Palatab

Przeplatają szydełka, zima 2016, przeplatają szydełka.

Przeplatają szydełka, zima 2016, przeplatają szydełka.

cechy

Łańcuch Mężczyzna: im więcej wiesz
Peter Franzi rozpoczyna swoją kolumnę:.. „Zrobiłem błędy ja po prostu wyjść i powiedzieć, że tak, w interesie pomaga nie popełnić tych samych błędów, jakie dokonane, jakie zgromadził kilka wskazówek do naśladowania przed rozpocząć duży projekt szydełka. „

Luźne końce: Granny Grande Hat
Vickie Howell zaczyna jej kolumny. „Big nadal być lepiej w tym sezonie, jak dużym rozstawie drutach i style szydełkowych, które pojawiły się w główny nurt kilka lat temu nadal posiadają miejsce w centrum uwagi prêt-à-porter, pas startowy, a firmy homedecor wskoczył na big-modą, przynosząc nam supersized swetry, koce Behemoth, obszernych kamizelki. i dobrze, masz pomysł. „

I więcej!
W Handlowy. przeczytać o wspaniałą instalację szydełka sztuki. W codziennie szydełka. przeczytać o tym, jak crocheter używa swojego rzemiosła zarówno radzenia sobie z chorobą przewlekłą i pomagać innym. I w Dalsze informacje. niech Darla Fanton pokazać, jak szydełkować złudzeń.

Inne tematy mogą korzystać:

  • Ojej, wygląda na to, musimy wyciągnąć pewne propozycje dla Ciebie!

Kategorie

O Dana Bincer

8 na myśli “ Interweave szydełka, zima 2016 ”

Witam, szukam na piękny sweter Tumult w najnowszym numerze (strona 42) i mam kilka pytań. 1) W opisie przędza jest wymieniony jako „3” na wadze, ale w stronę źródła przędzy na końcu Magazine HiKoo CoBaSi jest wymieniony jako „1”, masy ciała. Który to jest?
2) W informacjach na tym samym swetrze, Shell, to mówi (3 dc, ch 1, 3 dc), ale schemat wzoru siatki i Shell przedstawia muszli w wierszu 5 jako (3 dc, ch 2, 3 dc). Ponownie, co jest poprawne? Chciałbym, aby ten sweter, ale trzeba najpierw trochę wyjaśnień. Dziękuję Ci.

Znalazłem ten sam problem – Idę z Shell (3Dc – 1ch-3Dc), na 2 łańcuchy stałaby jakiś wzrost, pogorszenia wyrównania krawędzi.

Pracuję z Miraggi, egipskiej bawełny z Mondial, ewentualnie nr 2 (etykieta nie wskazuje), a nawet jeśli zostały uzyskane kierunki cechowania dla rozmiaru 34 musiałem zrobić 69 łańcuchy na początku.

Jestem jakby rozczarowany, że magazyn nie odpowiedział na Ciebie …

Czy zrobić sweter? Kończę plecy – tak daleko, tak dobrze.

Dzień dobry enCrochet i Marcosta,

Proszę nie wahaj się odpowiadać, jeśli masz dodatkowe pytania. Dzięki!

Cześć. Próbuję zrobić drwala Pullover dla mojego męża, który jest w 2016 magazynu Winter. Jestem mylić o tym, jak rozpocząć, ponieważ nie istnieją żadne wskazówki dotyczące łańcucha fundamentowej tak Rnd 1 mówi 11 FDC na prawym ramieniu, więc to znaczy, że łańcucha 11 albo 12 i zrobić 11 FDC, a następnie mówi rożny 37 FDC więc znowu więc zrobić łańcuch po skończeniu 11 FDC czy zacznę z łańcuchem fundamentowej wystarczająco długi dla obu szwów? Dzięki. Judy

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Instrukcje dotyczące standardowego FDC są w słowniczku. Wzór ten jednak daje instrukcje rogu beg FDC w graficzny przewodnik, więc po pracy to ścieg, będzie działać w następujący sposób dla 11 FDC, a także za wszelkie FDC, które nie są oznaczone jako rogu FDC :
* Przędzy ponad, hak wkładka pod 2 pętle „łańcucha” ściegiem ostatniego ściegu i podciągnąć pętli przędzy nad i wyciągnąć po 1 pętli [przędzy nad i wyciągnąć przez 2 pętle na haku] 2 razy; powtarzać od * do długości fundamentu.

Mam nadzieję, że to pomoże. Proszę dać mi znać, jeśli mogę być dalszej pomocy. Dziękuję Ci!
STobias

Komentarz Anuluj odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Tak! Wyślij mi moje nieodpłatną emisję testową przeplatają Crochet. Wezmę jeden rok (4 wydania) abonament za jedyne $ 21.95. Jeśli nie uwielbiam go mogę zachować mój wolny problem i powrócić rachunek napisem „anuluj” i nic winien.

Zapłać teraz za subskrypcję i uzyskać dodatkowej emisji premiowej (A $ 7,99 wartości) całkowicie za darmo! To 5 Kwestie za jedyne $ 21.95, a oszczędności w wysokości 45% od ceny kiosk.

Wystarczy wypełnić poniższy formularz, aby uzyskać nieodpłatną emisję testową przeplatają Crochet. Dodaj $ 4 lata do Kanady, $ 7 lat pocztowych Zagranicznego. tylko funduszy amerykańskich. Płatność musi towarzyszyć zamówienia międzynarodowe.

RELATED POSTS

Comments are closed.