Palatab

Spotkanie żywieniowych potrzeb …

Spotkanie żywieniowych potrzeb ...

Formuła karmione niemowlę, kto ma alergię na mleko krowie potrzebuje wzoru, który jest hipoalergiczny, co oznacza, że ​​został specjalnie zaprojektowany, aby nie powodować reakcje alergiczne.

Należy porozmawiać z lekarzem na temat opcji formuły dziecka. Najczęściej zalecane alergików typu wzoru dla dzieci z alergią na mleko krowie są hydrolizowane w znacznym stopniu wzory i preparaty na bazie kwasu aminową.

Nutramigen Różnica

Od wprowadzenia na rynek ponad 70 lat temu jako pierwszy hipoalergiczny preparat dla niemowląt do postępowania dietetycznego w alergii na mleko krowie, Nutramigen jest obecnie produktem alergii mleko prowadząc świecie krowie dla niemowląt. 1 Nutramigen mleko modyfikowane dla niemowląt zostały udowodnione klinicznie w ponad 70 badaniach, co czyni go najbardziej naukowo wspierane intensywnej hydrolizie formuła na rynku. 2 W rzeczywistości Nutramigen Badania kliniczne wykazały, zarządzanie kolki powodu alergii na mleko krowie szybki -often w ciągu 48 godzin. 3

Nutramigen® z Enflora ™ LGG® jest kompletne pod względem odżywczym. Nutramigen z Enflora LGG ma służyć jako jedyne źródło pokarmu dla niemowląt do sześciu miesięcy, a jako główne źródło pokarmu przez 12 miesięcy.

Lactobacillus rhamnosus GG (LGG)

Nutramigen® proszek był pierwszy wzór hipoalergicznych niemowląt zawiera Lactobacillus rhamnosus GG (LGG), szeroko przebadanym probiotyk wykazano poprawę zdrowia przewodu pokarmowego u dzieci z alergią na mleko krowie. Badania sugerują, że to zdrowe bakterie pomaga niemowlętom krowiego mleka alergii szybkiego budowania tolerancji na białka mleka krowiego. Badania wykazały, że po 12 miesiącach na diecie Nutramigen z Enflora LGG, 81 procent dzieci z alergią na mleko krowie zbudowali tolerancję na białka mleka krowiego. 5

Wcześniejsze badania sugerowały, że dzieci nie mogą rozwinąć tolerancję na białka mleka krowiego do wieku pięciu 6,7,8. Ponadto LGG przyczynia się do utrzymania zdrowia przewodu pokarmowego. Kolka z powodu alergii na mleko krowie często zatrzymuje się w ciągu 48 godzin od momentu przejścia na Nutramigen.

Odżywianie od Nutramigen

Średnia ilość DHA i ARA w mleku świecie wynosi 0,32% ± 0,22% i 0,47% +/- 0,13% (średnia ± odchylenie standardowe całkowitej zawartości kwasów tłuszczowych), w oparciu o analizę 65 badań na 2474 mężczyzn.

Białka są zbudowane z aminokwasów i pomagają budować, utrzymywać i tkanek naprawy skóry, oczu, mięśni, serca, płuc, mózgu i innych narządów. Jest to również ważne dla enzymów, hormony i przeciwciała. Odpowiedni wlot dla niemowląt w wieku od 0 do 6 miesięcy 9,1 gramów białka na dzień. Niemowlęta w wieku od 7 do 12 miesięcy powinien dostać 11 gramów białka dziennie.

Wapń pomaga buduje silne kości i zęby. Dzieci z alergią na mleko krowie, którzy jedzą nabiału wolne stałe pokarmy mogą być narażeni na ryzyko nie otrzymania wystarczającej ilości kości codzienne budowanie wapnia. 13 z formułami Nutramigen i PurAmino, można mieć pewność, że dziecko jest coraz wapń jego rosnący organizm potrzebuje. Odpowiednie spożycie dla niemowląt w wieku od 0 do 6 miesięcy wynosi 200 miligramów (mg) wapnia dziennie. Odpowiednie spożycie dla niemowląt w wieku od 7 do 12 miesięcy wynosi 260 mg wapnia dziennie.

Witamina D pomaga dziecku przyswajanie wapnia i fosforu oraz budowę kości. Ponieważ mleko matki jest uboga w witaminę D, zalecane jest karmione piersią niemowlęta w wieku od 0 do 12 miesięcy otrzymać 400 jednostek międzynarodowych (IU) witaminy D uzupełniającego dziennie. 14 niemowląt karmionych sztucznie należy podawać codziennie 400 IU witaminy D uzupełniające, kiedy ich spożycie wzór jest mniej niż 32 płynu uncji (1 litr) w ciągu dnia. 15

Witamina E jest przeciwutleniaczem, który chroni kwasy tłuszczowe przed utlenianiem. Odpowiedni wlot dla niemowląt w wieku od 0 do 6 miesięcy 4 miligramów (mg) witamina E (alfa-tokoferol) dziennie. Odpowiednie spożycie dla niemowląt w wieku od 7 do 12 miesięcy wynosi 5 mg witaminy E (alfa-tokoferolu) dziennie.

Cynku jest istotne dla tworzenia tkanki. Pomaga to również wspierać system immunologiczny. Niedobór cynku jest związane z zaburzeniem wzrostu. Odpowiedni wlot dla niemowląt w wieku od 0 do 6 miesięcy 2 miligramów (mg) cynku dziennie. Niemowlęta w wieku od 7 do 12 miesięcy potrzebują 3 mg cynku dziennie.

* LGG jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Valio LTD.

 1. http://journal-blog.meadjohnson.com/2012/03/celebrating-70-years-of-nutritional-success/; http://www.enfamil.com/app/iwp/enf10/content.do?id=/Consumer_Home3/FeedingSolutions/NutramigenLGG (w ramach "Nutramigen świętuje 70 lat")
 2. http://journal-blog.meadjohnson.com/2012/03/celebrating-70-years-of-nutritional-success/;
 3. Lothe L, i in. Pediatria. 1989; 83: 262-266.
 4. Christie, L, et al. J Am Diet Assoc. 2002; 102: 1648/51; Henricksen C., i in. Acta Paeditr. 2000; 89: 272-278.
 5. Berni Canani R i in. J Allergy Clin Immunol. 2012; 129: 580-582.
 6. Drewno RA. Pediatria. 2003; 111: 1631/37.
 7. Komputer A et al. Alergia. 1990; 45: 587-596.
 8. Biskup JM et al. J Pediatr. 1990; 116: 862-867.
 9. Instytut Medycyny. Zalecane Dzienne Spożycie energii, węglowodanów, błonnika, tłuszczu, kwasów tłuszczowych, cholesterolu, białek i aminokwasów. Washington, D. C. National Academy Press; 2005.
 10. Institute of Medicine, Żywności i Żywienia Nadzorczej. Zalecane Dzienne Spożycie energii, węglowodanów, błonnika, tłuszczu, kwasów tłuszczowych, cholesterolu, białek i aminokwasów. Waszyngtonu National Academy Press, 2005.
 11. Institute of Medicine, Żywności i Żywienia Nadzorczej. Zalecane Dzienne Spożycie energii, węglowodanów, błonnika, tłuszczu, kwasów tłuszczowych, cholesterolu, białek i aminokwasów. Waszyngtonu National Academy Press, 2005.
 12. Institute of Medicine, Żywności i Żywienia Nadzorczej. Zalecane normy dietetyczne na wapń i witaminę D. Waszyngtonu National Academy Press, 2011.
 13. Christie, L, et al. J Am Diet Assoc. 2002; 102: 1648/51; Henricksen C., i in. Acta Paeditr. 2000; 89: 272-278.
 14. CL Wagner, et al. J Pediatr. 2008; 122: 1142/52.
 15. tamże
 16. Institute of Medicine, Żywności i Żywienia Nadzorczej. Zalecane normy dietetyczne na witaminę C, witamina E, selen i karotenoidów. Waszyngtonu National Academy Press, 2000.
 17. Institute of Medicine, Żywności i Żywienia Nadzorczej. Zalecane normy dietetyczne na witaminę A, witaminę K, arsen, bor, chrom, miedź, jod, żelazo, mangan, molibden, nikiel, krzem, wanad i cynk. Waszyngtonu National Academy Press, 2001.
 18. tamże
 19. Institute of Medicine, Żywności i Żywienia Nadzorczej. Zalecane Dzienne Spożycie tiamina, ryboflawina, niacyna, witamina B6, kwasu foliowego, witaminy B12, kwas pantotenowy, biotynę i choliny. Waszyngtonu National Academy Press, 1998.

RELATED POSTS

 • Jak sprawdzić, czy kęs Bug potrzeb …

  Odpowiedź: Czasem brzydkie ukąszenie komara po prostu potrzebuje trochę krem ​​hydrokortyzon i czas leczenia. Ale od czasu do czasu, to nie jest takie proste. Podczas gdy większość ugryzienia i…

 • Spotkanie Reverse Logistics …

  Logistyka zwrotna jest, z konieczności, informacje o działalności technologicznie intensywne, mówi Steve Manning, wiceprezes Milpitas w Kalifornii na bazie usługi produkcyjne elektroniki (EMS)…

 • Ile odciągnięte mleko będzie moje dziecko potrzebuje, noworodka mleka.

  Ile mleka czy dzieci potrzebują? Wiele matek zastanawiać, ile odciągnięte mleko muszą mieć dostępne, jeśli są z dala od dziecka. Widziałeś Nasz sponsor Ziemia Mama Anioł dziecka Naturalne…

 • Czy to jest bezpieczne w użyciu krowa – mleko s …

  Kelly Bonyata, IBCLC Ogólne wytyczne W ogóle, tylko mleko lub wzór powinien być stosowany, jeśli dziecko ma mniej niż sześć miesięcy. Od sześciu do dwunastu miesięcy, uzupełnienie z ciał…

 • Mleko sojowe i alergików, alergia mleko krowie u dorosłych.

  Clinical Fellow, Zakład Immunologii i Alergologii Dziecięcej Instytutu Żywności Jaffe Allergy, The Mount Sinai School of Medicine, New York, NY, USA b Badacz kliniczny, Zakład Alergologii,…

 • Jak jeść, gdy masz reumatoidalne …

  Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) jest chorobą zapalną, w których układ odpornościowy atakuje przede tkankę wokół własnych stawów. To dlatego, że jest uważany za chorobę autoimmunologiczną….

Comments are closed.