Palatab

Przerzuty-co wątrobowe były twoje …

Przerzuty-co wątrobowe były twoje ...

Miałem Mets wątroby przychodzą i odchodzą bez konieczności objawów

Hi Lynn, znalazłem się w kwietniu moi Mets wątroby rosły, a także nowy, żadnych objawów, żadnego bólu, wszystko we krwi w normie. Nie martw się, istnieje wiele możliwych przyczyn łagodnych dla swojej przerywany ból. Powodzenia dla ciebie za dobry skanowania. Mam scanxiety naprawdę złe też.

Mam Mets wątroby i nie miał pojęcia. Nigdy nie czułem żadnego bólu, chociaż teraz czuję się tak, jakby może mam "ból duch" bo wiem, że tam jest.
Chciałem zapytać mojego ONC gdyby czuł, że initially- było to 3,3 cm, aby rozpocząć, ponieważ od ostatniego skanowania do 7 mm. Nie wiem, czy może to być odczuwalne na 7 mm.
Mając nadzieję, że nic i skanowania pokazuje, że ból jest również "ból duch",
Btw, miłość termin scanxiety tak apropos, jak się czuję każdy czaso- kopalnia jest czwartek. Aargh! Czasami żałuję, że skany były dalej od siebie, skany są konieczne, ale stworzyć wiele niepokoju.
-m

Wiele modlitw ode mnie dla ciebie – na Twojej drodze na dobre wieści w czwartek!
Otrzymuję wiele niezwykłych bóle w tygodniach poprzedzających skanów. Ale tym razem jest bardziej intensywna w okolicy wątroby. Fuj! Muszę się zajmować między teraz i piątek.

Prawie rok od kiedy dostał wiadomość o Mets wątroby – wiele z nich. Jedynym objawem było zmęczenie, ale to może być cokolwiek. Moja praca w tym enzymów wątrobowych we krwi były doskonałe.
Mieli wykonaną biopsję 7 lipca do cinfirm było Mets BC. Próbowaliśmy Gemzar. Nie działał. Wtedy na hormonalnej terapii redukcji z ujęć faslodeks miesięcznych i pigułki arrimidex codziennego.

Znaleźliśmy to miejsce patrząc dla chorych na raka wątroby, aby dowiedzieć się ich objawy bo nie miałem pojęcia, czego się spodziewać dzieje się w wątrobie. Potem na szczęście znaleźć tę grupę metsies BC. Przeczytaj o sferach Y90. Z perspektywy czasu, to bym od razu poprosił o konsultację z radiologii interwencyjnej onkologa jak ten zrobił mi biopsję. Miałem to zrobić dwa razy, na lewym boku, bo jestem jednym z 3% populacji, które mają RWO tętnic dostarczających lewej stronie. W czerwcu będę nhave prawa strona zrobić. www.sirtex.com
Mam lits nowotworów więc nie pozwól nikomu powiedzieć ya nie można zrobić. Robią mapowanie pierwsze, jak sucho, aby przetestować swoje żyły (oni gomin poprzez krocze jak Cath serca), która jest jak znaleźli moją inną biologię.
Prawie żadnych skutków ubocznych. Czytaj inne wiadomości na temat wątku Y90.

Powodzenia, ale proszę spojrzeć na ten pierwszy.

Zacząłem czuć się coraz bardziej zmęczony i nogi zmęczony, nawet bez zbytniego wysiłku, po 18 dobrych miesięcy na Faslodex i Zometa. Wtedy mój ONC i badania zidentyfikowane Mets wątroby (kilka), które zaatakowały z, w kolejności, Taxol®, adriamycyna / 5FU Combo Xeloda a teraz Taxotere. Jednym z pierwszych trzech trwała długo, choć kombi zmniejszona ich aż na chwilę. Xeloda było OK, ale nie jest skuteczna, a teraz ta nieszczęsna Taxotere.
Nigdy nie miałem ból jako taki, ale zmęczenie było naprawdę zauważalne. Mam nadzieję, że to pomoże. powodzenia.

Ja też mam ból pod moim prawym piersiowej wieku (lumpektomii po lewej), i zadzwonił do mojego ONC, który uważa swoje rac nowotworowych z moich płuc mets- który powiedział, jest to dobry znak, że komórki umierają.

Właśnie zdiagnozowano Mets wątroby. Obecnie czeka na biopsję wątroby i nowotworów profilowania. Z perspektywy czasu. Czułam się bardziej zmęczony, sporadyczne mdłości i tępy ból w prawym boku pod żebrem. Moi hilars powiększony (moja pierwsza strona z przerzutami) i zmęczenie może wśród było z mojego uporczywy kaszel.
Powodzenia skanów.

RELATED POSTS

 • Wątroba Zdjęcia Spot, zdjęcia plamy wątrobowe.

  plamy wątrobowe Jest to stan, który wpływa na powierzchnię skóry wystawionej na słońce lub promieni ultrafioletowych. Plamy są płaskie lub brązowo-czarne i nie są związane w żaden sposób do…

 • Guzy wątrobowe, wzrost wątroby.

  B bie łagodne (nienowotworowe) i złośliwe guzy (nowotworowych) może rozwijać się w wątrobie. Istnieją różne rodzaje nowotworów wątroby: Pierwotnego raka wątroby (rak wątrobowokomórkowy)…

 • plamy wątrobowe na twarzy

  Specjalna Promocja Opakowania ograniczony czas! (Normalna cena $ 59.99) Jaka jest różnica między plamy starcze i piegi? Piegi pojawiają się, gdy jesteś młody, są one bardziej liczne w lecie i…

 • Jak pozbyć się plamy wątrobowe …

  Jak pozbyć się plamy starcze i przebarwienia Ponieważ trwa wiele lat ekspozycji na słońce na te ciemne plamy pojawiają się one określane są plamy starcze, ponieważ są plamy, że niektórzy ludzie…

 • warunki wątrobowe

  Twarda prawda jest Twój futrzany przyjaciel zaczyna wykazywać oznaki dla wczesnych stadiach choroby wątroby i jesteś bardzo zaniepokojony. Przed psychicznie rzucać w ręcznik i rozpocząć…

 • Plamy wątrobowe – przyczyny, objawy …

  przyczyny plamy starcze lub plamy starcze są wynikiem długotrwałej ekspozycji na światło słoneczne. Ma to być choroby wątroby, ale nie jest to w rzeczywistości. Wiek jest również przyczyną w…

Comments are closed.