Palatab

Podczerwień Przegląd sauny Zdrowie Mate …

Podczerwień Przegląd sauny Zdrowie Mate ...

Dziś chcę przeglądnąć inny 2-osobową saunę modelu, zdrowie Mate HM-NSE 2. Healthmate sauny był jednym z pierwszych (jeśli nie pierwszym) producentów wytwarzających sauny na podczerwień. Została założona w 1979 roku i działa na rynku od ponad 20 lat. Oto niektóre statystyki z ich 2-osobowej sauny na podczerwień modelu.

Drewno: Czerwony cedr kanadyjski.

Wymiary zewnętrzne: Szerokość: 49 W, głębokość: 41 W, Wysokość: 73 1/4 cala.

Grzejniki:Grzejniki Metal Incoloy Grzejniki ceramicznymi pokrytymi Incoloy (5), z przodu (2), tylną (2), w stanowisku (1).

wyloty: 120 V, 15 A, 1660 watów.

Akcesoria: AM / FM odtwarzacz CD.

Gwarancja: Grzejniki wykonania, elektryczna – lifetime, audio – 1 rok.

Cena: Waha się wokół $ +4.000.

Model ten stary dobry sprawdzony z czasem sauny na podczerwień konstrukcji kabiny, z wbudowaną AM / FM odtwarzacz CD. stosowane są dobrze znane metalowe Incoloy promienniki podczerwieni. Healthmate sauny mówi, że ich opatentowane nagrzewnice są bezpieczne w dotyku podczas pracy. Kabina posiada wbudowane okna wentylacyjnego, aby umożliwić przepływ powietrza świeżego.

Wielkie pytanie tej saunie jest jego ławki i oparcia. Od obrazów na miejscu w instrukcji ławka jest dość szeroki i solidny, z zainstalowanym żadnego oparcia. W instrukcji jednak znalazłem wzmianki oparcia, która jest „zawarty w niektórych modelach / można kupić oddzielnie”. Nie ma informacji na temat tego, czy oparcie jest dołączony HM-NSE 2 modelu, czy też nie. A poza tym, oparcie wydaje się być solidna, bez otworów dla promieni podczerwonych przechodzą, więc będzie całkowicie zablokować podczerwieni, jeśli będzie ona obejmować grzejnik. To sprawia, że ​​oparcie nadaje się tylko do użytku jednoosobowego HM-NSE 2 sauny, kiedy można, to być miejsca na ścianie bocznej i siedzieć z nogami na ławce.

Moja rada jest taka, aby myśleć o Państwa komfort i sprawdzić, czy wymiary sauny i projektowania ławce Ci odpowiada. Pamiętaj, że typowa sesja sauny na podczerwień trwa około 30 minut i chcesz spędzić je w komfortowych warunkach.

We wszystkich innych sposobów, to jest dobry sauny, a konstrukcja sprawdzona w czasie i może być dobrym wyborem. Aby uzyskać lepsze wyobrażenie o tym można przeczytać jego instrukcję obsługi.

Aktualizacja: Niestety, zdrowie Mate zostały usunięte podręcznik po stronie przeprojektowania.

Aktualizacja 2: New Link do instrukcji obsługi dodał.

5 Odpowiedzi na „Infrared przeglądu Sauna: Zdrowie Mate HM-NSE 2”

W podręczniku dla healthmate faktycznie jest na ich stronie internetowej. Idź do http://www.healthmatesauna.com/site.htm. kliknij na obsługę klienta, a zobaczysz link do pliku Adobe PDF z instrukcją.

Dziękuję Michelle, link jest z powrotem!

Niedawno kupiłem używany Healthmate sauna NSE-3. Wstępne właściciele nabyli je Nowe rok wcześniej nieco ponad $ 5000 z opcjonalnym „starlight” sufitu, oprócz standardowego CD stereo, lampka do czytania, oparcia, 20 wylot amp i ręcznik ustawiony. Kupiłem go stosuje mniej niż 1 . / 2 z pierwotnej ceny jest to bardzo dobrze zbudowany jednostka poszło razem bezbłędnie, nagrzewa się łatwo, wyraźnie zbudować do ostatniego z doskonałą dbałością o szczegóły „Starlight” opcja sufit jest relaks. -. małe punkciki światła, które wahają się przez kolory czerwony, zielony, niebieski, biały w układzie, można też zostawić je w jednym kolorze. Istnieje również lampka do czytania wewnątrz jeśli wolisz czytać. Grzejniki działają dobrze. Urządzenie 3 osoba potrzebuje wylot 20 amp (kablowy przez 20 służby AMP). Kopalnia znajduje się w garażu, a ja mieszkam w Wisconsin, gdzie jest zimno w zimie. Stąd może trwać godzinę, aby rozgrzać do 150 stopni. Urządzenie można ustawić na temperaturę do 170 stopni. Wnętrze jest długa ławka niecałe pięć stóp, który pozwala, aby jedna osoba wyciągnie na nim kolana w górę lub oprzeć o ścianę boczną z nogami na zewnątrz wobec was, które lubię bardziej niż osoba modeli 2. Oparcia przechodzi w ścianę boczną, w której nie koliduje z grzejnikiem, niż tylnej ściany, który zawiera dwa grzejniki. Całe urządzenie zawiera w sumie 5 grzejników. Stereofoniczne radio działa bardzo dobrze, podobnie jak odtwarzacz CD. Panel sterowania jest dobrze zaprojektowane, z wyjątkiem funkcji rezerwowej, która pozwala jedynie zaprogramowanego czasu grzania 30 minut (to byłoby dobrze, gdyby trzeba było urządzenie w domu, ale nie jest wystarczająco długi, odkryty rozgrzewki w zimowych miesięcy w zimnym klimacie. można ustawić czas ogrzewania dla normalnego użytkowania przez okres do jednej godziny, ale funkcja rezerwy pozwala tylko zaprogramowanej pół godzinny czas nagrzewania. mam złe biodro, a ta jednostka była doskonała dla złagodzenia sztywności i bólu. używam go prawie co noc. polecam to urządzenie, choć cena dla używanego urządzenia był na pewno bardziej przystępne niż nowa jednostka będzie.

Michelle, dziękuję za ten miły opinię!

Cześć Paweł. Kiedyś właścicielem 2 osoby healthmate sauny, ale sprzedał go kupić wannę z hydromasażem – co żałuję do dziś! Tak czy inaczej – Jestem obecnie na rynku, aby kupić trzy osoby healthmate sauna. Bardzo chciałbym, aby być w stanie uzyskać kontrakt jak Michelle, ale według jej nadania. Mieszkam w Ontario w Kanadzie, a jeśli ktoś wie o 3 osoby healthmate saunie na sprzedaż, która jest w jak nowy warunek dobrej cenie – proszę o kontakt. Byłbym skłonny płacić za wysyłkę, jeśli cena była właściwa.
Dzięki Paul.
Jackie

Best of Sauna na podczerwień informacji

Niedawny

Archiwa

RELATED POSTS

Comments are closed.