Palatab

Przerzuty do miednicy, rak kości krzyżowej rokowanie.

Przerzuty do miednicy, rak kości krzyżowej rokowanie.

Pisałem już w czerwcu, że docs podejrzenie nowotworów w kości mojego męża biodra i wszystkie były świetne mi powiedzieć, nie panikować. Dobrze biopsja wrócił jak rak płaskonabłonkowy więc potwierdzono, że nasz strach przed nawrotem. To powtarzały tylko sześć tygodni po zakończeniu leczenia zakończył. Jesteśmy teraz rozpoczyna nowy koktajl chemioterapii, która zawiera karboplatynę Erbitux i 5. miejsce. Był na cisplatynę pierwsze wystąpienie. Czy ktoś z was miał przerzuty i przeniósł się do nowej formuły chemio i miał powodzenie. Powiedziano nam, że jego nowotwór jest uleczalny nie tylko leczyć. Ja naprawdę nie jestem w nastroju, aby usłyszeć, jak długo ich zdaniem może on przetrwać bo jednak krótko to ja chcę, żeby pokonać wszelkie przeciwności losu. Czy wszyscy, chciałbym usłyszeć liczb i procentów? Szczerze mówiąc, boję się zapytać, bo don, t chcą stworzyć oczekiwania. Jestem smutny, boi się, zmieszany. Chcę mieć pozytywny wpływ na mojego męża, ale trudno mi się nie płakać dużo teraz od tej ostatniej wiadomości nawrotu. I była silna pierwsza diagnoza ze względu na dobre rokowania,
Wsparcie.
Robinleighu

I (dzięki Bogu) nie miały jakikolwiek "odległy" Mets (I miał dwa węzły chłonne dotknięte), a więc nie może pomóc w każdym osobistym doświadczeniu. Byłbym smutny, boi i mylić (i p’d off) w swoim miejscu. Mam nadzieję, że ktoś tu współgra z aktualnościami, aby podnieść na duchu. Tak, to karboplatyną Erbitux i jest trzecim co do 5-FU lek? Miałem cisplatyna, karboplatyna, taksoter i 5-FU – jak jestem pewien, że wiesz, leki Twój mężulek była i będzie musiał są lekami z wyboru dla większości naszych dokumentów. Mam nadzieję, że do wspaniałych wyników.

Och kochanie, tak mi przykro z powodu twojego męża.

Jestem tak zły moje przyciski są wrzenia! Oh nie na siebie, ale na lekarzy, którzy starają się zapewnić pacjentom procenty i statystyki na jak długo ludzie muszą żyć, a kto ich zdaniem będzie to itd.

Ja na przykład jestem zmęczony jest traktowany jak statystyka. Jestem człowiekiem, z emocjami, uczuciami i raka mózgu. Tylko dlatego, że jestem chory, nie oznacza, że ​​mam przestać czuć to, co czuję. Nie sądzę, że ma rację, że lekarze starają się guzek wszystkich pacjentów w jednej beczce i zacząć cytowanie statystyk na nas, jak długo mamy żyć, itd. Uważam, że gdy robią, że niektórzy ludzie po prostu zrezygnować z woli walczyć.

Uznanie dla ciebie, dla których nie kupuje się tego. Proszę próbować walczyć tak długo, jak ty i twój mąż puszki. Proszę nie kiedykolwiek niech ktoś zabierze swoją nadzieję. Nadzieję, że może lekarze nie mają racji. Nadzieję, że może to najnowszy zabieg uda gdzie poprzedni uległ uszkodzeniu. Nadzieję, że będzie on pokonać raka. HOPE jest słowem działanie i nikt, nawet lekarz ze wszystkimi ich statystyki i procenty, które mogą kiedykolwiek ukraść z dala od ciebie.

Tylko dlatego, że lekarz mówi, nie ma lekarstwa doen’t oznacza brak ran. Osobiście znam dwie osoby, które zostały wysłane do domu umiera z powodu raka i który dzięki mocy modlitwy. Jednym z nich jest nadal mieszka silny 30 lat później,

Ja też byłby przestraszony i worriedm że to normalne. O będą modlić się o uzdrowienie męża i swojej wygody i spokoju.

Po przeczytaniu niektórych odpowiedziach o procentach i statystycznych oraz w jaki sposób lekarze wydają się być wszystko wciągnąć w nich. Muszę powiedzieć, że zarówno ONC mojego męża. i ONC promieniowanie. ani razu przyniósł że się sami. Jeśli poprosiliśmy powiedziano nam, co myśleli, ale również dodawać i szybko dodać, "Ludzie pokonać te kursy, procenty i statystyki cały czas." W rzeczywistości męża ONC. która ułożyła swoją praktykę, powiedział mi, że kiedy ludzie przychodzą do nich; oni szukają nadziei i to właśnie on i jego współpracownicy próbują zrobić – dać im nadzieję. Wystarczy, że może chcesz wiedzieć, istnieją pewne docs tam, że nie są powiązani w procentach, statystyk i tym podobne, i traktują swoich pacjentów jako ludzi; Nie statystycznym lub procent. Byliśmy naprawdę błogosławiony mieć takie opiekuńcze dokumentów i ich sztabów jak oni. W rzeczywistości nigdy nie widziałem bieg gabinecie lekarskim jak te dwa są. Oni na pewno pójść o krok dalej i wyżej i poza call of duty dla swoich pacjentów. Tak oto do pozytywnego myślenia i nigdy nie tracić nadziei – to zawsze na nas czeka. Wciąż modli się za Ciebie i mężulek i "nadzieję" dla najlepszych!

Nigdy się nie poddawaj. walcz dalej.

Procenty mają tak wiele zmiennych. nie zawierają siebie jako liczby.

Myśli & Modły.
Jan

Robin, przykro mi słyszeć o tej wiadomości. Moje modlitwy i wiele pozytywnych myśli wychodzić do siebie i swojej rodziny. Każdy jest prawo o statystykach Jako, że wszyscy jesteśmy bardzo dużo induvidual numery, jeśli chodzi o to. Będziesz walczyć z bestią i znowu wyjdzie z drugiej strony OK.

RELATED POSTS

Comments are closed.