Palatab

Przepuklin pachwinowych – California …

Przepuklin pachwinowych - California ...

Podstawy An przepukliny pachwinowej:

przepukliny pachwinowej . znany również jako przepuklin pachwiny, to kiedy jelita lub tłuszczu przeforsować mięśni do kanału pachwinowego. Jest to warstwa mięśni w pachwinie w którym mieści powrózka nasiennego u mężczyzn, lub okrągły więzadła u kobiet. Przepuklina może być bezpośrednio poprzez mięśniowej (bezpośredni przepukliny pachwinowej) lub przepuklina może obserwować okrągłą więzadła lub powrózka nasiennego przez to droga pośrednia, ponieważ wyjście z brzucha (pośrednie przepukliny pachwinowej).

Maksymalnie 75% przepuklin brzusznych są przepukliny pachwinowej. można je znaleźć u mężczyzn i kobiet, ale częściej u mężczyzn ze względu na fakt, że ludzie mają większy otwór w ścianie brzusznej ze względu na powrózka nasiennego. Przepukliny pachwinowej często rozwijają się jak małe wybrzuszenie, które powiększa się z czasem. Wybrzuszenie mogą zniknąć podczas leżenia i powrócić z aktywnością.

Przepuklin pachwinowych są najbardziej powszechnym typem przepukliny. Przepukliny udowe są znacznie częstsze u kobiet, ale można zaobserwować także u mężczyzn. Jako przepuklina pachwinowa get większe, może przedłużyć do moszny.

Objawy przepukliny pachwinowej:

Podobnie jak większość innych przepuklin, ból w pachwinie jest jednym z najczęściej występujących objawów. Ponadto, ze względu na tłuszczu i jelit pchanie przepukliny, wypukłość może często tworzą się pod skórą. To wybrzuszenie można uzyskać większe i mniejsze w zależności od tego, co jest w przepukliny.

W czasie, gdy staje się na tyle duża, przepuklina, jelito może się stale uwięzione, co może prowadzić do uszkodzenia jelit, jak również inne objawy, takie jak nudności, wymioty, i zaparcia.

Czytaj więcej na temat objawów TUTAJ.

Jak się przepukliny pachwinowej Naprawiony?

Laparoskopowej przepukliny pachwinowej wymaga 1-2cm nacięcie w pępku i dwa mniejsze przebicia poniżej pępka. Pępka nacięcie pozwala aparatowi zobaczyć wnętrze jamy brzusznej, a dwie mniejsze dziury są dla instrumentów operacyjnych.

Podczas laparoskopowego leczenia przepuklin pachwinowych, małe nacięcie w pępku, mięsień jest przesuwany z drogi, a balon jest pompowany, aby zrobić miejsce operacji.

Gdy balon jest nadmuchiwany, kamera jest umieszczona przez małe nacięcie i przepuklina naprawy.

Podwójna siatka pozwala jedną warstwę (z niebieskie kółka) być umieszczony pod mięśniem, podczas gdy druga warstwa wierzchnia jest umieszczona nad uszkodzonym mięśniu. Z tego typu naprawy, osłabione mięśnie są traktowane zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz otworu. Nie mogą być wykonane w chirurgii laparoskopowej, ponieważ tylko wewnętrzna warstwa siatki może być używany.

Laparoskopowa naprawa przepukliny pachwinowej

Ten pacjent miał zauważalne zgrubienie w lewej pachwinie. On zdecydował się na chirurgii laparoskopowej w leczeniu. Balon spacemaker (patrz wyżej), jest umieszczona pod mięśniem ale z jelit. Gdy balon jest usuwany, aby otwór w mięśniach znajduje. Lekkie siatka umieszczona na wady naprawy przepukliny.

Przepuklina pachwinowa Naprawy Filmy

  • Pamiętaj, aby znaleźć chirurga, który skupiać się ‚na przepuklin i nadaje im priorytet w swojej praktyce. Chirurg, który działa na przepuklin na koniec męczącego dnia i męczącym tygodniu nie będzie, aby zapewnić najlepsze rezultaty dla Ciebie.
  • Upewnij się, że chirurg ma dużą ilość operacji przepukliny. Nikt w każdej dziedzinie może być biegły jeśli robią coś tylko kilka razy w miesiącu.
  • Leczony w specjalistycznym ośrodku przepukliny z in-house akredytowanych chirurgii ambulatoryjnej Center (ASC) zapewnia najwyższą jakości opieki przed, w trakcie i po zabiegu przepukliny i pozwala na bardziej udanych wyników.
  • Pacjenci powinni być postrzegane przez chirurga, który może zaoferować wszystkie rodzaje chirurgii przepuklin, w tym otwartych lekkich technik siatki, jak również zaawansowanych technik laparoskopowych. Gwarantuje to, chirurg może zaoferować najlepszą technikę dostosowaną do sprawy.
  • Niektórzy pacjenci laparoskopowe doświadczyć mniej bólu po operacji i może być w stanie wrócić do normalnej aktywności prędzej. Chirurgia laparoskopowa przepukliny może skutkować lepszymi pacjentów doświadczeń dla niektórych pacjentów.
  • Najnowszy, zaawansowany lekka siatka nie tylko zmniejsza częstość nawrotów dla przepukliny, ale także szansę pooperacyjnego bólu oczka niemal do zera.

Skąd mam wiedzieć, czy mam przepuklinę?
Co przepuklina ochotę?

Jaki rodzaj zabiegu powinienem mieć?
Ile kosztuje operacja przepukliny?

Techniki state-of-the-art naprawy przepukliny wszystkie w zaciszu naszego ośrodka.

50% przepuklin będzie stopniowo większe i bardziej bolesne z czasem! Gorąco polecam
planując wizytę u nas, gdy wystąpią objawy przepukliny.

RELATED POSTS

Comments are closed.