Palatab

Reklama firmę za 25 lat …

Reklama firmę za 25 lat ...

Czy Twoja firma świętuje 10 lat, 25 lat lub nawet 75 lat rocznica? Jak ty znakowania i wprowadzania do obrotu uroczystość swojej firmy?

Myślę, że tak długo, jak jesteś wydatków budżetu marketingowego do świętowania, Dlaczego nie rozważyć niektóre dodatkowe Korzyści z marketingu rocznica pamiętnych z niektórych sprytnych pomysłów, aby przykuć uwagę Potencjalny klient lub klient? Oto kilka rozruszniki idea:

1) Ulotka: Tworzenie arkusza końcówki z pomysłów na rynku docelowego, aby pomóc im w każdej firmie jesteś. Jeśli jesteś lekarzem, jak o 25 wskazówek dla zachowania zdrowia? Jeśli jesteś nieruchomości, jak około 10 wskazówek dla poprawy uroku dla potencjalnych sprzedawców domu? Jeśli Twoja firma jest szklarnię, jak około 50 roślin do cienia i słońca? Dodać kilka wskazówek dopasować liczbę rocznicy.

2) Powiedz wszystkim! Rozłóż arkusze końcówki do lokalnej gazety, umieszczać je na swojej stronie internetowej, umieszczać je w bankach artykułu, wyślij go do izby handlowej, nawet swojej stowarzyszenie przemysłu.

3) Wielki nagłówek: Nazywają to „25 Wskazówki dla rynku (cel), aby poprawić swoją (produkt / usługa).”

W pierwszym wykroju, wymienić swoje najlepsze rynku docelowego. Może seniorzy, młodzież, czy domów. Wypełnij drugim wykroju ze swoim produktem lub usługą.

W powyższych przykładach, to może być zdrowie (jeśli jesteś osobistym trenerem), rekord jazdy (jeśli uczysz szkolenia kierowców) lub stoczni (jeśli jesteś w branży krajobrazu).

Jeśli to twoja 100. rocznica, może to być trudne, aby wymyślić 100 wskazówek, ale może nie tak trudne, jak myślisz. (Czy spróbować. Zapytaj innych ludzi w biurze dla swoich pomysłów !!)

4) News Service: Skorzystaj z regionalnych serwisów informacyjnych z PRNewswire, BusinessWire, PRWeb lub E-Mediawire. To nie jest bardzo drogie, jeśli tylko zapłacić za dystrybucję w danym regionie, a nie krajowym.

5) Dokonaj rezerwacji: Tworzenie korporacyjnej Historia książki na cześć założycieli firmy. Daj jeden do każdego pracownika. Podanie niektórych do lokalnej biblioteki, historycy, uniwersytety i Twój Industry Association. Jeśli wydaje się trudne zadanie, skontaktować się z jedną z firm, które tworzą historię firmy. (Mój przyjaciel Barb Cagley prowadzi firmę o nazwie Stories Warto opowieść i są ekspertami w zbieraniu informacji w formie opowieści i tworzenie książek lub filmów ze wszystkich źródeł w jedną wspaniałą pamiątkę). Mogą one pomóc w zbieraniu zdjęć, wywiadów, pisanie, i co to wszystko się razem na prawdziwą pamiątkę.

6) Marka z logo: Mieć grafikiem utworzenie specjalnego logo dla swojej firmy, który gra od 25 lat w branży. Używać go przez cały rok na rzeczy, które są „tymczasowe” … piśmiennych, stronie głównej stronie internetowej itp wzmocnić swoją markę i pozycję z oświadczeniem w nowym logo też. „On Time Delivery przez 25 lat” „Utrzymanie Domy bezpieczne dla ponad 25 lat.”

7) Użyj reklamowe specjalnościach: Uzyskaj koszule golfowych z logo rocznicy. Padfolios. Długopisy. Niestandardowe etykiety butelek wina. Daj im do każdego klienta, potencjalnego klienta i pracownika.

8) Otwarty dom: Zaproś kluczowych dostawców, klientów i przyjaciół z okazji biznesowych z pracownikami w otwartym domu w biurze, fabryce lub magazynie. Przynieść przekąsek. Uruchomić pokaz slajdów PowerPoint zdjęć na każdym etapie na każdym komputerze.

9) Kartkówka: Tworzenie quiz Ciekawostki z pytaniami z roku firma została założona. Rozdawać nagrody (może tylko klienci ?!) dla ludzi, którzy się im rację.

10) Golf Outing: Zorganizować wycieczkę golf i dać wszystkie pieniądze na cele charytatywne, które pasuje do misji firmy.

Jakie inne pomysły ludzie mają? Wiem, że istnieją inne firmy, którzy mieli kilka świetnych pomysłów na obchody rocznicy. Proszę podzielić się swoimi pomysłami dla upamiętnienia rocznicy danej firmy, czy to 10 lat 20 lat 50 lat lub 100 … Co zadziałało? Co nie?

RELATED POSTS

 • Jak odbywa się reklamy i C, w jaki sposób reklama c zrobione.

  Mam zaplanowane na D C tego tygodnia i zdecydowaliśmy się obudzony dla niego. Lekarze poradzili mi podjąć Motrin przed zabiegiem i przepisał antybiotyk oraz leków przeciwlękowych do mnie wziąć…

 • Jak rozpocząć dekorowanie biznes …

  Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej dekoracji wnętrz, istnieje kilka rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę. Będziemy chcieli, aby dowiedzieć się jak można…

 • Pomysły na 1 rok Dating rocznicy …

  Pierwszy zawrotny pęd nowy związek zawdzięcza wiele ze swojego uczucia do chemii: Mózg produkuje dopaminę w odpowiedzi na nową osobę. Ale obok tej początkowej fazie, różne substancje chemiczne…

 • Jak znaleźć Palmy na sprzedaż …

  Witamy w Palm Tree Paradise, Twój przewodnik do znalezienia drzewa palmowe jakości sprzedaży, które będą pasowały do ​​ogrodnictwa lub projekt krajobrazu! A może twoje powody polowania na…

 • Jak zapobiec opryszczki od …

  Skóra wokół blistrów jest głównie czerwony, ból i obrzęk. Raz jesteś zarażony z tego rodzaju wirusa, nie ma sposobu, aby całkowicie wyleczyć. Jednak są rzeczy, które można zrobić, aby zapobiec…

 • Naturalne leki, które naprawdę działa …

  Niestety, no badanie pokazuje niezbicie, że jedzenie leczy jogurt, a nawet zmniejsza nasilenie zakażeń drożdży, mówi Michele G. Curtis, MD, profesor położnictwa i ginekologii na Uniwersytecie…

Comments are closed.