Palatab

Przedmioty domowe Lista kontrolna …

Przedmioty domowe Lista kontrolna ...

Wszystkie nowożeńcy powinni mieć dobry blender.

Nowożeńcy dopiero zaczynają potrzebują wielu rzeczy, w celu ustalenia ich nowego domu. Pomaga przejść przez każdego obszaru domu i zanotuj wszystko co jest potrzebne w każdym pokoju. Następnie przyjrzyj się temu, co już masz i przejechać te rzeczy z listy. Co lewej stronie będzie lista kontrolna, co stać się, jak ustanowić nowego domu razem.

Kuchnia

Podstawowe naczynia, takie jak noże, szpatułki, drewniane łyżki i inne przedmioty służące mieszanie lub są niezbędne w każdym domu. Dołącz podstawowych rzeczy, takich jak potholders mitts, ściereczki, termometr mięso i deskę do krojenia. Trzeba także wybór garnków i patelni, w tym patelnie do pieczenia i co najmniej jednej dużej patelni. Małe urządzenia, takie jak kuchenka mikrofalowa, mikser z miski do mieszania oraz blenderze są również pomocne artykuły dla nowożeńców.

Jadalnia

Naczynia, szklanki i sztućce są Jadalnia Essentials, a każdy dom powinien mieć obsługę dla ośmiu jako minimum. Każde miejsce ustawienia powinno zawierać płytkę kolację, lunch lub talerz sałatki, miska, talerz, kubek i komplet sztućców. Trzeba także szklanki wody i wszelkich wyrobów szklanych, który pasuje do Twojego stylu życia, takich jak kieliszki do wina lub zastawek mieszanych napojów. Obrus, zestaw maty miejsce, tkaniny serwetki i biegacza okrągły stół na potrzeby jadalni.

Sypialnia i łazienka

Zdobądź co najmniej jeden lub dwa zestawy górny i dolny arkusz o wymiarach dopasowanych do łóżka. Nie zapominaj, poduszki, poszewki na poduszki, koce, kołdrę i narzucie. Każda łazienka powinna mieć wystarczająco ręczników i myjki dla każdego z was, aby mieć czyste dodatki. To nie zaszkodzi jeszcze kilka ręczników na rękę dla wszelkich gości. Wreszcie, na obu pomieszczeniu lub jedno i drugie, trzeba mieć duże lustro.

Generał

Jeśli zaczynasz się jako para lub mieszka singiel, istnieją pewne podstawowe elementy trzeba mieć nowego domu. Pełnowymiarowa deska do prasowania i żelazko parowe dobry, stojak do suszenia swetry i aromatyczne bloki cedrowe pomóc zachować swoje ubrania w najwyższej formie. Latarka, zapasowe baterie i świece są pomocne powinny moc wyjść i zachować apteczki w łazience lub kuchni do katastrofy. Dobry odkurzacz, który może również usunąć kurz z mebli i zasłony ułatwią utrzymanie domu w czystości.

Referencje

o autorze

Odbiorca stopnia biznesu i technologii z programu magisterskiego na West Coast University Cindy Quarters została pisemnie zawodowo od 1984. Dotychczasowe doświadczenia jako technik weterynarii i mnóstwo czasu ogrodnictwo okrągły z jej interesami. Quarters miał prace biorące udział w Radiance Magazine i AKC Gazette.

zdjęcie kredytów

Co Essentials jest potrzebne do nowego domu?

 • Oszczędne sposoby, aby zaoszczędzić Ciepło z izolowanymi zasłony

  • Posiłki w budżecie & Planowanie posiłków

  • Jak urządzić kuchni francuskiej Quarter w budżecie

   Popularne artykuły

  Pomysły na Zimowych Nighttime Wesela na budżet

 • Oszczędni Pomysły na Bookends

  • 5 sposobów, aby zaoszczędzić na Budownictwa

  • Jak sprawić aby Twój dom wygląda jak milion dolarów na budżet

  RELATED POSTS

  Comments are closed.