliwością uzależnienia. Są one zatem być stosowane tylko pod poradnictwa zawodowego i tylko wtedy, gdy występują inne środki są nieskuteczne.

RELATED POSTS

Comments are closed.