Palatab

Start Zestawy sauna – Modułowe i Do-It-Yourself …

Start Zestawy sauna - Modułowe i Do-It-Yourself ...

Zestawy Home sauny jest popyt teraz, że rekordowa liczba ludzi zaczyna się w domu i osobiste spa szał.

Można kupić zestaw modułowy, który będzie miał wszystko, czego potrzeba, można też zamówić zestaw do-it-yourself sauny, które zwykle wymagają pewnych ogólnych umiejętności stolarskie, ponieważ będziesz robił określanie siebie.

Zestawy DIY Home Sauna

Specjalnie zbudowany pakiet jest prawie jak budowa sauny od podstaw. To zrób to sam zestaw sauny przychodzi „na zamówienie”, czyli wymyślić niestandardowej konstrukcji i dostawca tnie materiały wnętrza ze specyfikacją.

Zanim będzie można zamontować zestaw do sauny, trzeba zbudować klatkę, kłaść legary podłogowe i wykonać izolację siebie. Zrób to samodzielnego montażu można zamówić dostarczy panele ścienne i sufitowe, wykończenia i płyty fundamentowe, ławy, pre-hung drzwi, próg i obudowy, grzałki, a także wszelkie akcesoria.

Do zmontowania sauny, będziesz wtedy mieć tylko do paznokci na pióro i wpust deski do stadniny. To dużo więcej pracy, aby zbudować saunę z jednym z tych zestawów domu sauny, ale jeśli masz róg dziwne-size lub szafie, że pre-fab urządzenie nie będzie pasował, wówczas zamówienie będzie jedynym rozwiązaniem.

Oto krótkie spojrzenie na niektóre inne względy przed rozpoczęciem:

 • Wymagania elektryczne. Musisz zatrudnić wykwalifikowanego elektryka do wykonania okablowania.
 • Linia gazowa Hook-Up. Jeśli zdecydujemy się na grzejnik gazowej trzeba zatrudnić Certified Professional, aby uruchomić wiersz gazu do domu sauny.

 • Pozwoleń na budowę. Nie zaryzykować na naruszenie lokalnych przepisów. najpierw sprawdzić w Departamencie Budownictwa i zabezpieczyć wszelkie niezbędne pozwolenia przed rozpoczęciem montażu zestawu do sauny. Pozwolenie jest tani; grzywny nie jest.
 • Kadrowanie i izolacji. Będziemy chcieli, aby ocieplić pomieszczenie i zainstalować paroizolacji, aby utrzymać ciepło i utrzymać uszkodzenia wilgoci z domu. Formułowanie powinny również obejmować sposób zapewnić odpowiednią wentylację w saunie, aby utrzymać przepływ powietrza i zapobiegają gromadzeniu się nieprzyjemnych zapachów.
 • Wybór systemu ogrzewania. Grzejniki elektryczne są najbardziej popularne. Podgrzewacz gazu będzie potrzebował specjalnej montażowe ale będzie tańsze w eksploatacji niż jeden elektryczny. Grzejniki opalanym drewnem powinny być stosowane tylko w jednorodzinnych saun budynku, a nie w pomieszczeniach sauny domu (sprawdź właścicieli domów ubezpieczenia). Far Infrared Ray (FIR) Grzejniki ceramiczne są również popularnym wyborem, ale nie działa z tradycyjnymi gorących skał jak inne piece robić.

  Jakie są Prefabrykowane (modułowe) Home Sauna Zestawy?

  Gdy zestawy sauna przyjść w wolnostojącej pre-fab modelu. będziesz miał wszystko, czego potrzeba, aby skonfigurować sauny, a do-it-yourself-kit przyjdzie z instrukcjami i ilustracjami krok po kroku.

  Modułowe sauny domowe nie wymagają oprawy lub izolację dzięki czemu są łatwiejsze dla tych, którzy są stolarskie-kwestionowane. Ściany zewnętrzne są samonośne, ławki są wstępnie zmontowane, drzwi są pre-hung, a oprawy oświetleniowe są gotowe do pracy. Jedyną wadą jest koszt frachtu dużej jednostki, która może być kilkaset dolarów.

  Który zestaw jest łatwiej ustawić?

  Porównując te dwa zestawy domu saunę, pre-fab Zestaw można skonfigurować w ciągu kilku godzin, natomiast w zwyczaju robić to sam sauny parowej Zestaw może wziąć pełny weekend, co z opraw, izolacji i montaż. Można zatrudnić wykonawcę do pracy dla ciebie, ale doda su

  bstantially na koszty przedsięwzięcia.

 • RELATED POSTS

  • Home Sauna Kit, najlepsze zestawy domu saunę.

   Odpocząć, ukoić ból mięśni stawy i niech stres zniknie w swoim własnym saunie z naszym zestawem sauny. Wlej wodę na skałach sauny Grzałka do tradycyjnej fińskiej saunie parowej. Wybierz jedną z…

  • Start Zestawy Sauna, Grzejniki, Akcesoria, zestawy Sauna na podczerwień.

   O zestawach główna Sauna Witamy DreamSauna. Nasza firma oferuje szeroką gamę zestawów – Home Sauna sucha, mokra, podczerwień, indoor, outdoor, przenośne kabiny i tak dalej. Nie tylko tworzenie…

  • Start – Król sauna, sauna na podczerwień Australii.

   Nasz asortyment i usługi sauna Król jest importerem i dystrybutorem sauny na podczerwień w Australii. Jako ogólnopolskiego dystrybutora The sauna Król chętnie współpracować z wszystkich osób,…

  • Kryty klienta Sauna- Wysoka jakość …

   W domu sauna jest idealnym miejscem na relaks i odpoczynek po długim i męczącym dniu. Większość ludzi pewnie myśli, że muszą być bogate lub mieć duży dom, jeśli mają zbudować saunę w domu, ale…

  • Sauna na podczerwień Terapia, korzyści z terapii saunie na podczerwień.

   Terapia Sauna na podczerwień Tradycyjne formy terapii ciepła może być niebezpieczne, niewygodne, niehigieniczne, nieefektywne i nieskuteczne. Tradycyjne sauny stworzyć ekspozycję na działanie…

  • Home Sauna Guys, zadzwoń sauna.

   Za każdym razem trzeba uzyskać usługę Home sauny, zadzwonić do domu Sauna Guys Home Sauna Guys jest dostępny, aby służyć Ci wszystkie przemysłowych i domowych potrzeb serwisowych domu saunie….

  Comments are closed.