Palatab

Raka płuc lub raka płuc i …

Raka płuc lub raka płuc i ...

Ważne ostrzeżenia

Rak płuc

Rak płuc ma pewne unikalne cechy, które może sprawić, że trudne do wyleczenia. Mimo, że jest łatwy do zabijania komórek nowotworowych u pacjentów z rakiem płuca, jest Nie łatwo BEZPIECZNIE zabić komórki rakowe. Problem polega na tym, że szczątki martwych komórek rakowych trudno bezpiecznie usunąć z płuc, wśród innych potencjalnych problemów.

Dwóch innych potencjalnych problemów związanych z rakiem płuca jest stan zapalny i obrzęk płuc, które są rzeczy, które mogą powodować zatory. Przed umiera komórka rakowa robi się niedobrze. Problem polega na tym, że gdy komórki raka zachoruje układ odpornościowy rozpoznaje komórkę jako chory i atakuje ją (go zabić), co powoduje stan zapalny i obrzęk, czyli zatorów. To nie jest dobry, aby stało się wewnątrz płuc.

Ponadto, istnieje wiele różnych przyczyn płynów, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz w płucach.

Ponadto, sam nowotwór powodować zatorów płuc, ze względu na komórkach rakowych. Jednak zabija te komórki nowotworowe mogą tworzyć tymczasowe dodatkowych ograniczeń. Oznacza to, leczenia raka płuc, zwłaszcza w zaawansowanych przypadkach raka płuc, jest bardzo, bardzo trudne.

Dobrą wiadomością jest to, że niektóre nowe alternatywne metody leczenia raka dają chorych na raka płuca nowej nadziei, nawet dla tych na tlen; ale nigdy nie ma żadnych gwarancji leczenie zaawansowanego raka płuc, ponieważ istnieje tak wiele, wiele rzeczy, które mogą się nie udać.

Zalecane Podstawowa Treatment – Cellect-Budwig Protocol

Wysoce zalecany Podstawowym sposobem leczenia raka płuca jest protokół Cellect-Budwig. Zabieg ten okazał się być bardzo skuteczne wobec raka płuc, rozedma płuc i astma. Nie powinien powodować żadnych rodzaj zapalenia nawet pełnych dawek.

POChP lub rozedmą pacjent powinien również dodać lecytynę.

W jednym z case study z użyciem protokołu Cellect-Budwig, pacjent z rakiem płuc, rozedmy płuc i usunięciu części jednego płuca, na 16 litrów tlenu na dobę, była w stanie zmniejszyć jego tlen do 4 litrów dziennie w ciągu 6 tygodni !

Używał również Quantum Pulse oprócz protokołu Cellect-Budwig. Zmniejszenie zapotrzebowania na tlen nie tylko kluczowe znaczenie tutaj, ale także fakt, że nie ma dodatkowego przekrwienie wynikiem leczenia.

Jeśli nie jest istniejącą zatorów płuc może być konieczne, aby pozyskać współpracę ortodoksyjnej medycyny dbać o zatoru lub odprowadzania płynów.

Uwaga: Nie trzeba kupić Pulse Quantum (są bardzo drogie), ale jeśli można znaleźć centrum Pulse Quantum blisko Ciebie, to znacząco pomóc z niego korzystać:

Ostrzeżenie : Trzeba być ostrożnym dodaniem jakiegokolwiek innego leczenia raka alternatywą do tego protokołu, ponieważ protokół dodatkowy może zabijać komórki nowotworowe zbyt szybko, a zatem dodać znaczną ilość zatoru płuc. Rak płuc nie jest to rodzaj raka można „rzucić książkę” co z wieloma alternatywnymi metodami leczenia raka. To jest coś, trzeba być bardzo ostrożnym z.

Uwaga: Nie należy próbować użyć protokołu Cellect-Budwig na raka płuc, nie robiąc konsultacji z Mikem Vrentas. On może powiedzieć, czego się spodziewać i jak dostosować dawki na podstawie objawów, itd. Leczenie raka płuc z dowolnego protokołu wymaga wsparcia eksperckiego przez telefon, Skype lub klinice (patrz poniżej klinice).

Aby zadać krótkie pytanie Mike lub założyć konsultacji:
Aby Powiadom Mike Vrentas

wymagany Leczenie uzupełniające – Generator wysokiej częstotliwości RF

Wysoka częstotliwość generatora RF (nie jest prawdziwe nazwa) jest urządzeniem ELECTROMEDICINE który wytwarza specyficzne koordynacyjnych częstotliwości rezonansowych, które są znane do wspomagania przywracania komórek nowotworowych do komórek prawidłowych. Generator jest bardzo skuteczny przeciw rakowi płuca, ponieważ w normalnych warunkach użytkowania wyrobu, Częstotliwości nośnej RF może przeniknąć do płuc i innych tkanek składających się z komórek.

To urządzenie może powróci do normalnych komórek rakowych komórek (patrz „Co powoduje raka” artykuł).

Za pomocą 207-watowy high RF częstotliwość generatora – ze wzmacniaczem plazmy Układ do raka płuc. Wysoka częstotliwość generatora RF ze wzmacniaczem liniowym 15-watowego może być również używany, ale jest to na uwięzi „Kontakt” urządzenie (przy użyciu przewodów i elektrod) i umieszcza się mniej mocy.

Gdzie kupić ICRF „Badania modelowe” Generator wysokiej częstotliwości RF i osocza wzmacniacz lampowy:

Skopiuj i wklej powyższy adres strony internetowej w pole adresu przeglądarki internetowej. Przejdź do strony internetowej sprzedawcy, który sprzedaje generator częstotliwości oscylatora i plazmy wzmacniaczem RF, który może nadawać Częstotliwości radiowe wysokiej za pomocą anteny plazmowe ray tube. Będzie można zobaczyć fotografie generatora i wzmacniacze oraz pełne specyfikacje i ceny na ich stronie internetowej. Oferują one doskonałe wsparcie techniczne.

Dwa Zalecane suplementy, aby zapobiec obrzęk i stan zapalny

Nebulizator Z Oleander

Tutaj jest ciekawy artykuł na temat korzystania z atomizerem, aby substancje nowotworowe zabijania bezpośrednio do płuc:
Nebulizator Z Oleander itd

Lung Cancer – Medical Clinic – Eksperci rozedmy

Rozedma płuc jest zupełnie inna niż rak płuc. Z tego powodu większość alternatywnych metod leczenia raka będzie NIE w leczeniu rozedmy płuc.

Można go zabrać dosłownie eksperta z powodzeniem dokonać przejścia od kilkunastu leków na receptę do alternatywnego leczenia raka. Ponownie, synergizm jest problem.

Dołącz do biuletynu

RELATED POSTS

 • Rak płuc Artykuły – Objawy …

  Updated 23 sierpnia 2016 Rak płuca jest główną przyczyną zgonów na całym świecie, z 1,8 miliona nowych przypadków diagnozowanych corocznie. W Stanach Zjednoczonych, rak płuca jest najbardziej…

 • Rak płuc, rak płuc ból w klatce piersiowej.

  rak płuca (rak płuc) jest wspólny dla wszystkich. Około 8 na 10 przypadków rozwijają u osób powyżej 60 roku życia, zwykle u osób palących. Jeśli rak płuc jest zdiagnozowana we wczesnym stadium,…

 • Rak płuc Co to jest rak płuc …

  Istnieją 2 głównych typów nowotworów płuc, które stanowią około 99% przypadków raka płuc. Należą niedrobnokomórkowego raka płuca, które stanowią około 85% przypadków raka płuc i raka płuca,…

 • Zapalną raka piersi – Zrozumienie …

  Zapalne raka piersi rzadkiego rodzaju raka sutka, który rośnie wzdłuż naczyń limfatycznych na skórze piersi. Komórki nowotworowe mogą nie tworzą bryłę, ale blokują naczynia. zaczerwienienie,…

 • Jak nowotwory rosną, w jaki sposób rozprzestrzeniania się raka.

  Nowotworowe (łagodne i złośliwe) nowotwory Guzy (guzki) mogą być łagodne lub nowotworowe (złośliwe). Łagodny oznacza to nie jest rak. Zazwyczaj rośnie dość wolno Nie rozprzestrzenił się na inne…

 • Rak płuc i kości Żywotność …

  rehabilitacja Rak: Pochwalam odwagę swojej matki. Jej rak piersi przerzuty (spread) do innych narządów więc jej funkcją jest zagrożona. zmęczenie rak jest rozpoznawany jako adres ośrodków…

Comments are closed.