Palatab

Pleśń w piwnicy, co użyć, aby pozbyć się pleśni.

Pleśń w piwnicy, co użyć, aby pozbyć się pleśni.

Dzięki za dołączenie do społeczności!

Wielkie pytanie pytasz o pleśni i wspaniałą wiadomością jest to, że masz kilka sposobów na zatrzymanie go i zapobiegając przyszłemu wzrostowi tam również.

Pleśni / pleśni trzeba 3 składniki rosnąć: źródło wilgoci, materiał organiczny i ciemną przestrzeń temperatury z małym przepływem powietrza. Aby pozbyć się pleśni całkowicie, musisz pozbyć się 1 tych 3 rzeczy.

Wiele konstrukcje ścienne i podłogowe w dzisiejszych domach stanowią doskonałe miejsce dla wzrostu i mają mnóstwo organicznego materiału obecnego na żywność. Formę powierzchni widać może być wynikiem kolonii, który zyskał za murami, zakażenia swoje niezabezpieczone ściany. Nawet jeśli ściany i podłoga są konkretne, wciąż jest pożywką dla zarodników być obecny. Więc z tym powiedział, niech złapać formy / pleśni zabójcę&inhibitor produkt, aby dostać się na właściwej drodze do mocowania problem formy.

Jeśli problem jest bardzo źle, z zapach stęchlizny, jak pan powiedział, pierwszym krokiem wziąłbym byłoby złapać Fogger formy, która ma inhibitory pleśni w nim. Wynajmujemy je w naszym dziale Wynajem narzędzi i wszystkich klientów mam wynajętych je powiedzieć, że działa świetnie.

Wspaniałą rzeczą Concrobium, produktu, który można umieścić w Fogger formy, jest to, że jest również wyposażony w łatwy do use dookoła domu sprayem, jak również.

Zauważyłeś już wspomniano Concrobium a nie przy użyciu roztworu czyszczącego wybielacz. Powodem, dla którego jest to, że produkty takie jak Concrobium zabić zarodniki i unoszące się w powietrzu cząstki, jak również. Wybielacz działa jako środek dezynfekujący i tylko pozbywa się plam pleśni, ale nie zarodniki, które powodują go.

Mamy też inny element, który jest dość nowy w naszym czyszczenia nawy, to fajne, gdy widzisz to, co jest zrobione. To składnik aktywny, Chitosan jest wykonany z muszli kraba! Nie martw się jednak, że nie pachnie jak targ rybny, kiedy to spray, i działa świetnie, jak również.

Teraz, po usunięciu pleśni / pleśń, powiedziałbym coraz wilgoć tam byłoby wielkim następny krok. Można nawet malować ściany przy użyciu materiału o nazwie Drylok murowane hydroizolacji. To maluje dalej i zatrzymuje wodę ze wraca do swojej piwnicy. Większość problemów z wilgocią na posadzkach betonowych piwnic wynikać z ewentualnej wilgoci pochodzące od ścian fundamentowych, a następnie sączy się na podłogę. Zatrzymanie go Drylok jest kluczem.

Jeszcze innym sposobem, aby dostać się wilgoć, a także inwestuje w osuszacz do swojej piwnicy.

Mieliśmy to pytanie pojawią się na naszych wcześniej, aby zobaczyć więcej wątków, można je zobaczyć tutaj i tutaj

Daj nam znać, jeśli możemy pomóc dalej,

Aby dowiedzieć się, na pewno, jeśli forma jest już po użyciu, o czym rozmawialiśmy w poście powyżej, należy użyć zestawu testowego pleśń – to tylko najpewniejszy sposób, aby dowiedzieć się, czy niektórych obszarach swojej piwnicy ma pleśni. Poniżej znajduje się obraz z niego.

Jeśli chodzi o użyciu Fogger Concrobium, istnieje wiele nakazów i zakazów dotyczących użytkowania. Wielkie pytania, które zadawane na niego i myślę, że można znaleźć swoje odpowiedzi, a także dodatkowe informacje na temat instrukcji instructionn Internecie, link aby można je znaleźć tutaj

Jak na ścianie, jest wzrost pleśni na mur suchy lub murowanych lub innej substancji? Korzystanie z farby na powierzchni betonu będą się różnić od tych materiałów do wykorzystania na suchej zabudowy gipsowej. Daj nam znać tutaj i możemy Ci kwadratu odległości na pozbycie się pleśni / pleśnią tam raz na zawsze.

Informować nas na bieżąco!

I spłukiwane z płyty gipsowo-kartonowej z wybielaczem wody. Będzie wapno pozbyć Theodor w piwnicy?

Dzięki za pytanie, i zapraszamy do społeczności!

Wapno jest doskonałym sposobem na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów i śmieszne zapachów. W Home Depot, sprzedajemy 2 rodzaje wapna i granulowanej, sproszkowane, i polecam, aby uzyskać wersji zasilany. Poniżej znajduje się zdjęcie, które sprzedajemy w moim sklepie.

Jeśli ta torba jest nieco za dużo, inne ośrodki domu sprzedać mniejsze pojemniki z nim. Po pierwsze jednak, upewnij się, że problemem pleśni / pleśń zostanie rozwiązany. Jak stwierdzono w tym poście powyżej Ciebie, wybielacz zabije, co widzisz: plamy pleśni, ale nie wszystkie same zarodniki pleśni. Nawet jeśli masz zapach w dół z wapnem, problem pleśni / pleśń może tylny znowu to brzydki łeb. Upewnij się, spojrzeć na niektóre z roztworów czyszczących i kroki w moich postach powyżej aby upewnić się, że pleśń / pleśń nie wróci. Jeśli tak, będziesz przeżywa ciągły cykl czyszczenia i odkładając wapno; niekończącej się bitwy, jeśli nie podjąć odpowiednie kroki.

Z powiedział, że wapno jest doskonałym sposobem na uzyskanie zapachu z piwnicy teraz. Aby skorzystać z zasilaniem rzeczy na zdjęciu powyżej, wystarczy posypać liberalne ilości sproszkowanego wapna, zazwyczaj 1/2 filiżanki za stopę kwadratową, na źródła zapachu. Potem odłożył mniejszą ilość proszku, około jednej filiżanki na 10 stóp kwadratowych wokół źródła zapachu w dużym kole. Można by powtórzyć to, jeżeli jest to konieczne, co kilka tygodni, aż zapach zniknie.

Nadzieję, że to pomaga się,

RELATED POSTS

 • Jak pozbyć się pleśni zapach w pralce

  Dom gt; Gospodarstwo domowe gt; Najlepsze sposoby Pozbyć Zmodyfikowane w dniu 17 lipca 2016 Zapach stęchlizny może być opisana jako ziemisty, spleśniały, nieświeże lub wilgotnych. Oczywiście,…

 • Zapach pleśni w piwnicy, jak pozbyć się pleśni.

  Oto co musisz wiedzieć o znalezienie i rozwiązywania problemu spleśniały piwnicy szybko i skutecznie. Pleśnią piwnicach i Basement Podłogi Starsze domy z piwnic niedokończone może mieć nic…

 • Jak pozbyć się pleśni 15 wskazówek …

  Kilka dni temu napisałem artykuł o zagrożeniach związanych z formy. a odpowiedź otrzymałem była przytłaczająca. Każdy chciał wiedzieć więcej na temat formy. W rzeczywistości, w ciągu kilku dni…

 • Jak pozbyć się pleśni w …

  Pleśń jest wspólnym terminem używanym do opisania różnych mikroskopijnych grzybów, które odgrywają ważną rolę w uszkodzi materiału organicznego. Można go znaleźć wszędzie, ze sterty gnijących…

 • Jak pozbyć się czarnej pleśni, jak pozbyć się pleśni.

  Kiedy już całkowicie wykończone inspekcji domu i znaleźć nawet najmniejszy plagi czarnej pleśni, jego czas, aby rozpocząć pozbawienie domu tego. Zwłaszcza przed rozpoczęciem rośnie spod…

 • Jak wyeliminować pleśń na dobre, jak wyeliminować pleśni.

  Ludzie często pytają nas, jak wyeliminować pleśń na dobre. Chcą wiedzieć, w jaki sposób oczyścić pleśń i upewnić się, że nie odrastają. To nie jest łatwym zadaniem. Pleśń może rosnąć w…

Comments are closed.