Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za Obcasy pęknięty …

Strona główna zadośćuczynienie za Obcasy pęknięty ...

Popękane pięty, znane również jako pęknięć pięty, są częstym problemem dotykającym mężczyzn i kobiet na całym świecie. Pęknięcia na podeszwach może rozwijać się na jednej lub obu nóg. Ta przypadłość jest bardziej powszechne u osób starszych. Możesz również cierpią z powodu popękanych pięt jeśli wywierać nadmiernego nacisku na podeszwach stóp, przez dłuższy okres czasu. Ten problem może pogorszyć podczas zimowych miesięcy, lub jeśli mieszkasz w suchym klimacie.

Dla wielu, pojawienie się pęknięć na piętach jest niczym więcej niż wstydu lub niedogodności. Jednak czasami te pęknięcia mogą spowodować cię doświadczyć ogromną ilość bólu. Może to utrudnić Ci stać, chodzić lub zużycie niektórych rodzajów obuwia. Zlekceważenia, popękane pięty można również uruchomić krwawienia lub zarazić. Dlatego ważne jest, aby spróbować i kontrolować ten problem tak szybko jak to możliwe. Na szczęście, większość przypadków popękane pięty można łatwo wyleczyć za pomocą prostych środków i środków samoopieki. Alternatywnie, można również skonsultować się z dermatologiem lub podiatrist dla opcji leczenia.

Objawy pękające pięty

 • Suchość & świąd: Pojawienie się łuszcząca się i peeling skóry jest jedną z pierwszych oznak pęknięć na piętach. Nadmierne wysuszenie powoduje, że skóra stają się białe, a to może na czerwono. Suchość i łuszczenie może być gorsza w niektórych częściach pięty. Może także wystąpić silne swędzenie wokół brzegu pięty.
 • Rozwój pionowych zmian: W przypadku skóry nadal pozostają suche, można zauważyć pojawienie się małe pęknięcia wokół krawędzi pięty.
 • Ból i tkliwość: Podczas spaceru, ciśnienie umieścić na nogach mogą powodować zmiany chorobowe podzielić dalej, z powodu którego twoje obcasy mogą odczuwać ból, delikatne i bolesne.
 • Stwardnienie skóry: Ponieważ skóra nadal traci wilgoć, skóra ma tendencję, by stać się trudne i trudne, zwłaszcza wokół krawędzi szczeliny. Powoduje to opóźnienie procesu gojenia jak skóra nie łatwo ?? drutach ?? Razem.

Czy w przypadku skonsultować się z lekarzem wystąpienia któregokolwiek z objawów wymienionych powyżej. Jak pęknięcia na piętach nadal rozwijać, można również zauważyć, krwawienia, biały absolutorium lub oznak infekcji.

Przyczyny pękające pięty

Prawdopodobnie jesteś świadomy faktu, że skóra na pięcie jest grubsza niż w pozostałej części stopy. Dlatego trzeba ją nawilżać często i dokładnie, aby zachować zdrowe i elastyczna. Z jakiegokolwiek powodu, jeśli skóra pokrycie pięty staje się zbyt sucha, brak wilgoci w obszarze powoduje górną warstwę skóry do utraty elastyczności. W efekcie skóra na pięcie zaczyna się podzielić i crack.

Co powoduje Heels pęknięty?

Istnieje kilka różnych czynników, które mogą doprowadzić do opracowania pęknięć na piętach. Niektóre z najczęstszych przyczyn tego problemu to:

 • wiekiem
 • Jest otyłych lub z nadwagą poważnie
 • Brak odpowiedniej higieny i pielęgnacji skóry (wokół pięty)
 • schorzeń, takich jak cukrzyca czy sportowiec ?? s stóp
 • Słabe krążenie stopy
 • Umieszczenie ogromną ilość ciśnienia na nogi (lub chodzenie przez wiele godzin)
 • Zaburzenia skóry, takich jak łuszczyca i wyprysk
 • Stosowanie obuwia, które jest zbyt ciasny lub luźny wokół pięty i odparzeniom skóry
 • Noszenie butów na obcasie, w których narażeni są na bieżąco

Choć nie jest bardzo powszechne, niektórzy ludzie mogą również rozwijać pęknięć na piętach z powodu niedoborów żywieniowych. Można zauważyć pęknięcia pięty jako reakcja na brak żelazo, wapń, witamina E, kwasów tłuszczowych Omega 3 i cynku.

Środki zaradcze na Obcasach pęknięty

Na szczęście, większość przypadków popękane pięty można odwrócić całkowicie, za pomocą prostych środków domu i zmiany stylu życia.

Jak Heal Heels pęknięty?

Pierwszym krokiem w leczeniu popękane pięty jest pozbycie się nadmiernej suchości w skórze. W tym celu, trzeba zastosować krem ​​na bazie oleju lub balsam na swoim suche popękane pięty co najmniej dwa razy dziennie. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy

 • Moczyć nogi w ciepłej wodzie przez jakiś około 15 do 20 minut, aby zmiękczyć skórę.
 • Pozbyć się martwego naskórka, za pomocą pliku lub pumeksu
 • Pat delikatnie osuszyć stopy, przed zastosowaniem balsam
 • Niech dotknięte stóp wchłonąć krem ​​przez około 15 minut
 • Nosić parę grubych skarpet i pozostawić na kilka godzin, a najlepiej przez noc

Należy zauważyć znaczną poprawę w szczelinach po wykonaniu tego ćwiczenia dwa razy dziennie przez tydzień. Jednak najlepiej jest regularnie kontynuować tę procedurę nawet po zniknąć pęknięcia.

Poniżej podano kilka środków i środki samoopieki, które pomogą Ci dbać o popękane pięty w domu

 • Weź dojrzałych bananów i mash go dokładnie, aż masz gęstą papkę. Zastosuj tę pastę na suchą popękaną nogi, obejmujące wszystkie zmiany całkowicie. Zostaw miąższ banana na skórze przez około 10 do 15 minut przed płukaniem stopy ciepłą wodą. To ćwiczenie powinno być przestrzegane w każdym tygodniu.
 • Wycisnąć sok z cytryny w misce i dodać trochę ciepłej wody, trochę szamponu i łyżeczkę wazeliny. Niech twoje stopy moczyć w tym roztworze z mydłem przez około 15 do 20 minut, zanim płukanie i suszenie stóp.
 • Stopienia łyżeczkę parafiny w misce w równej ilości gorczycy. Nałożyć mieszankę na szczeliny i pozostawić na noc. Opłukać stopy ciepłą wodą rano, przed poklepując je wysuszyć przed poklepując je wysuszyć. To ćwiczenie należy stosować codziennie przez około 2 tygodnie.

Te zabiegi domowego do popękanych pięt są dość bezpieczne; Jednak najlepiej jest skontaktować się z lekarzem przed próbą żadnego z nich. Czy skontaktować się z lekarzem w przypadku, gdy nie widzę żadnej poprawy w suchych popękanych pięt nawet po użyciu tych środków przez tydzień.

Dieta na pękające pięty

Nie ma szczególnej diety, które trzeba przestrzegać podczas leczenia popękanych pięt. Jednakże, ponieważ pewne niedobory żywieniowe mogą prowadzić do powstawania pęknięć na piętach, to najlepiej, aby przestrzegać diety, która jest bogata w:

 • Witaminy E: Nasiona słonecznika, migdały, orzechy laskowe, orzeszki sosnowe, orzeszki, suszone bazylia, oregano, pietruszka, morele (suszone), papaja, zielone oliwki, awokado, Boćwina, szpinak, gorczyca, jarmuż, rzepa, brokuły i taro
 • Żelazo: Zielonych liściastych (Collard, jarmuż, szpinak, boćwina), brokuły, suszone pomidory, rodzynki, śliwki, morele (suszone), nasiona słonecznika, pestki dyni, nasiona squasha, ciecierzyca, fasola, soczewica, soja, wątroba, karczoch, małże, ostrygi , przegrzebki, małże, kawior, kurczak, czerwone mięso, żółtka
 • Wapń: Suszony cząber, nasiona selera, tymianek, mleko, jogurt, ser, tofu, sezam, siemię lniane, migdały, orzechy brazylijskie, śledź, collards, gorczyca, jarmuż, zielenie mniszka lekarskiego i rzepa.
 • Kwasy tłuszczowe omega-3: Pastwiska uniesiona mięso, produkty mleczarskie, wzbogacone wzbogacone edamame jajka, ryż dziki, orzechów włoskich, olej rzepakowy, lniany, fasola, tuńczyka, makreli, halibuta, jezioro pstrąg, sardynka, śledź łososia
 • Cynk: Czosnek, pieczarki, ostrygi, homary, łososia, kraby, krewetki, cielęciny wątroby, niskie rostbef tłuszcz, jagnięcina, żółtka jaj, indyk, wieprzowina, tosty z kiełków pszenicy, ciecierzyca, fasola lima, pestki dyni, nasiona sezamu, nasiona arbuza, squash nasiona, orzeszki ziemne i czekolady (ciemny)

Nie wolno dokonywać żadnych zmian do swojej diety bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Istotne jest również, aby przestrzegać diety, który dostarcza organizmowi właściwej równowagi wszystkich niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych.

Propozycja na pękające pięty

Zapobieganie suche i popękane pięty jest znacznie łatwiejsze niż próbuje je leczyć. Poniżej podano kilka wskazówek, które mogą zachować swoje obcasy z rozwijających się pęknięć:

 • Moczyć nogi w ciepłej wodzie kilka razy w tygodniu
 • Pozbyć się martwego naskórka na piętach, przez delikatne złuszczanie
 • Nawilżają skórę co najmniej raz lub dwa razy dziennie
 • Regularnie ćwiczyć, aby poprawić krążenie w całym organizmie, w tym stóp
 • Unikaj noszenia butów, które są zbyt mocno lub nie zapewniają wystarczającej dopełnienie do pietach
 • Trzymaj nogi w czystości

Chociaż te wskazówki są zupełnie bezpieczne, jeżeli następuje prawidłowo, należy skontaktować się z lekarzem, zanim spróbujesz żadnej z nich.

Referencje

Wymieszać maragrine z proszku dla niemowląt i sody oczyszczonej, stosuje się na nogi w nocy. nosić grube skarpety zobaczyć wyniki po dziesięciu dniach.

Miałem głęboką szczelinę w prawej pięcie lat. Zrobiło się tak głęboko, że to się trochę zarazić i bolesne. Żadna ilość zgłoszenia z plikami pięty lub nawilżających pomogłoby go całkowicie wyleczyć. użyłem "AIDS blisterów taśmowych" przez około trzy tygodnie w okolicy. Zaczęło uzdrowienie od wewnątrz na zewnątrz. Niektóre AIDS zespołu są lepsze niż inne. lubię "Bandaid zaawansowane Healing Blister Ampułki", Kiedy pobiegać zawsze nosić jeden. W łóżko, Bandaids tendencji do obracania się, tak że wykorzystać Activ-Flex Blister bloku Stick. Znalazłem je w bandaże nawy aptece. Próbowałem tak wiele rzeczy przez lata. Te elementy uzdrawiał ich całkowicie, ale mam jeszcze "marszczyć" które potencjalnie mogłyby otworzyć ponownie. Moja pięta wygląda dobrze z nawilżający i blok blister z klapki lub otworzyć kopii buty, ale nadal zawsze nosić Bandaid blister blister lub blok inaczej.

Virgin olej kokosowy Cracked Heel Repair Cream

Pozwól mi podzielić się tym ze wszystkimi. Przez wiele lat cierpieli w milczeniu, jak moje popękane pięty pogorszyć każdego dnia. Próbowaliśmy tak wiele produktów bezskutecznie. Na szczęście znalazłem ten produkt, Bencoolen Virgin olej kokosowy Cracked Heel Repair Cream. Używałem go przez 2 miesiące teraz i jestem dumny powiedzieć, że to naprawdę działa! Większość moich pęknięć wyleczyć prawie całkowicie. Na moim czytać dalej do góry, ja dalej zrozumieć dlaczego jest stosowany olej kokosowy z pierwszego tłoczenia. W swoim naturalnym procesem, to jest bogate w witaminy, minerały i posiada cudowną moc gojenia mleka matki aminokwasu i naturalnych uzdrowicieli natury połączone. Nadzieję, że te, które mają te, które mają te popękane pięty problemem będzie z niego korzystać. Spróbuj! To naprawdę działa. Dziękuję Ci.

Pęknięty obcasy Remedy

Wystarczy zastosować jakąś glicerynę najlepiej codziennie przed pójściem spać lub w dowolnym momencie, kiedy może pozostać tam dłużej. Zobacz zmiany w 10 dni. Będzie działać na pewno.

RELATED POSTS

Comments are closed.