Palatab

Późno termin aborcja

Późno termin aborcja

Dlaczego kobiety mają aborcji późno w swoich ciąż? Może to być, ponieważ są one często Kolegium wieku, drżącym relacji z niedoszłego ojca i mają problemy finansowe, zwłaszcza gdy $ 650 w pierwszym trymestrze aborcji upływu czasu na język postępowania $ 1850, mówi nowe badanie.

Te i inne wnioski dotyczące tego mało badanej populacji kobiet może mieć szerokie implikacje dla polityki aborcyjnej, a dziewięć państw minęło zakazy dla większości aborcji po 20 tygodni po zapłodnieniu, lub 22 tygodni od ostatniej miesiączki. Niektóre z tych przepisów zostały zablokowane w sądzie.

Te 20-tygodniowe zakazy aborcji są uziemione w przekonaniu, że płody mogą odczuwać ból w 20 tygodniu ciąży, co w tamtym czasie aborcji brutalnie okrutna.

„Nasze wspólne wymagania ludzkości Skończymy z bolesną rozczłonkowanie płodu w łonie matki — Dzieci, które otrzymują najlepszą opiekę na świecie, jeśli urodzili się w tym samym wieku, „Roland Warren, prezes i dyrektor wykonawczy Net Care, powiedział, gdy dom przeszedł rachunek.

„Kobiety, które uważają późnym okresie aborcji często zrobić z miejsca desperacji, a być może boją”, powiedział we wtorek. „Mimo, aborcja komplikuje tylko trudności w jej sytuacji — i późnym okresie aborcja nie polega tylko prawdziwe cierpienie dla płodu, ale także poważne zagrożenie dla zdrowia matki, „dodał pan Roland, którego organizacja reprezentuje ośrodki opieki ciąży, które pomagają kobietom w ciąży w celu podniesienia swoich dzieci lub znaleźć rodziców adopcyjnych dla nich.

Badanie wydany wtorek kolejny słabo zbadane badanej grupy: kobiety w ciąży, którzy poszukują późno utrzymujące się aborcji.

Ta populacja jest niewielka — około 15.000 aborcji, czyli około 1,5 procent rocznej liczby USA, są wykonywane po 20 tygodniach napisała Diana Greene Foster i Katrina Kimport autorzy badania w nowych perspektyw Guttmachera Instytutu dotyczących zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego.

Naukowcy odkryli, że kobiety zwykle opóźnione coraz aborcji, jeśli jesteś pewien, że są w ciąży, nie ma pewności, że chcą dokonać aborcji, i zgadzając się z ojcem dziecka.

Mimo to, istnieją pewne różnice w dwie grupy: kobiety szukające późno terminowe aborcje były bardziej prawdopodobne, aby być młodsza — Epoki 20-24 — niż kobiety, którzy dostali wcześniejsze poronienia, a pacjenci później terminowe czekali znacznie dłużej, aby potwierdzić, że były w ciąży — Często były one około 12 tygodnia ciąży w porównaniu z pięć tygodni ciąży w grupie wczesnej aborcji.

Późna aborcja kobiety były również mniej prawdopodobne, aby być zatrudniony (50 procent w porównaniu z 66 procent) lub mieć prywatne ubezpieczenie (23 procent w porównaniu do 33 procent) niż we wczesnej aborcji kobiet, ale były o wiele bardziej prawdopodobne, aby jechać więcej niż trzy godziny aby dostać się do kliniki aborcyjnej (21 procent w porównaniu z 5 procent).

Koszty Aborcja była również główną przeszkodą: Średnie ceny dla uczestników badania było $ 519 w aborcji w pierwszym trymestrze i $ 2014 na później aborcji.

Jedna kobieta, lat 28, który dostał się aborcji na 21 tygodni, powiedziała naukowcom „Nie mogłem sobie na to pozwolić.”

Kiedy te ustalenia są poskładane, „[b] ans sprawie aborcji po 20 tygodniach będzie nieproporcjonalnie wpływa na młodych kobiet i kobiet z ograniczonymi zasobami finansowymi,” Pani Foster oraz Pani Kimport zawarta.

Lider Pro-life Charmaine Yoest powiedział we wtorek, że „znane ze zdrowiem ryzyko aborcji dla kobiet, zwłaszcza w późniejszym okresie ciąży, motywują ustawodawców w całym kraju w celu ochrony kobiet i dziewcząt z procedurą niebezpieczne.”

„Pod koniec określony procedur aborcji, jesteśmy również do czynienia z człowieka żywego dziecka, 5 miesięcy lub dłużej, który jest gotowy do rysowania jego lub jej pierwszy oddech,” powiedziała pani Yoest, prezes i dyrektor wykonawczy United za Amerykanów Życie. „Granice zdroworozsądkowe dotyczące aborcji chronić kobiety i dzieci nienarodzonych na całym świecie i powinny być wprowadzone tu w domu,” powiedziała.

Gallup poll podjęta w grudniu zeszłego roku okazało się, że Amerykanie w przeważającej pochwalam aborcji w późnym terminie: Około 64 procent z 1000 dorosłych powiedział aborcji w drugim trymestrze powinno być nielegalne, a 80 procent mówi aborcji trzecim trymestrze ciąży powinny być zakazane.

W listopadzie, jednak wyborcy w Albuquerque, N.M. odrzucił propozycję, która byłaby zablokowany aborcji po 20 tygodni od wykonywanego w mieście.

Głosowanie ukierunkowane Opcje Tex damskie, klinikę, która wykonuje późno utrzymujące się aborcji, a stał się narodowym problemem, bo główne organizacje pro-choice i pro-life stara się edukować społeczeństwo o problemie. Gdyby środek przeszedł, to „miałaby daleko idące implikacje krajowe i ustawić niepokojący precedens” Eleanor Smeal, prezes fundacja feministycznej większości, powiedział zwolenników.

Prawo autorskie © 2016 The Washington Times, LLC.

RELATED POSTS

 • Późno termin aborcja

  Będących przedmiotem zainteresowania medycyny, moralnych, socjologicznych i politycznych zagadnień związanych z późnym okresie aborcji jest kwestia, dlaczego kobiety poszukują aborcji po 20…

 • Późno Termin Maryland aborcja, późny termin Maryland aborcja.

  Dr Leroy Carharta opiera się w Nebrasce, ale także licencjonowany w Maryland Jednym z najbardziej znanych późno określony lekarzy aborcji w kraju rozpocznie oferowanie procedurę w Maryland…

 • Późno termin aborcja

  Senat głosował dziś przestać obstrukcji demokratów bólu Zdolne ustawy Płód ochrona, ustawodawstwo, które zakazie aborcji po 20 tygodniach – ponieważ ani Kongres, ani legislatury stanowe mogą…

 • Późno Term Aborcja – medycznego punktu widzenia, kilka kroków do aborcji.

  Vermont legislacyjne Badania Shop Perspektywa medyczna aborcji w późnym terminie Późna aborcja termin występuje w trzecim trymestrze ciąży około 27 tygodniem ciąży. Dwa różne techniki są…

 • Późno-Term Aborcja Obrazki, późny termin kliniki aborcyjne.

  Oto obraz nienarodzonego dziecka po 28 tygodniach. Oto zdjęcie z reklamy obiecują zrobić aborcję tak późnym okresie ciąży: W niektórych państwach, takich jak New Jersey, nie istnieją przepisy…

 • Home aborcja narkotyków skuteczne …

  NEW YORK (Reuters Health) – Leki wywołanej aborcji domowe są bezpieczne dla kobiet w 50 do 63 dni ciąży, nowe badanie pokazuje, ze Szwecji. Dotychczasowe badania nie spojrzał tylko w użytku…

Comments are closed.