Palatab

Poronienie po zabiegu IVF …

Poronienie po zabiegu IVF ...

Pacjenci są bardzo podekscytowany, gdy ich badanie HCG jest pozytywne! Są na szczycie świata, że ​​proces IVF nie udało, i czekamy na tuląc swoje dziecko w ramionach, w ciągu kilku miesięcy.

Jednak, jak każdy inny ciąży, 10% wszystkich ciąż IVF są również przeznaczone do problemów medycznych. Najczęstszym problemem jest poronienie. W niektórych przypadkach poronienia po zabiegu IVF, powodem jest fakt, że embrion / płód nie rozwija się prawidłowo. Oznacza to, że nawet jeśli kobieta jest w ciąży, a testy ciążowe są pozytywne, nie ma dziecka. Jest to nieŜywych ciąża, a wiele kobiet bardzo się mylić – Jak mogę być w ciąży, gdy nie ma dziecka. lekarz?

Ciąża składa się z dwóch tkanek – w zarodkowych tkanek, co daje podstawę do dziecka; a dodatkowo zarodkowych tkanek, co powoduje łożysko. W tych ciąż tylko do tkanki, z której powstaje łożysko jest utworzone odpowiednio. Tkanka, która powoduje powstanie zarodek nie rozwija się w ogóle. Pojawia się jako pusty ciążową worka na ultrasonograficznym. To się nazywa "brakowało aborcja" – przypuszczalnie dlatego, że embrion nie brakuje. Termin techniczny jest anembryonic (bez zarodka) ciąża .

W innych kobiet, płód rozwija się, i ustanawia bicie serca, które mogą być widoczne na skanie na 7 tygodni. Jednak w następnym skanowaniu, to serce bije przystanków. To się nazywa IUFD lub śmierci wewnątrzmacicznej płodu.

Najczęstszą przyczyną poronienia jest problem genetyczny zarodka. co zapobiega jego prawidłowego rozwoju. Jest to zdarzenie losowe, a ryzyko nawrotu jest niska, co oznacza, że ​​pacjenci mogą być pewni, że ich szanse na posiadanie zdrowego ciąży na przyszłość są całkiem dobre! Jednak starsze kobiety, a te z biednych rezerwy jajnikowej, mają zwiększone ryzyko wystąpienia poronienia powtarzania, ponieważ ich jaja mają bardziej genetycznie nieprawidłowości, które wciąż nie mogą testować za.

Jeśli tętno płodu można zauważyć, oznacza to, że jest 95% szans, że ciąża będzie przebiegać normalnie. Z drugiej strony, jeśli USG pokazuje, że płód nie jest prawidłowo rozwinięte ("blighted jajeczko " lub anembryonic ciąży, gdy płód nie widać; lub stracona aborcja lub wewnątrzmaciczne obumarcie płodu, gdy płód jest postrzegana ale serce nie bije, to nic nie można zrobić, aby zapisać ciąży.

U pacjentów z blighted jaja, utraty aborcji nieuniknione lub niepełne aborcji, leczenie w przeszłości było łyżeczkowanie macicy (D&C) – krótki zabieg chirurgiczny, który prowadzi się w celu opróżnienia macicy i usunięcie tkanki ciąży. Jednak u kobiet z nieudanego aborcji stanowić D&C może powodować zespół Asherman (wewnątrzmaciczne zrosty), jeżeli lekarz zeskrobuje macicy zbyt silnie. To dlaczego te problemy są teraz lepiej traktowane z leczeniem farmakologicznym. Te ciąży może być zakończony medycznego z mifegest (środek przeciw progestagennego) i misoprostol (prostaglandyn). Lekarz przepisze je dla Ciebie.

Średnia recepta jest następujący.

Zakładka Mifegest (RU-486, Mifepriston), 200 mg, 1 – 3, tabletki w tym samym czasie. To jest anty-progestagen.
Po upływie 48 godzin, należy Tab Misoprostol, 200 ug, 4 tabletki w tym samym czasie. Może być przyjmowana doustnie lub dopochwowo. Jest to prostaglandyny
Zaczniesz krwawienie i skurcze około 6-48 godzin po tabletki Misoprostol.
Można wziąć środki przeciwbólowe w leczeniu objawowym

Trzeba do skanowania sprawdzić jeden tydzień po zatrzymaniu krwawienia, aby potwierdzić produkty od poczęcia są całkowicie opróżnione.

Wszystkie te mity i nieporozumienia tak złej sytuacji jeszcze gorzej! Proszę pamiętać, że nic nie można zrobić, może spowodować poronienie. Twój płód i bezpieczny i jest dobrze zabezpieczony w macicy i nic nie można zrobić może zaszkodzić w.

Najczęstszą przyczyną poronienia jest nieprawidłowość genetyczne płodu i jest to mechanizm obronny natury, aby zapobiec narodzinom nienormalnego dziecka. Chociaż te wady są często przypadkowe, są one ludu u starszych kobiet. To dlatego, że jaja starsze kobiety mają genetycznie nieprawidłowości, ponieważ mają one „wieku” i mają wady genetyczne, które nie mogą być przeszukiwane pod kątem.

Co ciekawe, wielu pacjentów uzyskać jeszcze bardziej zdeterminowany, aby mieć dziecko po poronieniu. Uważają, że jeśli oni mogą nosić ciąży do 8 tygodni, można je nosić jeden do 8 miesięcy, a także – i fakt, że ich zarodek nie implant daje im impuls zaufania! Prawda jest taka, że fakt został pomyślany (nawet jeśli zrobił poronienia) oznacza szanse na posiadanie zdrowego dziecka są doskonałe. więc proszę nie dostać zniechęcony!

Do specjalisty płodności, który jest certyfikowany przez komisję lekarz z doskonałych cenach sukces, umówić się na jednym z czterech klinik płodności Chicago inVia za obszar.

RELATED POSTS

 • Myślę, że miałem nieodebrane poronienie …

  Zrozumienie Poronienie Utrata ciąży może być bolesny. I niestety, poronienia są dość powszechne. Średnio 1 na 5 ciąż kończy się poronieniem w zazwyczaj w pierwszym trymestrze ciąży. Co to jest…

 • Poronienie faktów, informacji na temat poronień.

  Jeśli nie widzisz tutaj swoje pytanie, zajrzyj Smutek i strat na Często Zadawane Pytania . Aż 25 procent wszystkich ciąż kończy się poronieniem, połowa z nich, zanim jeszcze kobieta zdaje sobie…

 • Poronienie – objawy, przyczyny …

  Zważywszy Ciąża Wstępnie Ciąża Zdrowie Jak Ciąża Happens Ciąża tydzień po tygodniu Test ciążowy Opcje Ciąża Opieka prenatalna Poronienie Ciąża pozamaciczna Bezpłodność Zika wirusów Poronienie w…

 • Myślę, że mieli nieodebrane poronienie

  Położna specjalista USG i ekspert BabyCenter jest na skanach. Nieodebrane lub ciche poronienie może się zdarzyć każdemu. Po poczęcia, zapłodnione jajo (komórka jajowa) implanty w macicy…

 • Poronienie powoduje objawy

  Większość poronienia występują zazwyczaj w pierwszym trymestrze ciąży. Jednak poronienie na 19 tygodni lub w drugim trymestrze jest znana wydarzy. Poronienie jest spontaniczna utrata dziecka do…

 • Poronienie Przyczyny i objawy …

  Czym jest poronienie? poronienie znany w medycznym żargonie jako samoistnego poronienia Jest to nieoczekiwane zakończenie ciąży przed 20. tygodniem ciąży. Podczas poronienia, embrion lub płód…

Comments are closed.