Palatab

Strona główna zadośćuczynienie za Burns 4 sposoby …

Strona główna zadośćuczynienie za Burns 4 sposoby ...

Chociaż większość dojeżdża z pracy bywają bolesne (jeśli bierzesz metra), mogą stać się niespodziewanie do zniesienia, gdy osoba stoi przed wami, grając z ich telefon w jednej ręce trzymając filiżankę gorącej kawy w popołudniowym inny, nagle traci równowagę, rozlewając kawę na całym kolanach. Kilka sekund później, zaczynasz zdawać sobie sprawę, jak źle się pali – a nie w naturze po treningu w drodze, albo. Choć porysowane ramię lub ociera kolana wydają się rzeczywiście palić, burn-oparzenia czują się bardziej jak papier ścierny jest wcierać w skórę, w kółko i ponad. Ale jesteś na najlepszej drodze do domu. Trzeba zabrać spodnie jak najszybciej, aby nie szarpie z spodnie złapany w ranie. Podczas zimnej wody pomoże schłodzić przez chwilę, istnieją inne przedmioty codziennego użytku, które mogą zrobić lepiej.

Ale zanim przejdziemy do, że jest to przydatne do zrozumienia rodzaje oparzeń, które odnoszą się do środków domu – pierwszego i drugiego stopnia oparzenia. Oparzenia pierwszego stopnia są przynajmniej poważnie wpływa na zewnętrzną warstwę skóry, i pojawia się na czerwono i obrzęk, a ból. oparzenia drugiego stopnia są nieco bardziej poważna, ponieważ występuje wtedy, gdy skóra jest gotowane aż do drugiej warstwy, powodując jej włączyć ciemniejszy odcień czerwieni – czasem, wypryski i pęcherze pojawiają się też. Z tych oparzeń, ból jest znacznie gorzej, a zgodnie z Mayo Clinic. powinny być one traktowane jako drobne oparzenia, o ile są one mniejsze niż trzech cali. Dla tych, które są większe, te, które są zwęglone (oparzenia trzeciego stopnia może wyglądać czarny jak grillowany stek.), Jak również wszelkie drobne oparzenie na dłoni, stóp, pachwin, pośladki lub głównych stawów, pomoc medyczna jest prawdopodobnie najlepszym Zakład. Jeśli nie masz pewności, to chyba lepiej, aby uzyskać profesjonalną opiekę, niż zastosować następujące środki zaradcze.

kochanie

Aloes

Olejek lawendowy

Chociaż nie może być pewne korzyści z olejku lawendowego, ważne jest, aby pamiętać, właściwości relaksujące, że lawenda może również skierować Cię do snu. Więc uważać na czasie i miejscu zdecydujesz się spróbować.

Ocet winny

Skoki do lekko nieznanym terytorium, ocet mówi się, że ból redukujący wpływ na oparzenia, ponieważ jest zarówno ściągające – pomaga dokręcić skórę – a jednocześnie jest antybakteryjne. Aby leczyć drobne oparzenia, wystarczy rozcieńczyć go z równą ilością wody, moczyć czystą ściereczkę z roztworu i przepłukać na kilka razy.

Chociaż te środki są antybakteryjne, uważać na innych rzekomych technik, takich jak białka jaj i masła, które mogą utrudniać proces gojenia, ponieważ oni oparzenia podatnych na zakażenie. Z należytą starannością i zarządzania, oparzenia odejdzie, a blizny mogą stać się nieistniejące.

RELATED POSTS

Comments are closed.