Palatab

Potrzebujesz marmuru, trzeba marmuru.

Potrzebujesz marmuru, trzeba marmuru.

Jesteśmy ręczne cięcie mozaiki artystów, którzy są pasjonatami tej starożytnej sztuki.

Utworzony w 1968 roku, Mozaika Marmur jest owocem pasji, która została przechodzącego z pokolenia na pokolenie. Rosnące z jednej małej rodzinnej firmy z międzynarodowo uznaną firmą, jesteśmy dumni, że stały się liderami w produkcji mozaiki, słynąca z naszych niezrównaną jakość usług oraz niskie ceny.

Nasze mozaiki są prawdziwym odzwierciedleniem naszej pasji; dlatego każdy z nich jest ręcznie starannie i dokładnie, od fazy projektowej aż do instalacji. Nasza determinacja, aby być najlepszym zmusza nas do pracy z najbardziej utalentowanych lokalnych projektantów, upewniając się, nie pozostaje życzeniem klienta zaległy.

Nasza szybka dostawa nigdy nie zawodzi, catering do naszej szerokiej klienteli, gdziekolwiek są. Choć nasza obecność kontynuuje ekspansję międzynarodową, tak też naszą obietnicę zawsze przekracza oczekiwania rosnącej bazy zadowolonych klientów.

Wypełniamy domach. biura, hotele, centra handlowe, ogrody i baseny z wyjątkowej mozaiki exquisiteness i urody.

Mów do nas. Możemy przekształcić sztuki mozaiki wzór, malarstwo, portret lub zdjęcie swojego wyboru. Wnosimy pustych przestrzeni do życia.

Gdziekolwiek jesteś na świecie, nasze mozaiki może dotrzeć. My’ve upewnić się, że nasz wysoką jakość sztuki mozaiki jest dostępny dla jak największej publiczności, zgodnie z naszym przekonaniem, że piękno powinno być obchodzone przy każdej okazji.

Jeżeli mozaika jest dostępny w magazynie, zostanie on natychmiast wysłane i będzie trwać około 5 dni, aby osiągnąć swój próg poprzez DHL Worldwide Express.

W przypadku niestandardowych zleceń i zamówień mozaiki, które nie są w stanie, może to potrwać do 30 dni do produkcji, wiedząc, że wszyscy nasi mozaiki są ręcznie.

Ubezpieczeniowe i opłaty manipulacyjne są wliczone w cenę wysyłki.

Cała sprzedaż lub Większe zamówienia

Dzięki połączeniu programu stopy wysyłka, więcej kupujesz, tym mniej twój płacić za wysyłkę. Kontakt z nami w przypadku dużych lub hurtowych zamówień.

VAT i niestandardowe Obowiązki:

Ceny na stronie internetowej nie zawierają podatku VAT lub niestandardowych zadań w miejscu przeznaczenia.

Proszę zanotować: W przypadku trzeba Twój mozaika dostarczone wcześniej. napisz do nas w celu ustalenia priorytetów zamówienia.

Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe. przelewy bankowe i nawet paypal .

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt:

Ponieważ jesteśmy zobowiązani do wyjątkowej jakości w przekształcaniu przestrzeni życiowej przy użyciu najwyższej jakości ręcznie wykonane mozaiki, oferujemy refundacji jedynie w następujących przypadkach:

 1. Jeżeli uszkodzenie stwierdzono po rozwijania jest nieodwracalna. Jednak wymagają natychmiastowej zdjęcie, które należy podjąć, w terminie 5 dni od dnia otrzymania, w celu oszacowania kosztów szkód i zastąpić mozaiki. Bezpłatny odbiór z adresu zostaną ułożone i nowa mozaika będzie produkowany zastąpić uszkodzoną jedną.
 • Jeżeli mozaika otrzymał bardzo różni się od tej, w obrazie na zamówienie. Jednak wymagają natychmiastowej zdjęcie, które należy podjąć, w terminie 5 dni od daty otrzymania. Pełna wymiana zostanie dokonana wtedy.
 • Uwaga: dla wszystkich niestandardowych zleceń można zadać nam wysłać zdjęcie swojego dokładnym mozaiki przed wysyłką, aby uniknąć nieporozumień po przyjeździe.

  Projektanci mozaiki marmurowe mozaiki mogą dostosować dowolny kształt. rozmiar. kolor lub wzór.

  • Możemy odtworzyć dowolny obraz. projekt. portret rodzinny. logo.
 • Możemy dać ci komputerowej symulacji konstrukcji przed produkcją.
 • Będziemy dostarczy Ci Live Photo produkcji niestandardowej kolejności natomiast w produkcji.
 • Zatwierdzić mozaikę przed wysyłką.
 • Będziemy produkować swoje mozaiki w 2 do 3 tygodni. co czyni nas liderem na rynku.
 • RELATED POSTS

  • Potrzebujesz marmuru, trzeba marmuru.

   Pierwszy odcinek: 4 różne sposoby, aby uderzyć kulkę! 1. Muśnięcie – Co chcesz zrobić, o to, aby ustawić końcówkę kciukiem tuż za marmuru. Zegnij palec tak, że jego pierwsza wspólna spoczywa na…

  • Marbles by Peltiera Glass Company, trzeba marmuru.

   Najwcześniejsze marmury Peltiera są single-stream. Innym rodzajem „Miller maszynowego” wir nazywa się Miód Onyx . Są Półkryjące biały podkład z cienkiej prześwitującej brązowe łaty i cienkiej…

  • Punkcji lędźwiowej – Co trzeba wiedzieć, obraz lędźwiowego.

   Co to jest przebicie lędźwiowego? Twój kręgosłup ( kręgosłup ) Jest wykonany z kręgów (wer-te-Bray), rdzenia kręgowego i mózgowo-rdzeniowego (Ser-ee-broh-Speye-nal) płynu. Kręgi są małe kości,…

  • Jak powiedzieć komuś trzeba …

   Jak powiedzieć komuś trzeba rzęsistkowica? Jest to godne pochwały, że biorą odpowiedzialność za nie przekazanie tej STD. Brzmi jak trzeba pomóc w jaki sposób komunikować swoją chorobę do…

  • Potrzebujesz pomocy interpretacji szpik kostny …

   Mój świat został podbity, mój mąż został zdiagnozowany Waldenströma makroglobulinemią monoklonalnych gammapatii o nieznanym znaczeniu. Mam duże trudności próbując interpretować numery. Każda…

  • Jak długo trzeba czekać, aby pozbyć …

   Jak możemy dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu większa się różnicę Ci znacznie pokrycie tych powikłań oddawania moczu, w którym znajdują się w pooperacyjne komplikuje słabą prostaty, które są…

  Comments are closed.