Palatab

Potrzebujesz pomocy z zakażeniem gronkowcem …

Potrzebujesz pomocy z zakażeniem gronkowcem ...

Będę wdzięczny za wszelkie opinie jak ja zostały boryka się z infekcją gronkowcem nosa – objawy owrzodzenia w nosie nawet blokuje oddychanie, żółty absolutorium, wszystkie wnętrza nosa ból. Istniejemy na BACYTRACYNY – nie działał, ale niektóre główne strupki zostały uprzątnięte, ale pozostawiony nosa wewnątrz czerwony w zależności od dokumentu, próbował Bactroban na 1 dzień (3x) i spalono tak źle, nawet tam, gdzie spływały tył mojego gardła spalone, a nawet w dół do przełyku (właściwie czuł mdłości). Zatrzymany to i na 250 Keflex 4x / dobę i nie widząc żadnej poprawy. Wciąż duże strupy w nozdrzach i próbowałem Wystarczy Saline żel do nawilżania nosa w moje nozdrza jak jestem tak suche w nosie i ustach i że faktycznie spalony nozdrza i tuż pod moim nosem w tylnej części gardła.

Przed Wiedziałem, co miałem byłem przy użyciu aerozolu do nosa soli fizjologicznej i nie palić. Dopiero od użyłem BACYTRACYNY spray solna spalone. Nie próbowałem go ponownie, ale myślałem, że teraz ma aloes żel w nim, ale nadal pali. I miała kultura zrobione i to nie jest MRSA – jest gronkowiec.

Byłem do PCP, laryngologa, alergologa – Jestem uczulony na większość antybiotyków i jak z nich korzystać staję uczulony, więc nie mogę nadal używać Keflex albo ja nie mam nic dla moich zębów. Mam wypadnięcie zastawki mitralnej i potrzebują Keflex pracy dentysty, czyszczenia itp można robić tylko tę rodzinę i rodzinę Leviquin która nie ma nic do skóry lub zębów.

Naprawdę potrzebuję porady. Proszę o pomoc – czy mogę zostawić tego czy będzie to rozłożone do mojego mózgu. Dziękuję za wszelką pomoc.

Re: Potrzebujesz pomocy z zakażeniem gronkowcem w nosie

Niestety, aby usłyszeć od swojej choroby, kochanie, i że jesteś uczulony na antybiotyki. Nie wiem, ale sądzisz spróbować czegoś bardziej naturalnego może zaoferować możliwie ulgę. Rzeczy jak olejek z drzewa herbacianego może pomóc gronkowca. Czuć się lepiej wkrótce. Wreszcie nie sądzę, należy ignorować infekcji staph.

Re: Potrzebujesz pomocy z zakażeniem gronkowcem w nosie

Dzięki za odpowiedź. Próbowałem olejek z drzewa herbacianego raz na cięcia na moim ramieniu, ale spalony bardzo źle. I nie należy go zmyć, ale tylko trochę tad boi gdybym umieścić go w nos i spala esp. ponieważ jestem już bardzo bolesne – jak mogę się go pozbyć.

Co medihoney? Wystarczy przeczytać o tym w internecie. To prawdopodobnie spalić, ale też nie sądzę tak źle. Powinien zabijać gronkowca także, a nawet MRSA.

Chyba teraz jestem zdesperowany.

Re: Potrzebujesz pomocy z zakażeniem gronkowcem w nosie

Re: Potrzebujesz pomocy z zakażeniem gronkowcem w nosie

Myślę, że powodem, olejek z drzewa herbacianego jest spalony, bo mam egzemę, a moja skóra jest bardzo wrażliwa – i mój nos jest surowa w środku więc dlatego jestem trochę nieufny. Jednak to samo może się zdarzyć z medihoney. ale myślę, że dam mu szansę. jak mówiłeś mały obszar, a może po prostu do jednego nozdrza, aby rozpocząć.

RELATED POSTS

Comments are closed.