Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za nadmierne pocenie …

Strona główna zadośćuczynienie za nadmierne pocenie ...

Pocenie się jest tak naturalne jak oddychanie. Jest to metoda, ciało zużywa się wydaleniu toksyn z organizmu. Pomaga to kontrolować temperaturę ciała. To jest powód, dlaczego więcej potu, gdy czujesz się gorąco. Jednak, gdy nadmierne pocenie się, może to spowodować wiele problemów dla nas bardziej niebezpiecznie, może to być znak dla wielu ukrytych chorób [1] [2].

Co powoduje nadmierne pocenie się?

Setki czynników, które mogą powodować nadmierne pocenie może być nazwane, ale w ogóle, możemy podzielić je na dwie główne części: zewnętrznej i wewnętrznej. Ci, którzy cierpią z powodu chorób, takich jak choroby serca czy cukrzyca, wydaje się pocić więcej niż ci, którzy tego nie robią. Nadmierne pocenie się jest również rejestrowana częściej u osób otyłych. Inne czynniki zewnętrzne obejmują gorącą temperaturę lub nawyku uprawiania sportu twarde [3].

Ogólnie rzecz biorąc, nadmierna potliwość nie stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia ludzkiego, ale można go umieścić cierpiących na wiele kłopotliwych sytuacjach. Na przykład, zapach ciała jest często bezpośrednim wynikiem nadmiernego pocenia się, co może uniemożliwić innym osobom gotowość do kontaktowania się ze sobą. Inną wadą jest nadmierne pocenie się wywołać wiele problemów skórnych, w tym plam starczych lub siniaki.

Nie trzeba brać leki, aby pozbyć się nadmiernej potliwości. Było już wiele naturalnych składników w kuchni, które można wykorzystują do osiągnięcia tego celu. Są proste, skuteczne i bardzo tanie.

Poniżej przedstawiamy 15 najlepszych naturalnych środków domu nadmierne pocenie które przyniosą Ci oczekiwane rezultaty tylko w krótkim okresie czasu.

1. Tomato

Z jakości chłodzenie, pomidor jest uważana za jedną z najbardziej popularnych środków domu nadmierne pocenie się, a ludzie też użyć go bardzo regularnie, aby uniknąć hotness w lecie. Ponadto zawiera wiele antyoksydacyjne składniki odżywcze, które są idealne dla naszego organizmu w ogóle, a szczególnie gruczołów potowych [4].

Powinieneś spożywać pomidorów w codziennych posiłków ani pić sok z pomidorów kilka razy dziennie bez przerwy przez kilka tygodni. Można zauważyć zniknięcie nadmierne pocenie się wkrótce.

2. Lemon

Lemon zostały wykorzystane do czynienia z niekontrolowanym pocenie się od wieków, a zatem można umieścić go jednym z najlepszych naturalnych środków domowych do nadmiernego pocenia się. Kwas cytrynowy w cytryny może nawet wyeliminowanie bakterii wewnątrz ciała. Zaleca się zastosowanie tego środka przed pójściem do łóżka. [5]

 • Weź czystą cytryny i pokroić go na 2 części.
 • Umieść jedną połowę nad każdą pachą twarde tak, że sok wciera się pod pachami. Innym sposobem jest wytwarzanie soku z pierwszym i ma wacik do zastosowania soku na skórze.
 • Zostaw je tam i używać wody do mycia się następnego dnia rano.

Należy powtórzyć tę metodę 2-3 razy w tygodniu. Poza tym, warto wiedzieć o Top 10 Korzyści z Natural Lemon.

3. Czarna herbata

 • Weź torebkę do wrzącej wody.
 • Nadal strome mieszaniny w ciągu około 10 minut.
 • Użyj szmatki, aby zanurzyć się w mieszaninie i umieścić go na swoim pachami.
 • Tkanina powinna być stosowana w szyi, pach i stóp, jak również.

4. Olej kokosowy

Ten popularny naturalny olej jest uważana za jedną z najprostszych naturalnych środków domowych do nadmiernego pocenia się, ponieważ nie jest kwas laurynowy dużo w nim. Kwas ten zapobiega wzrostowi bakterii, prowadząc do pocenia się w organizmie. Poza tym świeży zapach oleju kokosowego może poprawić swój nastrój, jak również. Należy pamiętać, że jego zapach może trwać bardzo długo na ubraniu.

 • Zastosuj kilka kropli olejku kokosowego bezpośrednio na terenach dotkniętych nadmiernym poceniem się.
 • Lepiej to zrobić po wzięciu prysznica.

5. ziemniaków

Jednym z najbardziej zdumiewające właściwości ziemniaczanej, która może wchłaniać wodę. W związku z tym, może być jednym z najbardziej skutecznych naturalnych środków domowych do nadmiernego pocenia się.

 • Przygotować czystą ziemniaki i pokroić w cienkie plasterki.
 • Zastosuj kilka plasterków na terenach dotkniętych przez nadmierne pocenie się poważnie.

Alternatywnie, można zgnieść ziemniaków mieć sok i zużywają go kilka razy dziennie, aby pozbyć się nadmierne pocenie się od wewnątrz.

6. Sage

 • Przygotowanie ciepłej wody i liści szałwii.
 • Umieścić liści do wody i dalej do wrzenia je w kilka minut.
 • Gdy jest chłodno, należy umyć obszarów dotkniętych pocenie z tej mieszaniny.

7. rumianku

Niektórzy ludzie doświadczają nadmiernego pocenia się z powodu pewnych nagłymi zmianami hormonalnymi w organizmie. Aby poradzić sobie z tym problemem, zaleca się spożywać kilka filiżanek herbaty Rumianek na co dzień. Jest to jeden z najprostszych środków domu nadmierne pocenie się. Ponadto, rumianku jest również doskonałym wskazówka na pozbycie się zapachu ciała [7].

 • Zostaw kilka kwiatów rumianku do wrzącej wody.
 • Poczekaj, aż woda jest ciepła.
 • Spożywać filiżankę go kilka razy dziennie.

Poza tym, można zmieszać kilka kropli olejku z rumianku na łaźni wodnej i siedzieć w mieszaninie przez kilka minut dziennie.

8. Zielona herbata

Istnieje wiele korzyści za zwyczaj picia kilka filiżanek zielonej herbaty na co dzień, szczególnie po posiłkach. Jest to świetny sposób detoksykacji i poprawia pracę żołądka w trawieniu pokarmów. Tutaj, zielona herbata zwiększa wysiłki w celu wyeliminowania toksyn z organizmu, a co za tym idzie, zmniejsza znacznie ilość pocenie się [8] [9].

9. trawy pszenicznej

Pojawienie się nadmierne pocenie może wskazywać, że istnieje zbyt wiele toksyn w organizmie. W tym przypadku trzeba coś, co może przywrócić równowagę kwasów. Wheatgrass jest jednym z najlepszych wyborów, a zatem doskonałym naturalnym domem lekarstwem na nadmierne pocenie się. Jest bogaty w witaminy i kwas foliowy, które są uważane wyeliminowania więcej toksyn z organizmu [10].

 • Przygotuj sok z trawy pszenicznej miażdżąc go.
 • Łączy się równe ilości soku i wody.
 • Spożywać mieszaniny codziennie rano przed jeść.

10. Skrobia kukurydziana

11. Woda

12. Awokado

Inną przyczyną nadmiernego pocenia jest brak magnezu w organizmie. I to jest proste do radzenia sobie z tym problemem, prawda? Awokado jest owocem, który może uzupełnić znaczną ilość magnezu nam pozbyć się nadmierne pocenie się szybko. Możesz przeczytać więcej na temat korzyści z awokado później, ale teraz trzeba tylko wiedzieć, że jest to jeden z najlepszych środków domu nadmierne pocenie się [11] [12].

13. Tea Bag

Jednym z najprostszych sposobów, aby przyspieszyć leczenie nadmiernego pocenia się, aby skorzystać z torebki herbaty, które często są wyrzucane. Mogą one dostarczyć organizmowi taninami, które mogą kontrolować temperaturę ciała.

 • Umieścić 4-5 torebki herbaty w łaźni wodnej. Pamiętaj, że woda powinna być ciepła.
 • Mają samemu siedzieć w mieszaninie przez co najmniej 60 minut na codzień.

14. pieczenia

Soda oczyszczona to kolejny świetny naturalny środek domu nadmierne pocenie się, ponieważ może przywrócić równowagę poziomu pH w organizmie. Poza tym, jest przydatny w leczeniu bakterii powodując pocenie [14].

 • Należy przyjmować jedną łyżeczkę sody oczyszczonej w łaźni wodnej.
 • Twoje ciało powinno być moczone w mieszaninie przez co najmniej pół godziny dziennie.

15. Jabłko

Oprócz awokado, można zwiększyć spożycie jabłek każdy dzień, aby uzyskać więcej magnezu, który jest korzystny dla wysiłki, aby pozbyć się nadmiernej potliwości. To jest świeże, smaczne i bardzo zdrowe. Bogactwo Apple błonnika, witamin i składników odżywczych, może przyczynić się do poprawy stanu zdrowia w ogóle.

*Zrzec się:Skuteczność w stosowaniu tych naturalnych wskazówek będzie zależało od kondycji wnioskodawcy .

RELATED POSTS

Comments are closed.