Palatab

Strona główna zadośćuczynienie leczyć różowe oczy, co pomaga leczyć różowe oczy.

Strona główna zadośćuczynienie leczyć różowe oczy, co pomaga leczyć różowe oczy.

Homeopatia

Istnieje kilka leków homeopatycznych, które można leczyć różowe oczy. Istnieje homeopatycznych przemycia oczu i krople do oczu wykonane z rumianku lub świetlika, które mają wspaniałe rezultaty. Inne leki homeopatyczne zawierają Belladonna i Pulsatilla.

Świetlik

Świetlik jest zioło, które można znaleźć na rynku rolnika lub w sklepach ze zdrową żywnością. Włóż jedną łyżeczkę świetlika w jedną filiżanką wrzącej wody, i niech to stromy, aby zrobić herbatę. Szczep herbaty i ostudzić. Użyj tego jako przemywania oczu każdej nocy, a infekcja powinna wyjaśnić w ciągu kilku dni.

Tabletki Pulsatilla

Można znaleźć te tabletki w większości sklepów ze zdrową żywnością. Zaleca się, aby podjąć Pięć tabletek co trzy do czterech godzin. Zakażenie powinny lepiej na kilka dni.

Kwas borowy

Przemywanie oczu wykonane z kwasu borowego może pomóc złagodzić dyskomfort, że pochodzi z różowego oka. Kwas borowy przemywania oczu pomaga oczyścić zainfekowane oko i łagodzi dyskomfort, jak również. Można również dokonać ciepły kompres z kwasem borowym, aby uzyskać pewne ulgi.

herbata

Colloidial Srebrny

Colloidial srebra była używana przez ponad sto lat, a jest naturalnym antybiotykiem. Umieścić kilka kropel w zainfekowanym oka i powinien wyjaśnić szybciej.

Calendula

środki antyseptyczne świetnie nadają się do podrażnienia oczu i pomaga zapalnego i świądu. Calundula Posses właściwości antyseptyczne i działa dobrze jako przemywania oczu lub ciepły kompres na oczy.

kwiaty jaśminu

Umieścić kilka kwiaty jaśminu w jakiejś wody destylowanej i niech moczyć przez noc. Wlej wodę do zakraplacza i umieścić kilka kropli w zainfekowanym oka. Ten działa bardzo dobrze na różowy oczu, szczególnie w przypadku oka ma żółty wyładowania.

Nogietek

Nagietka posiada właściwości antyseptyczne, jak również właściwości przeciwzapalne. Ciepły okład z wykorzystaniem nagietka będzie pozbyć się infekcji i ograniczyć dowolny obrzęk oka.

kochanie

Mieszać kilka kropli miodu z gorącą wodą i umieścić mieszaninę w zakażonej oka. Środek ten działa, chociaż może palić i być nieco niewygodne.

Słona woda

Moczyć kilka waciki w przegotowanej wodzie słonej i umieścić nasączone waciki nad okiem, że jest zainfekowany. Można również użyć roztworu wodą morską jako przemywania oczu.

Rumianek

Zagotować wodę z rumianku i moczyć kilka nawilża ściereczek w roztworze. Umieścić ciepły kompres na oczy i będzie zlikwidować zakażenie.

Niektóre pokarmy mogą pomóc Pink Eye

Istnieją pewne pokarmy, które mogą pomóc przyspieszyć gojenie się różowe oczy. Takie pokarmy są następujące.

Najlepiej leczyć różowe oczy od razu, ponieważ nie rozprzestrzeniają się bardzo szybko z osoby na osobę. Wypróbuj jedną z tych środków domu leczyć różowe oczy zanim rozprzestrzeni się zbyt wielu ludzi. Upewnij się, aby myć ręce i unikać dotykania oczu.

powiązane posty

  • Korzyści z pokrzywy-na jedzenie i Medycyny
  • Naturalne leki na trądzik
  • Jakie są korzyści zdrowotne czosnku?
  • Gdzie kupić sypkich przypraw i ziół – porównanie Herb masowych Dostawcy
  • 3 Natural Home Remedies pozbyć się pająków
  • Herbal Foot Opieki Zdrowotnej

RELATED POSTS

Comments are closed.