Palatab

Parapetówka Prezent Tray – Inspired …

Parapetówka Prezent Tray - Inspired ...

Cześć wszystkim! Michaela tu ponownie na moim poście na Rozrywkowej miesięcznego natchnionych pokoju. Marzec to dziwny miesiąc, prawda. To nie jest całkiem wiosną, ale to naprawdę nie jest jeszcze zima, albo. Nie jest to ogromne święto dla uczczenia (z wyjątkiem, oczywiście, Dzień Świętego Patryka, jeśli uczcić!) Kiedy myślałem o czymś na post o tym miesiącu, byłem zakłopotany. Po niewielką pomocą Melissa i jej dziewcząt, wpadliśmy Jak stworzyć prezent Parapetówka. bo jak się okazuje, jest to zdecydowanie sezon dla ruchu!

Dziś mam pokazując bardzo mały prezent kosz lub podajniku można umieścić razem dla nowych sąsiadów lub przyjaciół, którzy przenieśli się do nowego miejsca.

Start z ładnej tacy lub w koszu:

Uzyskaj kubek zabawy, herbatę, słomki papierowych Starbucks VIA …

A cute notebook umożliwia sporządzanie notatek w …

całkiem ścierkę, niektóre karty receptury i podkładki …

… I last but not least, nie zapomnij pyszne świecę!

Do początku tacy Parapetówka, że ​​jest mały trochę roślin doniczkowych z Trader Joe. Każdy nowy dom potrzebuje trochę życia i koloru, nie sądzisz ?!

Czy zrobić coś specjalnego dla sąsiadów lub znajomych z nowych domów?

Miłego tygodnia!

nawigacja po wpisach

Wielki Post jest inspirujący postu. Dzięki Michaela i inspirowane pokoju 🙂

Co za słodki prezent! Zgadzam się, że niektóre ciasteczka lub ciasto byłoby miłym dodatkiem. Widziałem, dając tym do nowego partnera biurową lub kogoś wyzdrowieniu z choroby lub urazu, too.

Jest to wspaniały dar, który chciałbym dać … i odbierać! Mam zamiar przypiąć to tak mogę o tym pamiętać, kiedy mam mieszkaniu (lub urodzin) prezenty dają. Dzięki za świetny pomysł. -)

RELATED POSTS

Comments are closed.