Palatab

Rak jelita grubego Rak My …

Bliski stadium raka niespodziewanie zniknął po roku czasu.

Choroba. Rak jelita grubego

Rak z komórek narządu okładzin. Może on występować w niemal dowolnej struktury ciała: mózg, płuca, wątroby, trzustki, jelita, nerki, skóra, itd.

Stało się to w 1986 roku, trzy lata po moim przejściu na emeryturę. Miałem słaby apetyt i nie było guzek w moim brzuchu. Na początku myślałem, że to z powodu podeszłego wieku, gdy coraz więcej chorób, pojawił się, a ja nie podjęła żadnych działań w ciągu 2 do 3 miesięcy. Ale stało się coraz bardziej bolesne i ostatecznie zostałem przyjęty do szpitala.

Wynikiem badania był "raka jelita grubego w ciężkim stanie "I od razu uczestniczył leczenia.

Jednakże, straciłem większość moich włosów spowodowane efektem ubocznym czynnika przeciwnowotworowego, ale miałem jeszcze ból w brzuchu.

Do tego czasu, usłyszałem, że pan Wang, który również mieszkał w Tong Hua City, rozwinęła się medycyna chińska przeciwnowotworowego o nazwie "Tian Xian Pigułki" i złożył mu wizytę natychmiast. I regularnie przyjmujących dawkę, po 3 razy dziennie, 6 pigułek za każdym razem, zdając sobie sprawę, że nie trzeba się martwić o efekt uboczny chińskich leków.

W ten sposób, na bieżąco, w związku z podjęciem dawkę przez pół roku. Komórki rakowe stopniowo zmniejsza się ze względu na działanie leku. Ludzie żyjący na emeryturę jak ja miałby 2 regularnych badań lekarskich rocznie. Byłem zaskoczony, aby odkryć w badaniu rentgenowskim, że komórki nowotworowe zniknęły w ciągu pół roku. Później kontynuował dawkowania Nowy Tian Xian aby zapobiec chorobie od powrotu.

W czasie, kiedy cierpiał na raka jelita grubego, gdy moja waga spadła z 78 kg do 50 kg. Teraz jest ulepszona do 67 kg, co jest dość idealne według lekarzy. Moja żona i ja niedawno pół miesiąca za podróż z Pekinu do Szanghaju. Mam zaufanie do mojego zdrowia.

Jego już prawie 10 lat od mojej choroby po raz pierwszy pojawił. W ostatnich latach miałem praktycznie przestał przyjmować Tian Xian. Jestem uważany za zdrowie w moich regularnych kontrolnych badań lekarskich.

Meng Ya Shu, 80 lat, Mężczyzna
Były oficer Komitet Dyscyplinarny Tong Hua Region
Jilian Province

Komórek nowotworowych, które mogą z łatwością ponownie aktywować zniknął.

Choroba. Rak jelita grubego

Raka pochodzącego z komórek organy okładzin. Może on występować w niemal dowolnej struktury ciała: mózg, płuca, wątroby, trzustki, nerki, skóra, itd.

Moje zdrowie się pogarsza się i byłem coraz cieńsze codziennie. Po egzaminie szpitala, mój lekarz powiedział, że mogę mieć raka. Byłam w Changchun Uniwersytetu Medycznego do dalszej obserwacji.

Powiedziano mi, że mam raka jelita grubego. Poczułem ból obciążającą. Rak był w swoich środkowych etapach. Miałem operację w Tong Hua 202 Hospital w prowincji Jilin na APRI 5, 1989, daty nigdy nie zapomnę.

Potem wziąłem Tian Xian, by zapobiec nawrotom. Lekarz powiedział mi, że nawet wtedy, gdy komórki rakowe zostały usunięte niektóre pozostałości w krwinkami chłonnych pozostał które mogłyby nawrotu łatwo. Ponadto, byłem ostrożny chemioterapii i radioterapii, ponieważ powoduje wypadanie włosów i osłabienie organizmu.

Tak więc postanowiłem wziąć Tian Xian. Minęło ponad 5 lat po operacji, a dzięki Wanga, ma więcej komórek nowotworowych stwierdzono. Sześć miesięcy po operacji moja waga spadła do około 40 kg. Ale jego już z powrotem do oryginalnych 62 kg, a ja znów działać.

Istnieje 12 członków mojej rodziny (moja żona i ja, rodzice obu stron, 4 dzieci i 2 wnuków). Pragnę żyć na co najmniej kolejne 5 lub 10 lat.

Było Tian Xian, który uratował mi życie i niech moje zdrowie odzyskać. Aby zapobiec nawrotom, będę nadal z małą dawką konsekwentnie.

RELATED POSTS

Comments are closed.