Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za krwiomocz, krew …

Strona główna zadośćuczynienie za krwiomocz, krew ...

Strona główna zadośćuczynienie za krwiomocz są skuteczne, kiedy spowodowana ZUM lub zakażenia pęcherza moczowego. Krwiomocz może wystąpić ze względu na wiele innych dolegliwości w organizmie, z wyjątkiem zakażenia, takie jak kamień nerek, obrzęk prostaty, raka itp Obecność mikroskopowych lub makroskopowych czerwonych ciałek krwi w moczu oznacza krwiomocz.

Główny środek domu krwiomocz jest spożywanie dużo wody i płynów, unikać picia zbyt dużo herbaty lub kawy, ale bogate w witaminę C płynów pomoże partii. Należy unikać stosowania zbyt dużego nacisku na miednicy i nie trzymaj się od oddawania moczu. Powstrzymania się od działalności kochania podczas infekcji.

Niektóre zmiany w diecie na pewno pracować jako środek domu krwiomocz jak włączenie gorzk, zielonych bananów i podudzia. Konsumpcja soków bardzo pomaga w zwalczaniu krwiomocz. Sok z granatów, sok z trzciny cukrowej z białym dyni, sok żurawinowy, sok z jagód, sok szpinak mieszany z wodą kokosowego i soku z liści rzodkiewki wiele pomóc w zwalczaniu infekcji. Jedna łyżka soku z cytryny zmieszanego z filiżanką wrzącej wody zużywanej po każdych 2 godzinach w ciągu dnia jest bardzo skuteczny w leczeniu infekcji.

Sok z ogórka posiada doskonałe właściwości moczopędne i mogą nadawać lecznicze cuda, gdy podjęte z jedną łyżką miodu i sokiem z cytryny 3-4 razy dziennie. Unikać spożycie serów, czekolady, kofeiny, napojów gazowanych, alkoholu, papierosów i sztucznych substancji słodzących.

Sody dostępne w każdej kuchni jest skutecznym środek domu krwiomocz. Połowa łyżka sody oczyszczonej z ośmiu uncji wody pomaga w zwalczaniu infekcji dróg moczowych i zakażeń grzybiczych.

Związki ajurwedyjskie łatwo dostępne na rynku bez skutków ubocznych może być bardzo pomocne środki domu krwiomocz. Jedna łyżka „Shilajit ‚(pitch mineralne, Asphaltum) miesza się z ciepłą wodą dwa razy dziennie” Guduchi sattvą „(Tinospora cordifolia) i” Gokshura „(Tribulus terrestris) letnią wodą lub mlekiem pomaga w poprawie od krwiomocz. Istnieją inne rośliny, które mają działanie moczopędne jak barwinek, skrzyp, panie płaszcz i torebkę Shephards, skorzystaj z nich poprawia oddawanie moczu i pomagają organizmowi w usuwaniu infekcji.

RELATED POSTS

Comments are closed.