Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za Grzyby Infection, usuwanie grzyba ucha.

Strona główna zadośćuczynienie za Grzyby Infection, usuwanie grzyba ucha.

Jeśli cierpi na zakażenie grzybicze paznokci, paznokci i skóry, a następnie można spróbować użyć środka domu. Start środków są tańsze niż rozwiązań farmaceutycznych i uważa się, że mają mniej skutków ubocznych. Niestety, nie są one testowane laboratorium, więc ich skuteczność nie może być poręczył z całą pewnością. Niektórzy ludzie po prostu wolą leczeniu dolegliwości ze składników, którymi są znane, a zakażenie grzybicze jest jedną dolegliwość, która została skutecznie leczone w domu od pokoleń.

Nadtlenek wodoru

Dwa razy dziennie zanurzenia w nadtlenek wodoru, który jest jednym ze sposobów jest popularne zabijania zakażeń grzybiczych. Jeśli traktujesz swoje paznokcie, należy clip dala tyle obszarze zagrożonym, jak to możliwe i zeskrobać żadnego piaszczysty materiał, który tworzy pod łożyska paznokcia. Jeśli pielęgnacji skóry, może być wrażliwa na nadtlenek w pierwszej kolejności. Rozcieńczyć 1 kubek nadtlenku wodoru na 1 litr wody, aby stopa sportowca wygrzewania.

Monistat

Monistat jest marką imię dla leczenia drożdże, ale wiele osób nie wie, że infekcje drożdży pochodzą z Candida, a leczenie jest krem ​​anty-grzybicze. Na grzybicę stóp, wystarczy wmasować go w skórę. Dla zainfekowanych paznokci, użyj deska ściernym aby zetrzeć wierzchnią powierzchnię paznokcia trochę, a następnie nanieść niewielką ilość kremu na szczyty paznokci. Można użyć Q-Tip lub palca wcisnąć niektóre z kremu do góry pod paznokciem, gdzie grzyb kwitnie. Stosuje się dwa lub trzy razy dziennie, a zauważysz, inny w ciągu kilku dni. Nie trzeba korzystać z markowych śmietanę; generic krem ​​przeciw grzybicze to ułamek kosztów i dostępne w drogeriach.

Ocet winny

Sposób zabijania zakażeń grzybiczych octem jest podobny do sposobu z użyciem nadtlenku wodoru. Obie substancje są łagodnie kwaśnych. Dla stóp i dłoni, dodać 1/4 do 1/2 szklanki octu na 1 galon wody do moczenia. Można również korzystać z Q-Tip stosować ocet (nierozcieńczony) bezpośrednio do paznokci. Niektórzy ludzie uważają ofensywę zapach, ale może to być zmywane po kilku minutach. Ponowne dwa do trzech razy dziennie.

Wybielacz

Zioła & Olejki eteryczne

olej czosnek, oregano olejek eteryczny, olejek z drzewa herbacianego i olejek lawendowy są jednymi z kilku zgłoszonych ziołowych dla grzyba paznokci. Aby skorzystać z jednej z tych metod, należy zastosować olej o kroplomierzem do spodu paznokcie rano i wieczorem. Mieć pewność, że olejki eteryczne są prawdziwe leczniczy lub kosmetyczny gatunek, a nie tylko pachnące oleje mineralne. Świat Medycyna rodzinna jest dobrze podobno źródłem jakości leczniczy olejków eterycznych, a także jakości kosmetyk olejki do celów leczniczych.

Gotować skarpety i rękawiczki

RELATED POSTS

Comments are closed.