Palatab

Problemy Lip-opryszczka – gorączka …

Problemy Lip-opryszczka - gorączka ...

Co powoduje opryszczkę i gorączka Blistry?

Wirus opryszczki I dotyka ponad połowa dorosłej populacji, a ponad 50 milionów ludzi w USA doświadczenie co najmniej jeden opryszczka epidemii rocznie. Jest drugim co do przeziębienia częstotliwości. Gdy dana osoba kontrakty wirusa, może istnieć w stanie uśpienia lub utajonej w całym swoim życiu. Po pojawieniu się najpierw opryszczki, ma tendencję do częstego nawrotów w tym samym miejscu.

Te pęcherze stały się znane jako opryszczka lub opryszczka, ponieważ mogą pojawić się, gdy dana osoba ma przeziębienie lub gorączkę. Ale wybuchy często podążać ekspozycji na słońce, uraz, stres badania, emocjonalny dyskomfort, początek miesiączki lub zaburzenia jelit – od czasu do czasu, nie mają wyraźnej przyczyny w ogóle.

Opryszczki zwykle poszkodowany czuje się uczucie ciepła, mrowienie, podrażnienie lub swędzenie około 24 godzin zanim pojawi bąbelkowych. Blister wypełnione płynem często wybucha w ciągu pierwszych kilku dni, podczas gdy całkowite gojenie trwa zwykle 4-10 dni.

Opryszczka jest zaraźliwa, więc należy zachować ostrożność, aby uniknąć kontaktu z tego obszaru. Dotknięcie zakażonego obszaru może spowodować infekcję gdzie indziej, a wirus może być przekazywane do innych.

Te pęcherze stały się znane jako opryszczka lub opryszczka, ponieważ mogą pojawić się, gdy dana osoba ma przeziębienie lub gorączkę. Ale wybuchy często podążać ekspozycji na słońce, uraz, stres badania, emocjonalny dyskomfort, początek miesiączki lub zaburzenia jelit – od czasu do czasu, nie mają wyraźnej przyczyny w ogóle.

Kontrolowanie opryszczkę & gorączka Pęcherze

Bardzo niewiele osób cierpiących sobie sprawę, że proste środki zapobiegawcze mogą zminimalizować wpływ tych drażniących dolegliwości.

Wyeliminowanie wszystkich źródeł, które mogą przyczyniać się do wystąpienia opryszczka i opryszczka nie jest możliwe. Ale chorzy mogą przygotowywać swoje usta są bardziej odporne na działanie tych ognisk.

Jak zapobiec opryszczka lub gorączka Blistry

Pojawienie się opryszczki lub gorączka blistrze jest zawsze mile widziani, ale czujny cierpiącego czasami może wykrywać znaki ostrzegawcze. Swędzenie, mrowienie i uczucie ciepła zwykle oznaczyć miejsce, w którym pojawi się ból lub blister w ciągu 24 godzin.

Jak tylko zostaną wykryte te znaki, Blistex zaleca masowanie leczniczej produkt do pielęgnacji ust, takie jak Blistex Lip leczniczej maści. delikatnie w obszarze zagrożonym do czterech razy dziennie. Przenikliwy przeciwbólowe zapewnia szybką i skuteczną pomoc i właściwości nawilżające maści za zmiękczają powierzchnię, aby zapobiec pękaniu. Blistex Lip Medex ma innej opcji dla tych, którzy wolą efekt ultra-chłodzących.

Unikać ekspozycji sucha i Sun.

Bardzo suche usta, bez względu na sezon, są bardziej skłonni do wybuchów opryszczkę i opryszczka, według dr Charles Zugerman. profesor dermatologii klinicznej z Northwestern University Medical School.

"Usta, które są bardzo suche mogą pękać, powodując pęknięcia, które łatwo mogą zostać zakażone przez wirusy takie jak herpes simplex lub bakteriami," powiedział Zugerman. "Właściwa regulacja utrzymuje wargi pękaniu, a także chroni usta ze skłonnością słonecznego wywołać opryszczkę."

Zugerman zaleca produkty pielęgnacyjne, takie jak Blistex DCT (codziennie Conditioning Leczenie Lips) z witaminami A i E oraz SPF 20, aby utrzymać usta przed pękaniem i chronić je przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Oprócz DCT, Blistex oferuje szereg produktów, które warunkują wargi i chronić je przed stresorów zewnętrznych, które może wywołać wybuch. Zobacz wszystkie Blistex Products.

Kontrola stresu i Opryszczka

Według dr Charles Zugerman. profesor dermatologii klinicznej z Northwestern University Medical School, stres jest jednym z podstawowych czynników wyzwalających ból zimnej ognisk. "Gdy naprężenie lub dowolny inny czynnik, upośledza system odpornościowy człowieka, wirus przenosi się z korzeni nerwowych, aż do powierzchni skóry, co powoduje uszkodzenia, aby tworzyć" mówi Zugerman.

rada

Discover Your Bliss

RELATED POSTS

 • Ból w dole pleców Badania, niższe problemy kręgosłupa.

  Istnieją pewne niższe powrót badania bólu, które są bardzo często wykorzystywane w zarządzaniu ból w dole pleców. Większość osób cierpiących na ból w dole pleców, bardzo zrozumiałe, chcą…

 • Jak leczyć pęcherze gorączka

  Warga Adama czuła swędzenie cały dzień swędzenie i trochę mrowienie, jakby ktoś łaskotał go lekko. Kiedy obudziłem się następnego dnia rano, a jego wargi wciąż czuł dziwne, spojrzał w lustro i…

 • Jak leczyć opryszczkę i gorączka …

  Transkrypcja: Jak leczyć opryszczkę i gorączka Blistry Witam Jestem doktor Howard Goldberg z Cosmetic Dermatology i Estetycznej Laser Center w Swampscott, Massachusetts. Dziś na About.com będę…

 • Dzieci-ENT Tonsil i migdałka gardłowego problemy …

  Nocnymi problemy z oddychaniem i gardła Zakażenia Michael Rothschild, MD od www.Kids-ENT.com Migdałki dwa guzki tkanki, każdy o rozmiarze i kształcie dużej oliwek, w tylnej części jamy ustnej…

 • Jak leczyć pęcherze gorączka

  opryszczka musi uruchomić swój bieg. Etapy gorączkę Blister Tingle Stage Pierwszy dzień lub dwa, to zazwyczaj będzie żadnych widocznych oznak gorączki blistrze, lecz mrowienie, swędzenie i…

 • Jak leczyć opryszczkę i gorączka …

  Jeśli widzisz lub czujesz małe pęcherze na wargi i / lub wokół ust można bardzo dobrze mieć blister gorączka lub opryszczki. Zbadać obszar zaczerwienienia. można znaleźć małe pęcherze, które są…

Comments are closed.