Palatab

Strona główna zadośćuczynienie dla niskiego poziomu cukru we krwi …

Strona główna zadośćuczynienie dla niskiego poziomu cukru we krwi ...

Co to jest niski poziom cukru?

Glukoza jest organem’s Najważniejsze źródła paliwa. Ciało jak mózg wymagają odpowiedniej ilości glukozy, aby działać poprawnie. Gdy ten poziom glukozy we krwi i poziom cukru we krwi spada poniżej normalnego poziomu, to nazywa się niski poziom cukru we krwi, niski poziom glukozy we krwi lub Hypoclycemia. Najczęściej dotyczy to tych ludzi, którzy w skrajnych życia, takich jak niemowlęta i osoby starsze. Jednak nie jest to konieczne, może wystąpić w każdym wieku. Osoby chore na cukrzycę, zwłaszcza cukrzycy typu 1 są bardziej prawdopodobne, że cierpi na ciężką cukru we krwi. Eksperci sugerują wiele ziół, orzechów i nasion jako skutecznych środków zaradczych naturalnym domem dla niskiego poziomu cukru we krwi.

Normalny poziom glukozy we krwi u ludzi, którzy nie mają cukrzycy:
po przebudzeniu—na czczo: 70 do 99
Po posiłku: od 70 do 140
Docelowe stężenie glukozy we krwi osób chorych na cukrzycę:
Przed posiłkami: od 70 do 130
1 do 2 godzin po rozpoczęciu posiłku: (. Wszystkie jednostki w mg / dL) poniżej 180

Ludzie, którzy nie mają cukrzycy może mieć dwa rodzaje hipoglikemii, czyli reaktywną hipoglikemię i postu. Hipoglikemia reaktywna odbywa się w ciągu 4 godzin po posiłku i jest bardziej powszechne u osób z nadwagą. Z drugiej strony, stężenie hipoglikemii następuje w wyniku choroby. Poziom glukozy we krwi poniżej 50 mg / dl na czczo, między posiłkami lub po aktywności fizycznej wskazuje na czczo hipoglikemii. Jeśli nie jest to atak awaryjne niskiego poziomu cukru we krwi, to najlepszym lekarstwem domu byłoby dać pacjentowi cukierka, aby podnieść ciało’poziom glukozy s tymczasowo.

Przyczyny niskiego poziomu cukru we krwi

Opóźnianie lub pomijanie posiłków całkowicie, posiłki i przekąski, które są zbyt małe, picia alkoholu oraz zwiększenie aktywności fizycznej, takich jak wykonywanie więcej niż zwykle są jednymi z najczęstszych przyczyn niskiego poziomu cukru we krwi. W przypadku napojów alkoholowych, to stwierdzono, że korpus’s podział alkoholu zakłóca wątroby’s wysiłki w celu podniesienia poziomu glukozy we krwi. Niski poziom cukru we krwi na skutek nadmiernego picia mogą być poważne, a nawet śmiertelne.

Objawy niskiego poziomu cukru we krwi

Naturalne środki zaradcze Strona dla niskiego poziomu cukru we krwi

Dieta dla niskiego poziomu cukru we krwi

Dieta składająca się z węglowodanów złożonych, takich jak odpowiednie ilości ziarna, fasola, soczewica, rośliny strączkowe, owoce i warzywa, mleko, przetwory mleczne, surowe nasiona i orzechy jest niezbędna do leczenia i uzdrawiania procedurą wymaganą dla pacjentów hipoglikemii. Ponadto, szereg mniejszych posiłków powinny być równomiernie rozłożone w ciągu dnia zamiast zwykle trzy posiłki nieporęczne w celu uniknięcia dużych wahań wydzielanie insuliny przez trzustkę. Unikaj rafinowanych i przetworzonych pokarmów z dużą ilością cukru białego i białej mąki (chleb, ciastka, makarony itp) i innych puszkach i pakowanych produktów spożywczych. Sztucznych barwników i konserwantów są również szkodliwe. Napoje gazowane zawierające kofeinę i napoje, tytoń i czekolady może powodować wahania cukru we krwi, a tym samym są one najlepiej unikać.

RELATED POSTS

Comments are closed.